Back to Question Center
0

Sprievodca Semalt Expert Vytváranie SEO-zamerané na kvalitu

1 answers:

Vyhľadávače narastajú s časom a zaviedli veľké množstvo stratégií založených na kvalite. Súčasný posun dáva kľúčové slová centrálne miesto v bielom klobúku SEO. Optimalizácia kľúčových slov zostáva neodmysliteľnou súčasťou lepšieho hodnotenia výsledkov vyhľadávača , ale nie je tak efektívna ako pred niekoľkými rokmi.

Úloha optimalizácie kľúčových slov

Nebolo by nesprávne povedať, že optimalizácia kľúčových slov sa stala základom pre prežitie webu na internete - travel chile. Rôzne správy ukazujú, že Google a iné vyhľadávacie nástroje dali kľúčové slová kľúčovú úlohu, ale to neznamená, že majitelia webových stránok a blogeri by mali do obsahu vložiť veľa kľúčových slov. Namiesto toho by sa mali snažiť používať správne krátke chvostové a dlhé chvostové kľúčové slová a nemali by obsahovať kľúčové slová. V opačnom prípade vyhľadávače penalizujú a zakážu, aby sa ich stránky nezobrazovali vo svojich výsledkoch.

Spochybňuje niektoré otázky, ako napríklad: "Ako vyvažujem optimalizáciu kľúčových slov s praktikami zameranými na kvalitu SEO?". Mali by ste mať na pamäti nasledujúce veci, ktoré stanovil Oliver King, špičkový špecialista Semalt , aby maximalizoval používanie kľúčových slov a zabezpečil, aby kvalita vášho obsahu zostala rovnaká.

Usmernenie používania kľúčových slov

Uistite sa, že vaše články a spôsob, akým boli napísané, sú zapojené do štandardov pre vyhľadávače. Najskôr by ste mali vykonávať základné výskumy kľúčových slov a vytvárať zoznamy kľúčových výrazov, ktoré súvisia s vaším webom. Ďalším krokom je kalibrácia všetkých kľúčových slov, aby ste určili, ktoré kľúčové slová s krátkym a zadným koncom sú najvhodnejšie pre vašu firmu. Mali by ste sa snažiť udržať hľadajúci zámer vo vašej mysli pri výbere dlhých chvost a krátke chvostové kľúčové slová. Je to preto, že články napísané s jasným zameraním budú lepšie zaradené do výsledkov vyhľadávačov a ľahko sa dajú indexovať.

Využitie kľúčových slov strategicky

Ako a kde používate kľúčové slová je veľmi dôležité. Odborníci tvrdia, že by ste mali vložiť kľúčové slová do vášho titulu, titulkov a prvého odseku vášho článku. Okrem toho by ste mali používať veľké množstvo krátkych chvostových a dlhých chvostových kľúčových slov v celom obsahu a zjednotiť frázy a slová s podobnými názvami. Mali by ste vždy mať na pamäti, že použitie veľa kľúčových slov v jednom článku môže viesť k tomu, že Google a iné vyhľadávacie nástroje označujú vaše stránky za spam. Takže najlepšou možnosťou je vybrať si rôzne kľúčové slová a frázy a používať ich náhodne vo vašom obsahu. Pri písaní článku môžete použiť aj bežné slová a frázy. A áno, nemali by ste zabudnúť použiť primárne kľúčové slovo vo vašom nadpisu a prvom odseku. Pevným princípom je implementovať kľúčové slová tri až štyrikrát v celom článku.

Uistite sa, že výrobky spĺňajú kritériá kvality

Uistite sa, že váš webový obsah a články spĺňajú kritériá kvality do značnej miery. Je to preto, že internet je zaplavený webovými stránkami a vaše podnikanie môže prežiť len vtedy, keď ponúknete svojim návštevníkom relevantné informácie. Poskytnite im tie veci, ktoré chcú čítať, a ponúknite si jedinečný uhol alebo pohovor v obsahu, aby ste si svoje články rozdelili od konkurencie.

Searchmetrics odráža niekoľko vecí, ktoré vám môžu pomôcť zlepšiť kvalitu vašich stránok a získať vysokú pozíciu vo výsledkoch vyhľadávača. Pamätajte si, že termíny, kľúčové slová a frázy by mali byť súčasťou všetkých článkov. Okrem toho by ste mali zaradiť úžasné videá a obrázky, aby vaše články boli atraktívnejšie pre čitateľov.

November 24, 2017