Back to Question Center
0

Sprievodca Semalt Expert Vytváranie SEO-zamerané na kvalitu

1 answers:

Vyhľadávače narastajú s časom a zaviedli veľké množstvo stratégií založených na kvalite. Súčasný posun dáva kľúčové slová centrálne miesto v bielom klobúku SEO. Optimalizácia kľúčových slov zostáva neodmysliteľnou súčasťou lepšieho hodnotenia výsledkov vyhľadávača , ale nie je tak efektívna ako pred niekoľkými rokmi.

Úloha optimalizácie kľúčových slov

Nebolo by nesprávne povedať, že optimalizácia kľúčových slov sa stala základom pre prežitie webu na internete. Rôzne správy ukazujú, že Google a iné vyhľadávacie nástroje dali kľúčové slová kľúčovú úlohu, ale to neznamená, že majitelia webových stránok a blogeri by mali do obsahu vložiť veľa kľúčových slov. Namiesto toho by sa mali snažiť používať správne krátke chvostové a dlhé chvostové kľúčové slová a nemali by obsahovať kľúčové slová. V opačnom prípade vyhľadávače penalizujú a zakážu, aby sa ich stránky nezobrazovali vo svojich výsledkoch - lebanon web development.

Spochybňuje niektoré otázky, ako napríklad: "Ako vyvažujem optimalizáciu kľúčových slov s praktikami zameranými na kvalitu SEO?". Mali by ste mať na pamäti nasledujúce veci, ktoré stanovil Oliver King, špičkový špecialista Semalt , aby maximalizoval používanie kľúčových slov a zabezpečil, aby kvalita vášho obsahu zostala rovnaká.

Usmernenie používania kľúčových slov

Uistite sa, že vaše články a spôsob, akým boli napísané, sú zapojené do štandardov pre vyhľadávače. Najskôr by ste mali vykonávať základné výskumy kľúčových slov a vytvárať zoznamy kľúčových výrazov, ktoré súvisia s vaším webom. Ďalším krokom je kalibrácia všetkých kľúčových slov, aby ste určili, ktoré kľúčové slová s krátkym a zadným koncom sú najvhodnejšie pre vašu firmu. Mali by ste sa snažiť udržať hľadajúci zámer vo vašej mysli pri výbere dlhých chvost a krátke chvostové kľúčové slová. Je to preto, že články napísané s jasným zameraním budú lepšie zaradené do výsledkov vyhľadávačov a ľahko sa dajú indexovať.

Využitie kľúčových slov strategicky

Ako a kde používate kľúčové slová je veľmi dôležité. Odborníci tvrdia, že by ste mali vložiť kľúčové slová do vášho titulu, titulkov a prvého odseku vášho článku. Okrem toho by ste mali používať veľké množstvo krátkych chvostových a dlhých chvostových kľúčových slov v celom obsahu a zjednotiť frázy a slová s podobnými názvami. Mali by ste vždy mať na pamäti, že použitie veľa kľúčových slov v jednom článku môže viesť k tomu, že Google a iné vyhľadávacie nástroje označujú vaše stránky za spam. Takže najlepšou možnosťou je vybrať si rôzne kľúčové slová a frázy a používať ich náhodne vo vašom obsahu. Pri písaní článku môžete použiť aj bežné slová a frázy. A áno, nemali by ste zabudnúť použiť primárne kľúčové slovo vo vašom nadpisu a prvom odseku. Pevným princípom je implementovať kľúčové slová tri až štyrikrát v celom článku.

Uistite sa, že výrobky spĺňajú kritériá kvality

Uistite sa, že váš webový obsah a články spĺňajú kritériá kvality do značnej miery. Je to preto, že internet je zaplavený webovými stránkami a vaše podnikanie môže prežiť len vtedy, keď ponúknete svojim návštevníkom relevantné informácie. Poskytnite im tie veci, ktoré chcú čítať, a ponúknite si jedinečný uhol alebo pohovor v obsahu, aby ste si svoje články rozdelili od konkurencie.

Searchmetrics odráža niekoľko vecí, ktoré vám môžu pomôcť zlepšiť kvalitu vašich stránok a získať vysokú pozíciu vo výsledkoch vyhľadávača. Pamätajte si, že termíny, kľúčové slová a frázy by mali byť súčasťou všetkých článkov. Okrem toho by ste mali zaradiť úžasné videá a obrázky, aby vaše články boli atraktívnejšie pre čitateľov.

November 24, 2017
Sprievodca Semalt Expert Vytváranie SEO-zamerané na kvalitu
Reply