Back to Question Center
0

Semaltová prax: Katastrofické dôsledky kľúčových slov

1 answers:

Jack Miller, Semalt Senior Customer Success Manager, hovorí, že pokiaľ ide o písanie SEO-užitočných článkov, kľúčové slovo plnka sa často považuje za základný prvok. Google, Bing a Yahoo to nemajú a nemali by ste nadmerne používať kľúčové slová vo vašom obsahu za každú cenu. V počiatočných dňoch SEO, kľúčové slovo vypchávanie bolo niečo, čo fungovalo dobre a pomohlo webmasterom dostať dobré miesto v vyhľadávač výsledky - нарвский мебель. V týchto dňoch sa celý trend zmenil a nemôžete zvýšiť svoje hodnotenie s plnením kľúčových slov. Okrem toho môže spoločnosť Google trestať vaše stránky a zakázať ich po celý život, ak uverejníte články s kľúčovými slovami.

Čo sa deje pri vypĺňaní kľúčových slov?

Je bezpečné povedať, že kľúčové slovo vypchávanie bol biely klobúk SEO techniky, ale teraz to je čisto považované za čierny klobúk SEO stratégie. Matt Cutts z spoločnosti Google tvrdí, že spoločnosť sa snaží čo najlepšie rozlišovať medzi vysoko kvalitnými článkami a nízkym obsahom. Každý, kto robí kľúčové slovo plnka alebo používa príliš SEO techniky bude musieť trpieť skôr alebo neskôr. Spoločnosť Google vždy hľadá webové stránky s vynikajúcim kvalitatívnym a informatívnym obsahom. Spoločnosť má niekoľko inžinierov vo svojom tíme, ktorí pracujú na prevencii plnenia kľúčových slov a čoskoro penalizujú stránky, ktoré sa podieľajú na tomto cheat.

Jedným zo základných nebezpečenstiev je to, že spoločnosť Google zníži pozíciu stránok vašej stránky.Ak existuje šanca, že bude odstránená alebo penalizovaná vo výsledkoch vyhľadávacieho nástroja. aby ste sa sústredili na množstvo kľúčových slov, namiesto toho by ste sa mali snažiť udržiavať kvalitu svojich webových stránok a pracovať na kľúčových slovách len vtedy, keď sú potrebné.

Ďalšou nevýhodou je, že väčšina vašich zákazníkov a návštevníkov nebude mať nádych na kľúčové slová. Nemali by ste zabúdať, že chcú čítať pútavé, informatívne a užitočné veci. Ak ste vyčistili veľa kľúčových slov a ste ohrozili kvalitu, nemôžete prísť na ich očakávania a nemôžete zmeniť návštevníkov na spokojných zákazníkov.

Optimalizácia kľúčových slov, ktorá funguje:

Je pravda, že používanie kľúčových slov je veľmi dôležité, mali by ste však pochopiť rozdiel medzi používaním kľúčových slov a plnením kľúčových slov. Dovoľte mi, aby som vám povedal, že ide o dve rôzne SEO postupy. Spoločnosť Google tvrdo zakrúti na kľúčové slová, ale miluje články, ktoré obsahujú správny a primeraný počet kľúčových slov.

Takže by ste mali myslieť na svoje kľúčové slová rozumne a nepoužívajte veľa kľúčových slov a fráz v rovnakom odseku. Nikdy by ste sa nemali sústrediť na roboty SEO, ktoré indexujú stránky a myslia si, že sú spoľahlivé. Spoločnosť Google má svoje vlastné pravidlá a predpisy a každý správca webových stránok ich musí sledovať, ak chce dosiahnuť požadované výsledky.

Ako vyvažovať svoje kľúčové slová?

Okrem kľúčových kľúčových slov by ste nikdy nemali používať frázy, ktoré narúšajú tok vášho obsahu. Rôzni blogeri a webmasteri sa sústreďujú na kľúčové slová a frázy, ale mali by ste udržať hustotu kľúčových slov len od dvoch až štyroch percent. Môžete použiť synonymnú databázu Google, aby ste boli informovaní o tom, čo spoločnosť Google najviac páči a ako zvýšiť vašu expozíciu na internete.

November 24, 2017