Back to Question Center
0

Smernica od Semalt - Ako oslobodiť vaše webové stránky od útokov hacking

1 answers:

Existuje veľa počítačovej kriminality na webe. V dôsledku toho musia ľudia zostaťvedomie týchto osôb. Pre osobu, ktorá je vlastníkom webových stránok, bezpečnosť e-commerce venture plus bezpečnosť vášho zákazníka spočíva vo vašomruky. Hackeri tvoria základ podvodných útokov, phishingových stránok, ako aj rôznych škodlivých softvérových hackov, ako je použitie trojských koní, ktoré sa vyskytujú v e-mailepríloh.

Bežne hackeri zacieľujú na webové stránky z mnohých dôvodov. Mohli by byť od súťažiacehostrane, snažia sa, aby vaše stránky dole. V iných prípadoch môžu byť hackeri osobami, ktoré hľadajú osobné informácie, napríklad heslá e-mailovalebo dokonca informácie o kreditnej karte. Existuje mnoho foriem hackov, z ktorých väčšina sa točí okolo toho, ako obeť trpí.

Jack Miller, vedúci expert z Semalt ,diskutuje niektoré tipy, ktoré vás môžu udržať mimo týchto hackerov:

1. Používajte zabezpečené heslá.

Ako administrátor webovej stránky má Vaše heslo obrovskú administratívnu úlohu pri tvorbeuistite sa, že celý web je bezpečný. Jednoduché heslá ako 12345 nie sú bezpečné a mohli by sa stať obeťou pokusu a chyby hack útok. V inominštancie by ste nemali používať heslá, ktoré sú príliš zrejmé. Heslo ako narodeniny alebo meno dieťaťa nie je dostatočne bezpečné. To by malo byťkomplexná štruktúra slov, ktorá kombinuje rôzne typy znakov v rôznych štýloch..Mali by ste tiež zabezpečiť, aby všetky ostatné strany používaliwebové stránky majú tiež zabezpečené heslá.

2. Použite protokol HTTPS.

Ochrana pomocou ochrannej vrstvy môže znamenať to najlepšie pre vaše webové stránky. Napríklad,webové stránky, ktoré majú hostiteľskú platformu HTTPS, majú výhodu v porovnaní s tými, ktoré nie. Výsledkom je bezpečnosť vašich webových stránok, ako ajto, že vašich klientov je vo veľkej miere závislá od vášho hostingového plánu. Okrem toho osoby, ktoré využívajú výhody týchto myšlienok, sa nakoniec stávajú bezpečnýmiktoré väčšina hackerov nemôže preniknúť.

3. Zoznámte sa so skriptami.

Väčšina hackerov využíva silu používania skriptov a CMS platforiem. Tieto systémyobsahujú zraniteľné miesta, ktoré môže určený hacker prejsť. Buďte si vedomí jedinečných druhov znakov, ktoré prechádzajú vašímsystém, pretože v tomto druhu kódu sa vyskytujú rôzne typy zraniteľných miest. Napríklad webové stránky napísané v PHP, ASP a ASPJavaScript zobrazuje veľa dier v systéme. Väčšina vývojárov prehliada tieto chyby a bezpečnostné opatrenia, ale inklinuje k moci diela väčšinyhackeri. Pomocou rôznych nástrojov na vyhľadávanie a vyhľadávanie webových stránok môžete nájsť tieto chyby a postarať sa o ne.

Záver

Hackovanie sa stáva súčasťou nášho každodenného života. Väčšina ľudí, ktorí trávia nejakéznačné množstvo času on-line čelí početné hack pokusy. Situácia sa zhoršuje pre tých jednotlivcov, ktorí prevádzkujú iný internetako napríklad administrátori na webové stránky elektronického obchodovania. Hackeri môžu narušiť webové stránky a zlikvidovať niektoré z ich životne dôležitých aspektov, ako napríklad operácie.Vaše úsilie na optimalizáciu pre vyhľadávače (SEO) sa rýchlo nestane ničom kvôli jednoduchým, úspešným hackom. Výsledkom je bezpečnosť vášhoweb a bezpečnosť vášho zákazníka je vo vašich rukách ako administrátor tejto stránky. Tipy v týchto pokynoch môžete použiťvaše webové stránky zabezpečené, bullet proof proti hackerom Source .

November 23, 2017