Back to Question Center
0

Semaltové odpovede Prečo kľúčové plnidlo vedie k pandánskym trestom

1 answers:

Jack Miller, Senior (Senior Customer Success Manager) Semalt Vám povie, ako sa vyhnúť trestu od spoločnosti Google a nakoniec získať najvyššie pozície v SERP.

Moja webová stránka bola potrestaná v auguste 2013 v obnove dát. V tom čase boli aktualizované Hummingbird aktualizácie a niekoľko ďalších miest bolo penalizovaných. Odvtedy som nebol schopný opätovne získať poradie vo vyhľadávaní Google - κορρες κρεμα προσωπου ροδι τιμη. Potom som bol potrestaný v novembri 2013, ale nedostal som žiadne oznámenie o akcii proti spamu. Nikdy som neurobil prepojenie budovy a vždy sa zameral na písanie kvalitných článkov.

Najskôr som nebol schopný pochopiť, prečo moje webové stránky potrestané. Neskôr som zistil, že spoločnosť Google zobrazuje polovicu stránok mojej stránky, pričom používa algoritmy vyhľadávača . Mal som vysoké využitie niektorých kľúčových slov a je možné, že vypchávanie kľúčových slov viedlo spoločnosť Google k penalizácii mojich webových stránok.

Teraz bolo preukázané, že nadmerné plnenie kľúčových slov vedie k pandánskym trestom, ale najdôležitejšou vecou, ​​ktorú by ste mali mať na pamäti, je vycpávka jedného kľúčového slova alebo frázy, ktorá neovplyvní vaše stránky. Namiesto toho je plnenie viacerých kľúčových slov a fráz škodlivé pre vaše webové stránky. Počas písania určitej témy môžete použiť veľký počet kľúčových slov a fráz, vzhľadom na to, že sú vhodné pre vaše webové stránky. Dokonca aj nadmerné používanie rovnakých termínov nie je pre vaše webové stránky dobré, keď hovoríte o konkrétnom obchode alebo produkte. Ak zopakujete chybu a veci kľúčové slová vo všetkých svojich článkoch, ste na koni tigra!

Google má veľa problémov s lokalitami ako celok. Keď sa pozrie na vašu webovú lokalitu a zistí, že sa používajú rôzne slová náhodne, nemusí vám to dať dobrú hodnosť. Pokuty na kľúčové slovo vypchávky budú uložené na vašich webových stránkach. Jedným z najlepších spôsobov, ako sa tomuto problému vyhnúť, je pozrieť sa na hustotu kľúčových slov v možnosti indexu Google vo Vašom nástroji pre správcov webu. Poskytne vám prehľad o tom, aké pojmy sa nadmerne používajú a ako sa im vyhnúť.

Napríklad, ak používate slovo "business" na všetkých vašich stránkach, nemali by ste zabúdať, že veľa stránok používalo toto slovo vo svojom obsahu. Spoločnosť Google preto zváži, že sa pokúšate oklamať vyhľadávače a na vašich webových stránkach uložíte sankcie.

Môžete zvládnuť a skontrolovať naplnený obsah testovaním URL pomocou analyzátora hustoty kľúčových slov spoločnosti SEOBook. Alternatívne by ste mali nájsť najlepšie a najlepšie adresy URL pre konkrétne kľúčové slovo pomocou pluginu.

Mám pocit, že hustota 3% alebo vyššia môže spôsobiť problémy pre vás, pretože spoločnosť Google bude považovať za vyčistenie kľúčových slov a fráz. Namiesto toho by ste mali udržať hustotu kľúčových slov od 1% do 2,5%. To je v poriadku pre SEO účely a nebude ukladať žiadne sankcie na vaše webové stránky.

Pre každý článok, ktorý napíšete a publikujete, hustota kľúčového slova by mala byť pre jeden termín približne 2,2%. Celá vaša webová stránka by mala používateľom zapájať prostredníctvom informatívneho a dobre napísaného obsahu. Bude dobré, keby čitatelia dostali užitočné veci na čítanie. To nakoniec zlepší používateľskú skúsenosť, čo vám prinesie väčšiu návštevnosť, viac akcií, množstvo komentárov a lepšie hodnotenie.

November 24, 2017