Back to Question Center
0

Semalt predstavuje úplný sprievodca internetovým podvodom

1 answers:

Internet je obrovský zdroj pre takmer každého. Webové stránky elektronického obchodovania profitujúweb prostredníctvom oslovenia rôznych klientov po celom svete. Vo väčšine prípadov ľudia využívajú techniky internetového marketingu vďaka množstvu webových stránokprogramovacie funkcie, ktoré sa stali k dispozícii v priebehu času. Tento zdroj však upozorňuje väčšinu počítačových zločincov - мягкие пуфики. akoľudia robia veľa webových stránok, kybernetickí zločinci neustále aktualizujú svoje nástroje a metódy a takmer každá forma pripojenia k počítaču jepodlieha jednej alebo viacerým formám hacku. Pri vytváraní webových stránok sa zameriavame predovšetkým na poskytovanie produktov / služieb, ako aj na internetový marketingzručnosti na udržanie stránky na vysokej úrovni SERP. Výsledkom toho je, že potenciál a riziko hackera nikdy nie sú v našom úsilí online.V dôsledku toho sa prípady internetového podvodu zvyšujú.

Alexander Peresunko, Semalt Customer Success Manager vám ponúka možnosť prezrieť najtypickejšie prípady internetového podvodu:

  • Phishing

    .

Táto technika zahŕňa vytvorenie stránok klonových webových stránok. Ako výsledok,cyber-kriminálnik môže získať nič netušiacu obeť, aby sa k nim dostala a poskytla osobné údaje na falošnú stránku. Tento trik na oplátkuspôsobuje únik informácií tretím stranám, ktoré sa nielen sústredia na získanie informácií, ale aj ich využívajú na uskutočnenie závažných trestných prevodov.Senzibilizácia návštevníkov o hrozbách útokov typu phishing je dôležitá.

  • Spamovanie.

Spamové e-maily sú tieto anonymné e-maily, ktoré majú tendenciu vyžadovať aosoba, aby vykonala konkrétnu vec..Väčšina spamových e-mailov obsahuje odkazy na škodlivé webové stránky, ako aj požiadavky na výzvu na akciu, ktorédať hackerovi úplnú kontrolu nad celou situáciou. Spamové e-maily môžu vykonávať niektoré masové trestné činnosti, ako aj iné domorodé zločinyako napríklad podvod.

  • Klonové miesta

    .

Hacker môže tiež vytvoriť falošné webové stránky, aby vykonali niektoré z nichonline podvody. Falošné webové stránky môžu zacieliť zákazníkov a prinútiť ich nakupovať na nesprávnej internetovej stránke. V dôsledku toho peniaze dostanústratený na obchodnom účte, ktorého vlastníctvo nie je jasné. Falošné webové stránky môžu spôsobiť, že vaši klienti strácajú dôveru vo váš obchod a robia celýproblémy s procesom.

  • Hacking.

Hackovanie je nezákonný prístup alebo autorizácia počítača alebo onlinetechniky. Hackeri sa dostanú do online obchodov, kde prichádzajú, a odoberú milióny peňazí. V ostatných prípadoch môžu hackeri získať aj cenné informácieinformácie od miliónov používateľov. Hackovanie je trestné podľa zákona a môže viesť k väzeniu. Odmietnutie služby je bežným hackovanímpostup, ktorý zahŕňa preťaženie servera s požiadavkami. Tieto a mnoho ďalších hackov môže priniesť webové stránky robiť všetky SEO úsiliechoď na odpad.

Záver

Aby každá on-line činnosť mohla pokračovať, musí existovať prípad internetového podvodurovnako ako pokus o hack, na ktorý sa vzťahuje. Výsledkom je, že rôzne osoby majú rôzne motívy, pokiaľ ide o používanie internetu. premajitelia webových stránok, je dôležité, aby ste si boli vedomí prípadov webových podvodov, ktoré môžu napadnúť vašu stránku. Hackeri môžu navyše zacieliť vašezákazníkov a ukradnúť veľa cenných informácií. Napríklad hackeri môžu vykonávať masívne krádeže kreditných kariet prostredníctvom phishingu alebo spamu.V tejto príručke sa môžete dozvedieť o internetových podvodoch. Môžete tiež udržiavať svoj web bezpečný a bezpečný pred ich používaním.

November 23, 2017