Back to Question Center
0

Semalt: Tajomstvo hackerov, ktoré nechcete vedieť

1 answers:

Informačné a technologické pole prichádza s rôznymi vecami. Napríklad,veľa firiem prijíma e-commerce prístup, ktorý zahŕňa vytvorenie webových stránok a blogov na napájanie ich marketingových kampaní.Existuje veľa nových nástrojov, ktoré vedú ľudí prostredníctvom zložitého procesu vytvárania webových stránok. V rovnakom meradle nástroje shacker používa tiež postupuje, ako sú stále lepšie a lepšie. Hackeri robia preč s množstvom osobných informácií, rovnako akoďalšie informácie, ktoré môžu byť cenné.

Môžu narušiť webové stránky a odviesť informácie, ako napríklad kreditnú kartuinformácie, ako aj ďalšie užitočné informácie - clubmaster rayban. V dôsledku toho by sa ľudia mali pozerať na tieto útoky spolu s mnohými ďalšími možnými vecamihacker môže robiť. Mnoho ľudí sa pýta, ako hackeri vykonávajú svoje vykorisťovanie s takým vysokým stupňom dokonalosti. Jeden sa vyhnúť hackeroma prežiť hack pokusy, je potrebné pochopiť, ako hackeri hack webové stránky.

Niektoré z ich využitia a metódy sú v tomto usmernení, ktoré pripravilFrank Abagnale, manažér úspešného riadenia zákazníkov spoločnosti Semalt Digitálne služby.

  • SQL Injection.

Tento útok zahŕňa útok na nesprávne kódované webové stránky na čítanieich databázy. Tento hack ukradol osobné informácie, ako sú kreditné karty, používateľské mená a heslá. SQL Injection sa deje pomocou špeciálnychnástroje, ktoré dokážu prečítať typ databázy a získať relevantné informácie o zákazníkoch. Táto metóda môže umožniť hackerom upraviť dáta, nahraťalebo sťahovať súbory z databázy pomocou vzdialeného prístupu.

  • Cross Site Attack..

Tento útok zahŕňa použitie funkcií na zadávanie textuwebovej stránky. Tento útok znamená, že obeť klikne na infekčné prepojenie alebo súbor. V dôsledku toho skript zavesí prehliadač. Hackerzíska prístup ako k vyrovnávacej pamäti, rovnako ako heslá pre všetky webové stránky. Tento útok môžete zabrániť aj šifrovaním informáciíako zavedenie sekundárneho dekódovacieho mechanizmu, ako prechádza informácia medzi používateľom a serverom.

  • Phishing a podvody.

Jedná sa o klonové webové stránky, ktoré môžu prinútiť používateľa dávaťprihlasovacie údaje na falošnú stránku. Informácie, ktoré používa používateľ, môžu mať veľký význam pre bezpečnosť dátového systému. Pre podvodné útoky,používateľ nájde cenné dáta, napríklad heslá, ako aj získanie prístupu na webovú stránku. Niektoré prípady týchto útokov vedú k de-indexácii awebových stránkach vo vyhľadávačoch, ktoré spoločnosti spôsobujú značnú stratu.

  • Útoky stredného človeka.

Internet sa týka výmeny údajov. Na webovej stránke: apoužívateľ posiela a prijíma údaje zo servera alebo databázy. Keďže sa údaje pohybujú, existuje určitá zraniteľnosť, ku ktorej dochádza v ktorejkoľvek fáze procesuproces. Stredný muž zaútočí na krádež týchto informácií, čo môže viesť k obrovskej strate informácií o spoločnosti.

Záver

Hackeri odnášajú milióny peňazí prostredníctvom podvodu a iných prostriedkov. Spôsobujú veľapotenciálne straty, ako aj spôsobiť problémy a utrpenie ich obetí. Mnoho foriem útokov hack sa podarí kvôli mnohým zraniteľnostiam, ktorésú vo väčšine konvenčných systémov. Je potrebné mať dostatočné vedomosti o týchto útokoch. Bezpečnosť vašich webových stránok a bezpečnosti vašich webových stránokzávisí od účinnosti takýchto opatrení. Môžete sa naučiť, ako hackeri úspešne preniknú pomocou tejto príručky.

November 23, 2017