Back to Question Center
0

Semaltem vie, ako vytvoriť vyhľadávače Milovať vaše stránky

1 answers:

Je bezpečné povedať, že kľúčové slová sú nevyhnutnou súčasťou obsahu webových stránok, takže vždy potrebujú vašu mimoriadnu pozornosť. Inými slovami, môžete povedať, že používanie vhodných kľúčových slov je nevyhnutné pre prežitie vášho webu. Okrem toho ide o druh zručností, ktoré vyžadujú značné množstvo času. Napríklad, ak predávate orchidey, mali by ste myslieť na príslušné slová a pravidelne ich zahrnúť do svojich článkov - programa flash. Bude to skvelé, ak použijete hlavné kľúčové slová v každom druhom odseku bez toho, aby ste poškodili celkový vzhľad článku. Stručne povedané, mali by ste sa ubezpečiť, že obsah je čitateľný prirodzene a písaný bez akýchkoľvek gramatických alebo pravopisných chýb.

Igor Gamanenko odborník na Semalt hovorí, že sa vám to páči, alebo nie, ale kľúčové slová sú neoddeliteľnou súčasťou každej webovej stránky. Používajú sa na zacielenie veľkého počtu ľudí a pomáhajú vám rozvíjať pochopenie toho, aký druh článkov alebo slov, ktoré vaše publikum hľadá. Niektorí SEO špecialisti sa uchýlia k nelegálnej a neetické techniky, ako je kľúčové slovo plnkať na rad stránky svojich klientov. Náplň kľúčových slov je možné definovať ako preťažujúce články alebo metaznačky webových stránok s množstvom kľúčových slov, fráz a relevantných slov.

Napríklad, ak ste napísali meta tagy alebo meta popis nevhodne a chcete používať nejaké kľúčové slovo, znova a znova to nemusí priniesť požadované výsledky. je vždy dobré.Ao áno, mali by ste sa sústrediť na kvalitný obsah.Použite slová, ktoré sú relevantné pre predmet vašej stránky, napríklad, môžete použiť relevantné slová ako orchidey, kvetináče, kvety, rastliny v záhrade a ďalšie.Tento príklad je jasné, že vo všetkých vašich vetách by sa nemalo opakovať to isté kľúčové slovo alebo fráza.V vašich obsahových častiach musí byť konzistentnosť a určitá logika .

Na druhej strane dobrý popis meta je niečo, na čo musíte venovať pozornosť. Uistite sa, že tu nepoužívate viac ako jedno kľúčové slovo. Pozrite sa na príklady meta popisov iných webových stránok. Pokúste sa čo najlepšie sa naučiť od nich a napíšte meta popisy tak, aby vyzerali bezchybne a mali iba jedno alebo dve kľúčové slová.

Dovoľte mi, aby som vám povedal, že vypĺňanie kľúčových slov nikdy nebude fungovať pre vašu firmu, pretože vyhľadávací nástroj prehľadáva vaše stránky a ich obsah pre kvalitu. Ak vaše webové stránky obsahujú neprirodzené kľúčové slová a vysokú hustotu jediného slova alebo frázy, jeho poradie bude zrušené. V niektorých prípadoch by spoločnosti Google, Bing a Yahoo mohli penalizovať alebo zakázať vaše stránky počas celého života a nie je možné ich indexovať.

Preto by ste mali byť opatrní pri používaní niekoľkých kľúčových slov a nemajú veľa relevantných slov a fráz v záujme lepšieho poradia. Výsledky budú opačné a nemôžete dosiahnuť požadované výsledky. Navrhujeme vám napísať kvalitný obsah a zamerať sa na informatívne články tak, aby vyhľadávacie nástroje milovali vaše stránky.

November 24, 2017