Back to Question Center
0

Semalt varuje pred nebezpečenstvom kľúčových plnidiel

1 answers:

vyhľadávače kritizujú kľúčové slovo plnka, a to nie je viac prax biely klobúk SEO. Boli časy, kedy kľúčové slovo vypchávanie fungovalo dobre, aby bolo možné zaradiť webové stránky na internete. V týchto dňoch by vyhľadávacie stroje, najmä Google, mohli rýchlo manipulovať s poradím stránky s plnením kľúčových slov. Stránky sa zoradili vo veľkom počte na základe počtu kľúčových slov, ktoré mali. Dokonca aj keď kľúčové slová neboli spojené s výklenkom webovej stránky, stále sa jej darilo úspechu, keďže spoločnosť Google zlepšila svoje celkové hodnotenie. V tej dobe by ste mohli ľahko skryť hanlivé a hlúpe kľúčové slová vnútri zodpovedajúce farby alebo na bielom pozadí - virtual server hosting in usa. Prirodzene, to viedlo k strašnej užívateľskej skúsenosti, pretože väčšina ľudí nehľadala webové stránky, ktoré sa predtým otvárali. Spoločnosť Google a ďalšie vyhľadávacie nástroje potom začali filtrovať kľúčové slová umiestnené na webových stránkach, pretože všetky tieto stránky nemali informatívny a zmysluplný obsah.

Dôsledky vyplnenia kľúčových slov a nadmernej optimalizácie:

Julia Vashneva, senior manažér úspešných zákazníkov Semalt Digital Agency, varuje, že kľúčové slovo vypchávanie je teraz považované za čierny klobúk SEO taktiky a je prísne zakázané. Dovoľte mi tu povedať, že to bude mať len niekoľko výhod a vaše stránky nemôžu tešiť úspechu v dlhej dobe skôr alebo neskôr spoločnosť Google penalizuje vašu webovú lokalitu, ak zistí, že vytiahnete kľúčové slová.Ak je pravdepodobné, že vaše stránky budú zhoršené v rebríčkoch alebo odstránené úplne.

Matt Cutts, špecialista spoločnosti Google, varoval všetkých webmasterov a bloggerov o čiernej klobúk SEO praktiky, predovšetkým kľúčové slovo vypchávanie a cez optimalizáciu pred niekoľkými mesiacmi. Spoločnosť sa pokúša hrať dôležitú úlohu pri odstraňovaní a postihovaní všetkých webových stránok, ktoré obsahujú kľúčové slová, pravidelne. Dokonca aj nadmerná optimalizácia je striktne zakázaná spoločnosťami Google, Bing a Yahoo!

Spoločnosť Google sa snaží urobiť Google Bot múdrejší ako predtým a spoločnosť je proti nadmernej optimalizácii a plneniu kľúčových slov. Preto by ste nemali používať rôzne kľúčové slová na jednej stránke, pretože obrovský vyhľadávací gigant zakáže vaše stránky počas celého života. Inými slovami, môžeme povedať, že Google nebude za každú cenu uprednostňovať plnenie kľúčových slov a je to nebezpečná hra. Možno vás nikde nevedie a vaše podnikanie bude zničené.

Google a iné vyhľadávače nemajú čierne klobúk stratégie SEO, najmä kľúčové slovo plnka a chcú webmasterov, aby nedokázali poraziť svoje algoritmy s takými hlúpymi technikami. Vložte kľúčové slová bezpečne do svojich článkov a hustota kľúčových slov by mala byť medzi dvoma až piatimi percentami. Namiesto toho, aby ste používali rovnaké kľúčové slová veľa času, mali by ste používať krátke chvostové a dlhé chvostové kľúčové slová a frázy v článkoch, aby ste získali pôsobivý a profesionálny vzhľad. WordStream ponúka svojim zákazníkom veľa SEO toolbars, ktoré vám pomôžu generovať krátke chvostové a dlhé chvostové kľúčové slová a variácie a uchovávať záznamy o tom, koľko kľúčových slov ste použili na dosiahnutie požadovanej úrovne hustoty. Ďalšou myšlienkou je implementovať synonymá a vyhľadávače nebudú vaše webové stránky čierne.

November 24, 2017