Back to Question Center
0

Semalt: SEO-Friendly obsah, ktorý urobí Google Panda Love You!

1 answers:

Ak ste nedávno optimalizovali platformu a chcete niečo publikovať, vezmite na vedomie, že vysokokvalitný a bezchybný obsah môže zvýšiť vašu dôveryhodnosť na internete. Vytvoríte veľa návštevnosti zo sociálnych médií, ako aj od spoločnosti Google, ak váš obsah dosahuje značku.

Jack Miller, Senior Customer Success Manager spoločnosti Semalt sa domnieva, že kvalita obsahu je najdôležitejšou oblasťou, na ktorú by ste sa mali sústrediť, ak sa chcete vyhnúť pokutám a zmierneniu spoločnosti Google Panda. Pretože Panda je v roku 2017 nevyhnutnou súčasťou algoritmu hodnotenia stránok spoločnosti Google.

Zameranie na používateľa:

Je nevyhnutné sústrediť sa na používateľov, pokiaľ ide o marketing obsahu a sociálnych médií - umzug online stadt zrich. Podstatou je, že ľudia sa snažia publikovať a propagovať nekvalitný obsah, ale mali by ste sa sústrediť na publikovanie prvotriednych a jedinečných článkov. V tomto ohľade by všetci webmasteri a blogeri mali porozumieť niektorým základným aspektom, ako uspokojiť požiadavky na obsah webových stránok, pretože dvere k úspechu sa môžu otvoriť len vtedy, ak neohrozia kvalitu obsahu.

Písanie SEO-priateľský obsah sa stal nevyhnutnosťou v týchto dňoch, a text vašich webových stránok by mal byť optimalizovaný pomocou správnych kľúčových slov a fráz.

Koľko textu potrebujeme napísať?

Mali by ste umiestniť relevantné texty na stránkach pre lepšiu hodnosť v vyhľadávač výsledky.Je bezpečné povedať, že neexistuje žiadne optimálne množstvo textu na článok, a to sa líši od témy na tému.Myslím povedať typ obsahu, ktorý píšete, a tému sa bude týkať, koľko slov by malo byť napísané.Niektoré témy môžu byť zahrnuté v 300-400 slová, zatiaľ čo ostatné vyžadujú, aby ste napísať až 2000-3000 slov.SERP bude tiež určiť, koľko textu je potrebné pre lepšiu pozíciu vo výsledkoch vyhľadávacieho nástroja, skôr než sa zameriame na množstvo textu s hlavným obsahom (MC), mali by ste sa zamerať na kvalitu obsahu a typu článkov, ktoré má vaše publikum najviac rád. koľko slov by malo byť písané.Niektoré stránky získajú lepšiu hodnosť dokonca aj s 50 slovami, zatiaľ čo ostatné musia zapôsobiť na Google s až 5000 slov.

John Mueller z Google uvádza, že neexistuje žiadny minimálny počet slov a zameranie spisovateľov obsahu by malo byť skôr na kvalite než na kvantite.

Koľko slov môžeme optimalizovať?

Závisí to aj na niekoľkých veciach, napríklad by ste mali venovať pozornosť Hlavným podmienkam vašej stránky. Uistite sa, že neexistuje žiadna kópia a prilepenie a obsah je v súlade s normami spoločnosti Google. V takejto situácii bude pre vás ľahké optimalizovať obsah.

Vyhýbajte sa plneniu kľúčových slov:

Náplň kľúčových slov je v rozpore so smernicou Google a inými smernicami pre vyhľadávače! Namiesto vypĺňania toľkých kľúčových slov a fráz by ste mali venovať maximálnu pozornosť poskytovaniu presného a kvalitného obsahu. Náplň kľúčových slov je proces opakovania rovnakého kľúčového slova alebo frázy znovu a znovu vo vašom obsahu. Je považovaná za techniku ​​SEO čiernej čiapky a je v rozpore s pravidlami a predpismi spoločnosti Google.

Prvý signál "používateľského zážitku", s ktorým by ste mali manipulovať, je vysokokvalitný obsah a minimálne používanie kľúčových slov. Svoj obsah by ste mali spájať s výklenkom vašej stránky a uistiť sa, že kvalita nie je ohrozená za každú cenu, pretože vám pomôže prežiť výsledky Google.

November 24, 2017