Back to Question Center
0

Semalt o kľúčových slovách plný a skrytý text

1 answers:

Igor Gamanenko, Customer Success Manager, uvádza, že vypchávanie kľúčových slov a skrytý text sú dva hlavné problémy, ktoré môžu ovplyvniť vaše hodnotenie a Google varuje webmasterov, aby sa vyhli takýmto veciam. Pokiaľ ide o skrytý text a kľúčové slovo plnka, väčšina jednotlivcov myslí na päťdesiat riadkov dlhý text na bielom pozadí v zápätí webovej stránky. Znamená to umiestňovanie textu na webových stránkach len pre vyhľadávače , nie pre používateľov .

Bola to bežná prax pred mnohými rokmi, hoci trend sa zmenil a odvtedy sa objavilo veľa nových vecí. Teraz nám bolo povedané všetko o tom, ako skryť text na stránkach, ako ho umiestniť pod iné prvky a ako ho zverejniť bez toho, aby spoločnosť Google nič nevedela - logos company.

Náplň kľúčových slov je všetko o umiestnení kľúčových slov a fráz náhodne do obsahu. Najčastejšie to nemá zmysel a má zlepšiť hodnotenie stránky vo výsledkoch vyhľadávača. Ak si myslíte, že náplňou kľúčových slov vám nejakým spôsobom pomôže, urobíte veľkú chybu.

Známy inžinier spoločnosti Google Matt Cutts tvrdí, že používanie vecí ako JavaScript na webových stránkach je dobré, ale náplň kľúčových slov nie je možné tolerovať za každú cenu. Matt priniesol body, že točenie nemôže viesť nikde. Tí, ktorí publikujú duplicitný alebo nekvalitný obsah, musia prehodnotiť svoj postoj k vlastným stránkam a umiestniť iba nové, relevantné články. Ak nepostúpia testy spamového kľúčového slova, pravdepodobne budú penalizované.

Je bezpečné povedať, že väčšina kľúčových príkladov plnenia je jasná a jasná. Je dobré klasifikovať kľúčové slová a zaradiť ich do vášho obsahu, ale vypĺňanie kľúčových slov a nadmerné používanie nie je povolené. Ak chcete získať najvyššie pozície v SERP, mali by ste sa sústrediť skôr na kvalitu ako na kvantitu. Nepoužívajte, aby váš obsah vyzeral zvláštne a neprirodzene s množstvom kľúčových slov.

Prečo je to pre váš web vážny problém? Ak vám táto otázka napadne vašu myseľ, dovoľte mi povedať, že keď ľudia hľadajú konkrétne kľúčové slová a skončia na vašich webových stránkach, chcú vedieť viac o týchto kľúčových slovách a frázach. A ak ste im ponúkli nekvalitný obsah, nie je žiadna šanca pre vás a vaše webové stránky prežiť dlho. Skryté textové a plné kľúčové slová zabezpečujú zlé užívateľské skúsenosti a poškodzujú reputáciu vašich stránok v celku.

Ak vás spoločnosť Google varuje pred vyčisteným kľúčovým slovom alebo obskurným textom, mali by ste sa ich pokúsiť čo najskôr odstrániť a zabezpečiť, aby bola zachovaná dôveryhodnosť a kvalita vašich stránok. Ak si nie ste istí, ako odstrániť toľko kľúčových slov z vášho obsahu, odporúčame vám poradiť sa s odborníkom na SEO alebo sa pokúsiť nahradiť starý obsah novými a vylepšenými článkami.

Spoločnosť Google vždy odporúča, aby sme dokumentovali náš proces čistenia a vytvorili záložné kópie našich údajov. Tým sa ušetrí čas a môžete ľahko opraviť skryté text a kľúčové slovo plnka.

November 24, 2017