Back to Question Center
0

Semalt Expert: WordPress bezpečnostné problémy, každý má vedieť

1 answers:

Veľa komerčných a inštitucionálnych postupov prebieha online. Výsledkom je on-lineoblasť sa stáva najlepším cieľom pre počítačových zločincov, aby vykonali svoje útoky. Mnohí podnikatelia a vlastníci webových stránok pre elektronický obchod niemať dostatočné vedomosti a zručnosti na budovanie a hosťovanie svojich webových stránok. V dôsledku toho sa rozhodnú pre metódy, ako sú nástroje pre domácich majstrov a hostiteľské platformyako je HostGator - pirelli p7 205 55 r16 91v. Väčšina systémov správy obsahu, na ktoré sa spoliehajú, zahŕňa platformu WordPress. WordPress hostí až 24% zo všetkýchna celom svete. Táto situácia znamená, že hackeri majú veľké podmienky na stretnutie so svojimi súpermi. Hľadanie systému odolného proti hackeromje často sen.

Frank Abagnale, manažér úspešného riadenia zákazníkov spoločnosti Semalt Digitálne služby, dáva dôvody, prečo ľudia preferujú WordPress. Najprv majú otvorenú platformu, ako aj mnoho pluginov, ktorémôže vykonávať dôležité úlohy. V dôsledku toho je WordPress štandardným systémom správy obsahu, ktorý umožňuje ľuďom hostiť mnoho webových stránok.WordPress má však nevýhodu. Rovnako ako veľa ľudí vytvára webové stránky v programe WordPress, čo je väčšina hackerovho cieľaStránky WordPress taky. Napríklad, ak hacker nájde dieru v bezpečnostnom systéme WordPress alebo v plugin dostupnom pre WordPress,môžu rýchlo automatizovať obrovské množstvo útokov, ktoré môžu posielať informácie o používateľovi alebo iné cenné informácie na tajné miesta.

Ochrana pred spamom

Spameri sú ľudia, ktorí sa snažia návnadou obetovať niektoré úlohy,ale zámer za skrytím nie je v poriadku. Napríklad, niektorí spameri sa môžu pokúsiť oklamať ľudí kliknutím na infekčné odkazy. V inommôžu mať phishingové stránky, ktoré im dávajú veľa cenných údajov. V modernej dobe používajú spameri prílohy, ktoré obsahujúškodlivý softvér, ako sú trójske kone. Mali by ste byť citliví voči svojim klientom pred týmito útokmi. Hackeri sú za všetkými spamovými útokmi. Môžupotrebujú poverenia používateľov, informácie o kreditných kartách, ovládanie webových stránok alebo iné špinavé motívy za ich útokmi. Používanie bezpečnostných opatrenípre vaše stránky môžete uložiť proti mnohým útokom.

Ľudia útočníci, roboty a botnety

Pri potláčaní útokov hackermi je dôležité zistiť, kto alebo čo jeza útokom. Ľudskí útočníci sú skutoční ľudia, ktorí plnia úlohy so svojím cieľom. Bots sú jednoduchý softvér ako roboty,ktoré predstavujú osobu, ktorá vykonáva úlohu. Na druhej strane, botnet je sieť mnohých robotov, ako milióny, ktoré môžu byť odoslanéna rôzne útoky a poskytnutie výsledkov hackerovi na určitom mieste.

Záver

Bezpečnosť vašich webových stránok, ako aj bezpečnosti vašich zákazníkov závisíťažko na vás ako admin. Pri vytváraní webových stránok ignorujeme možné počítačové trestné činy, ktoré môžu spôsobiť, že sa celé webové stránky elektronického obchodovania stanú nestabilnýminadol. Veľa SEO úsilia sa stratilo v rukách hackerov, ktorí pomáhajú konkurentom zavedením nekalej súťaže. Situácia sa zhoršujes webovými stránkami WordPress, hlavne preto, lebo ich bezpečnostné systémy sú známe. Okrem toho má WordPress najvyšší počet stránok. niektorítechniky, ktoré sa môžu chrániť vo WordPress, sú v tomto usmernení. Môžete tiež zabezpečiť bezpečnosť vašej návštevnosti aj návštevníkovako zvýšiť SEO v spoločnosti Google prostredníctvom bezpečnostných kontrol.

November 23, 2017