Back to Question Center
0

Semalt poskytuje tipy na to, ako zaobchádzať so spätnou väzbou Google Referrer Spam

1 answers:

Zvyčajne spam Googlereferencereferencie je spam, ktorý sa vyskytuje, keď sa hackeri pokúšajú odoslaťúdajov do účtu Google Analytics pomocou rozhrania API na zhromažďovanie údajov Google Analytics, ktoré sa bežne nazýva merací protokol.V skutočnom zmysle to nie je skutočná návštevnosť vašich webových stránok. Sú však falošnými požiadavkami na dopravu odoslanými na vaše stránky niektorými botamidruh a páči sa alebo nie, budú sa zobrazovať vo vašom odporúčaní.

Michael Brown, manažér úspešného riadenia zákazníkov spoločnosti Semalt ,že nie je dôvodom zúfalstva. Po prvé, musíte vedieť, že vaše stránky nie sú cielene zamerané. Hackeripráve vytvárajú falošné ID a posielajú vám falošné požiadavky na dopravu. Nie je to nič osobné, ale môže to byť dosť nepríjemné.

Spoločnosť Google prišla s iniciatívou na pomoc pri riešení tejto otázky. Všetko, čo musíte urobiť, jeprejdite na nastavenie zobrazenia na rozhraní správcu, prejdite nadol na Filtrovanie Bot a skontrolujte voľbu "Vylučte všetky prístupy zo známych robotova pavúky. " Toto nie je dlhodobé riešenie, pretože falošné odporúčania sa objavia každý deň.

Ďalším riešením, ktoré môžete vyskúšať, sú filtre s cieľom vylúčiťodkazujúcich..To znamená, že prejdete do sekcie admin a potom prejdete na Filtre. Tu môžete nastaviť filter nazývaný odkazovačfilter vylúčenia. To sa dosiahne kliknutím na položku Pridať filter, výberom vlastného typu a zadaním názvov domén sprostredkujúcichčasť profilu filtra.

Aj napriek tomu, že môžete plne načítať vaše stránky pomocou filtrov na vylúčenie, momentzobrazí sa nová doména odkazov, budete musieť vygenerovať nové vylúčenia a odstrániť ich staré. Môžete tiež byť zahltenípočet filtrov, ktoré musíte spravovať.

To kladie otázku, môžem automatizovať filtre? Odpoveď je áno, môžete ísťtejto trasy. Dobrým príkladom takejto služby je služba blokovania spamu odkazov. Je to skvelá služba, pretože spája ich platformu s vašouÚčet Google Analytics a potom vyberie zobrazenie, na ktoré chcete chrániť váš web. V dôsledku toho pridávajú filtre na vylúčenievaše názory.

Až to je atraktívne riešenie, nemôžete ho používať pre väčšinu podnikovklienti, pretože majú prísne pravidlá o tom, ako môžu ich služby SaaS získať tretie strany. Momentálne ide o bezplatnú službu,ale nakoniec, sú povinní stať sa obeťou ich úspechu a zaviesť model stanovovania cien, ktorý nemusí byť v záujme vášhozákazník.

Filtrovanie sa však dosiahne až doteraz a automatizované služby nemajú tendenciubyť dlhodobo spoľahliví. Tým zostanú kľúče zberu údajov. Vďaka tejto možnosti sa vaše údaje filtrujú a len služba Google Analyticsudržiavať návštevnosť, ktorá zodpovedá vašim vlastným rozmerom. Jedná sa o jedinečnú metódu, ktorá nebude zasiahnutá spamermi. Tiež je to bezpečné aspoľahlivé, bez toho, aby vyžadovali technické znalosti na ich nastavenie. Toto je najlepšia voľba pre váš účet Google Analytics Source .

November 23, 2017