Back to Question Center
0

Semalt: Nezvyšujte Google, aby ste nenávideli vaše stránky

1 answers:

Jack Miller, manažér Senior Customer Semalt vám varuje, že spoločnosť Google môže z vášho blogu alebo webových stránok zmiznúť z výsledkov vyhľadávania, ak sa ho pokúsite vytrhnúť pomocou nekvalitnej návštevnosti alebo plnenia kľúčových slov. Napríklad, ak generujete veľa návštevnosti na vašich webových stránkach a naďalej rastie na niekoľkých príspevkoch, spoločnosť Google bude o tom upozornená a všetky príspevky a stránky vašej stránky sa nakoniec zmiznú z výsledkov vyhľadávania. A najhoršie je, že o tom nikdy nebudete varovaní - corbata para camisa azul electrico. Budete jednoducho stratení na internete a reputácia vašich webových stránok môže byť zničená.

Nákup Odkazy

Ak ste niekedy kúpili odkazy od niekoho alebo takzvanej renomovanej SEO spoločnosti, existuje šanca, že spoločnosť Google bude penalizovať vaše stránky. Ak generujete stovky až tisíce odkazov a pokúsite sa prísť na prvú stránku, nikdy nemôžete dosiahnuť požadované výsledky. Spoločnosť Google sa domnieva, že nákupné odkazy sú čierne klobúk SEO praxe a všetky ostatné vyhľadávače nazývajú spam. Neúctivé stránky a profily sociálnych médií ponúkajú platených odkazov, ktoré sú vhodné pre nič. Takže by ste nikdy nemali ísť s žiadnou z týchto možností.

Pripojenie sa k adresárom Wrong Link

Ak ste sa pripojili k nesprávnym adresárom odkazov, mali by ste sa z nich odstrániť čo najskôr. Mnohé adresáre budú vaše webové stránky odosielať náhodne a to je to, čo Google najviac nechýba. Vyhľadávače považujú väčšinu adresárov za nekvalitné nevyžiadanej pošty, takže by ste sa nikdy nemali rozhodnúť pre nich a vyhľadávať iba adresáre kvality. Matt Cutts z Google uvádza, že odkazy na adresáre sú jednou z najviac nepochopených a nepárnych častí SEO.

Článok Marketing

V prípade, že ste nepočuli o článku marketingu, dovoľte mi, aby som vám povedal, že to bolo už roky. Cieľom je napísať články, premeniť ich rôzne verzie a urobiť malé úpravy slov. Potom blogeri predložia tieto články na rôzne stránky pre spätné odkazy. Renomované webové stránky a podniky však s touto možnosťou nechodia. Ak si myslíte, že článok Base alebo E-Zine môže priniesť kvalitné výsledky, urobíte závažnú chybu a môže sa stratiť vo výsledkoch vyhľadávacieho nástroja.

Kľúčové slovo plnky

Je bezpečné povedať, že plnenie kľúčových slov nie je priateľské pre webové stránky za každú cenu. Ak ste v jednom odseku použili veľa kľúčových slov a fráz, spoločnosť Google čoskoro zníži vašu hodnosť a môže poškodiť reputáciu vašej lokality. Náplň kľúčových slov znamená, že vo svojom obsahu používate veľa kľúčových slov znova a znova a ak dúfate, že vám dosiahne dobré poradie, nebude to v žiadnom prípade prínosom.

Text neprirodzenej kotvy

Hlavným záujmom spoločnosti Google je zbaviť sa neprirodzeného kotviaceho textu. Ak o tom nič neviete, dovoľte mi povedať, že ukotvené texty odkazujú na text v rámci konkrétneho odkazu. Cieľom je vytvoriť odkazy na webovej stránke. Spoločnosť Google nedávno aktualizovala svoj algoritmus a neprirodzené kotevné texty sa teraz považujú za spam.

Nefunkčné odkazy

Vždy by ste mali skontrolovať vaše webové stránky o nefunkčné odkazy a opraviť HTML kódy. Opakujte tento proces trikrát týždenne, aby ste sa uistili, že vaša lokalita spĺňa pravidlá spoločnosti Google. Vyhľadávač nemá rád webové stránky s rozbitými alebo zbytočnými odkazmi, takže by ste s tým nikdy nemali ísť.

November 24, 2017