Back to Question Center
0

Semalt Tipy o tom, ako používať titulky, Alt Text a popisy, aby sa vaše on-line podnikania prosperovať

1 answers:

Pokiaľ ide o publikovanie na webe, význam obrázkov nemožno vynechať. Spustenie online kampane, ďalšia minúta vášho času vám môže priniesť skutočných návštevníkov a zaujať celú pozornosť vašich čitateľov. Pridanie atraktívnych obrázkov do vášho obsahu zohráva dôležitú úlohu pri zvyšovaní angažovanosti používateľov a skúseností. WordPress dáva vydavateľom webu príležitosť zahrnúť atraktívne obrázky do svojho obsahu - companies design website. Taktiež je potrebné, aby vaše publikum dostatočne využívalo opis metadát, titulkov a obrázkov, pokiaľ ide o publikovanie na webe. Tu, Jason Adler, Semalt Customer Success Manager, ponúka vám pozrieť sa na nasledujúce funkcie WordPress:

Titulok

Pokiaľ ide o publikovanie na webe, titulky sa väčšinou zobrazujú presne pod obrázkami. Umiestnenie titulku však závisí od témy, ktorú používa vydavateľ. Každý vytvorený príspevok obsahuje konkrétny popis, ktorý by sa mal líšiť od ostatných. Pokiaľ ide o WordPress, titulky sa pridávajú pomocou krátkych kódov. Pohyb obrázkov s titulkami vo vizuálnom editore je trochu hektický. Ak chcete presunúť popisy, musíte to urobiť z kódu vloženia. Význam titulkov nemožno ignorovať, pokiaľ ide o publikovanie na webe. Berúc na vedomie, že môžete použiť odkazy na HTML v titulkoch WordPress, ktoré sú tiež veľmi dôležité.

Názov

Titul hrá integrálnu úlohu v obsahový marketing Titul definuje, čo obsahuje príspevok k prílohám. Súbory Galérie Pomocou pokročilých možností obsiahnutých v detailoch obrázka môžete pridať atribúty titulov do obrázkov.

Alt Text

Alt Text je ďalší detail prílohy, ktorý väčšinou nevyužívajú vydavatelia webu. Alt Atribút by sa nemal využívať, pokiaľ ide o obsahový marketing. Alt Text je detail prílohy, ktorý sa zobrazí, keď sa obrázok nedá otvoriť. Tu sú pravidlá, ktoré riadia používanie Alt Text na WordPress. Ak je obrázok pripojený na účely dekorácie, značka alt môže byť prázdna. Ak je obrázok pripojený na komunikačné účely, text Alt by mal úplne opisovať obsah, ktorý vydal vydavateľ.

Ak je obrázok spojený s odkazom, Alt Attribute by mal opisovať odkaz Popis ako vydavateľ; popis je funkcia, ktorú by ste nikdy nemali chýbať. Ak jeden z vašich potenciálnych návštevníkov klikne na stránku príspevku s prílohami, návštevník by mal vidieť váš dlhý popis a tému. Vydavatelia, ktorí používajú opis, môžu používať formát HTML a navrhnúť svoje príspevky na jednoduchú navigáciu. Vplyv metadát na publikovanie na webe Celé atribúty, popisy, popisy a názvy sú funkcie, ktoré väčšinou nevyužívajú vydavatelia webu. Metadáta zlepšujú viditeľnosť vašej kampane online, zvyšujú vaše skúsenosti a zvyšujú angažovanosť. Napríklad pridanie obrázka WordPress na Google vám môže zarábať vysoko v algoritmoch. Na oplátku môžu miestni návštevníci efektívne osloviť Vašu spoločnosť. Pochopenie dôležitosti podrobností o pripojení a ako WordPress používa metadáta a titulky je nevyhnutným predpokladom. Podrobnosti o prílohách sú tiež ignorované a využívané, pokiaľ ide o publikovanie na webe. Nastavte altem atribúty, metadáta, titulky a popisy správne pre vašu kampaň s obrázkami, aby ste zvýšili skúsenosti a angažovanosť používateľov

November 24, 2017