Back to Question Center
0

Semalt - Spôsoby, ako skomplikovať váš backlinkový profil s údajmi indexového prehľadávania

1 answers:

Google aktualizoval svoje užívateľa o význame spätné odkazy pre mesiacov, ale sme si vedomí skutočnosti, že spätné odkazy sú kľúčom k úspechu vyhľadávače rebríčka. Pomáhajú Google, Bing a Yahoo určiť význam webových stránok a blogov. Mnoho ľudí diskutuje, či používať proaktívne spätné odkazy na zapájanie návštevníkov alebo nie, a je pravda, že spätné odkazy vám môžu zabezpečiť kvalitný webový prenos - google maps ru. Okrem toho vám pomáhajú monitorovať a optimalizovať existujúce odkazy na vašich stránkach.

Pozrime sa na niekoľko bodov, aby sme pochopili, prečo je nevyhnutné skombinovať spätné údaje a údaje prehľadávania. To nám pomôže pochopiť, ako zlepšiť poradie vyhľadávačov na našich webových stránkach a aký druh opatrení by sme mali prijať na zvýšenie ich hodnoty na internete.

Igor Gamanenko, špičkový odborník z Semalta , diskutuje o spôsoboch, ako zviditeľniť váš spätný profil s údajmi o prehľadávaní .

1. Zlomené stránky s spätnými odkazmi

S rozbitými stránkami a spätnými odkazmi môžete ľahko nájsť stránky, ktoré majú chybu s ich spätnými odkazmi a vrátiť sa k chybám 4xx a 5xx. Ak sa chcete tomuto problému vyhnúť, mali by ste rozbiť spätné odkazy na rôzne časti. Alternatívne môžete stránky obnoviť do stavu 200 alebo aktualizovať ich stav na 301. Ďalšou možnosťou je, že ich môžete presmerovať na iné užitočné a relevantné stránky alebo články.

2. Neindexované stránky s spätnými odkazmi

Všetky neindexované stránky so spätnými odkazmi by mali byť opravené správne, umožňujú vám určiť stránky, ktoré vrátia používateľov na 200. Ak sa vyskytne tento problém, vaše stránky nebudú indexované a nemôžete zlepšiť poradie vyhľadávačov na vašich webových stránkach.Ak chcete, aby všetky vaše stránky boli nájdené vo vyhľadávačoch, mali by ste čo najskôr opraviť neindexovaný problém .

3. Presmerovanie adries URL pomocou spätných odkazov

Webové stránky menia svoje usporiadanie a obsah s časom a je možné zmeniť adresu URL a jej architektúru podľa aktuálneho trendu. Ak sa zobrazí chyba 301, nemali by ste nechať vyhľadávače indexovať vaše webové stránky, kým sa táto chyba neodstráni. Je pravda, že spätný odkaz s presmerovacou stranou nie je významný problém, ale môžete skontrolovať a zmeniť svoje nastavenia tak, aby boli zacielené na príslušné publikum. Uistite sa, že ste použili text kotvy, aby ste zvýšili svoje šance na zlepšenie vo výsledkoch vyhľadávača.

4. Otvorené stránky s spätnými odkazmi

Osirelé stránky môžu viesť váš web veľa návštevnosti, ale webmasteri ich často zabúdajú a poskytujú svojim návštevníkom zlé skúsenosti na mieste. Stránky so syntetickými stránkami by ste mali skontrolovať jeden po druhom a uistite sa, že všetky stránky ponúkajú svojmu publiku hodnotu.

5. Zakázať adresu URL pomocou spätných odkazov

Všetky nepovolené adresy URL s určitými spätnými odkazmi zvýrazňujú stránky, ktoré sú zadané v súbore robots.txt. Stránky, ktoré majú tento problém, môžu spôsobiť návštevníkom problémy a do značnej miery ich počet klesnúť. Stránky, ktoré sa majú indexovo prehľadávať, by mali povoliť ich odstránením z vášho súboru robots.txt.

6. Stránka Meta Nofollow s spätnými odkazmi

V správe Meta Nofollow s Backlinkom môžete identifikovať stránky s metaznačkami a bez nich a poukázať na chyby v nich. Problém môžete odstrániť odstránením nepotrebných značiek z webových stránok. Zvážte inštaláciu vhodného doplnku na zlepšenie celkového výkonu a vzhľadu vašej stránky.

November 24, 2017