Back to Question Center
0

Semalt: Nezvyšujte Google, aby ste nenávideli vaše stránky

1 answers:

Jack Miller, manažér Senior Customer Semalt vám varuje, že spoločnosť Google môže z vášho blogu alebo webových stránok zmiznúť z výsledkov vyhľadávania, ak sa ho pokúsite vytrhnúť pomocou nekvalitnej návštevnosti alebo plnenia kľúčových slov. Napríklad, ak generujete veľa návštevnosti na vašich webových stránkach a naďalej rastie na niekoľkých príspevkoch, spoločnosť Google bude o tom upozornená a všetky príspevky a stránky vašej stránky sa nakoniec zmiznú z výsledkov vyhľadávania. A najhoršie je, že o tom nikdy nebudete varovaní. Budete jednoducho stratení na internete a reputácia vašich webových stránok môže byť zničená.

Nákup Odkazy

Ak ste niekedy kúpili odkazy od niekoho alebo takzvanej renomovanej SEO spoločnosti, existuje šanca, že spoločnosť Google bude penalizovať vaše stránky - unmetered windows. Ak generujete stovky až tisíce odkazov a pokúsite sa prísť na prvú stránku, nikdy nemôžete dosiahnuť požadované výsledky. Spoločnosť Google sa domnieva, že nákupné odkazy sú čierne klobúk SEO praxe a všetky ostatné vyhľadávače nazývajú spam. Neúctivé stránky a profily sociálnych médií ponúkajú platených odkazov, ktoré sú vhodné pre nič. Takže by ste nikdy nemali ísť s žiadnou z týchto možností.

Pripojenie sa k adresárom Wrong Link

Ak ste sa pripojili k nesprávnym adresárom odkazov, mali by ste sa z nich odstrániť čo najskôr. Mnohé adresáre budú vaše webové stránky odosielať náhodne a to je to, čo Google najviac nechýba. Vyhľadávače považujú väčšinu adresárov za nekvalitné nevyžiadanej pošty, takže by ste sa nikdy nemali rozhodnúť pre nich a vyhľadávať iba adresáre kvality. Matt Cutts z Google uvádza, že odkazy na adresáre sú jednou z najviac nepochopených a nepárnych častí SEO.

Článok Marketing

V prípade, že ste nepočuli o článku marketingu, dovoľte mi, aby som vám povedal, že to bolo už roky. Cieľom je napísať články, premeniť ich rôzne verzie a urobiť malé úpravy slov. Potom blogeri predložia tieto články na rôzne stránky pre spätné odkazy. Renomované webové stránky a podniky však s touto možnosťou nechodia. Ak si myslíte, že článok Base alebo E-Zine môže priniesť kvalitné výsledky, urobíte závažnú chybu a môže sa stratiť vo výsledkoch vyhľadávacieho nástroja.

Kľúčové slovo plnky

Je bezpečné povedať, že plnenie kľúčových slov nie je priateľské pre webové stránky za každú cenu. Ak ste v jednom odseku použili veľa kľúčových slov a fráz, spoločnosť Google čoskoro zníži vašu hodnosť a môže poškodiť reputáciu vašej lokality. Náplň kľúčových slov znamená, že vo svojom obsahu používate veľa kľúčových slov znova a znova a ak dúfate, že vám dosiahne dobré poradie, nebude to v žiadnom prípade prínosom.

Text neprirodzenej kotvy

Hlavným záujmom spoločnosti Google je zbaviť sa neprirodzeného kotviaceho textu. Ak o tom nič neviete, dovoľte mi povedať, že ukotvené texty odkazujú na text v rámci konkrétneho odkazu. Cieľom je vytvoriť odkazy na webovej stránke. Spoločnosť Google nedávno aktualizovala svoj algoritmus a neprirodzené kotevné texty sa teraz považujú za spam.

Nefunkčné odkazy

Vždy by ste mali skontrolovať vaše webové stránky o nefunkčné odkazy a opraviť HTML kódy. Opakujte tento proces trikrát týždenne, aby ste sa uistili, že vaša lokalita spĺňa pravidlá spoločnosti Google. Vyhľadávač nemá rád webové stránky s rozbitými alebo zbytočnými odkazmi, takže by ste s tým nikdy nemali ísť.

November 24, 2017