Back to Question Center
0

Semalt Expert: Význam hlásenia podvod

1 answers:

Spam je hlavným problémom, ktorý postihuje väčšinu užívateľov internetu. Vo väčšine prípadov dochádza k veľkým podvodom vďaka veľkým podvodníkom. V iných prípadoch ľudia čelia mnohým prípadom paniky a zmätku v prípade podvodného útoku.

Ivan Konovalov, Semalt manažér úspechu zákazníka, pripomína, že je veľmi dôležité, aby každý okamžite oznámil podvod - super make me. Napríklad môžete zavolať na číslo 0300 123 20400, nahlásiť podvod alebo podvod. Hlásenie podvodov pomáha národnému úradu pre vyšetrovanie podvodov pri vyšetrovaniach, ako aj ďalšie užitočné opravné opatrenia. Po nahlasovaní prípadu podvodov môžete byť jasný v ďalšom kroku, ktorý bude nasledovať váš záujem. Vo väčšine prípadov tieto správy vedú k podaniu prípadov, ktoré vedú k vyšetrovaniu. V iných situáciách tieto tvrdenia nesmú viesť k vyšetrovaniu.

Nahlásenie podvodu spoločnosti Royal Mail

Väčšina prípadov spamu sa deje s uľahčením hackerov. Väčšina služieb poskytovateľov elektronickej pošty má platformu, ktorá používateľom umožňuje označiť niektoré správy za spam. Je dôležité používať funkciu proti spamu, najmä na zabezpečenom poskytovateľovi elektronickej pošty. Pre používateľov Royal mail môže každý nahlásiť nevyžiadanú poštu a ďalšie súvisiace prípady na Freepost Scam Mail, PO Box 797, Exeter EX1 9UN. Je tiež nevyhnutné zvýšiť informovanosť vašich klientov. Pamätajte, že bezpečnosť vašich webových stránok ako aj vašich návštevníkov je vo vašich rukách. Ostatné e-mailové centrá, kde môžete hlásiť podvody patria 0345 611 3413, ako aj scam.mail@royalmail..com.

Premium telefónne hovory

V niektorých prípadoch možno budete chcieť nahlásiť prípad spamu priamo prostredníctvom telefonického hovoru. V takom prípade sa môžete obrátiť na úrad pre platené služby (PSA). Je dôležité vedieť, že táto služba nie je bezplatná a zaťažuje vášho súčasného operátora. Môžete tiež navštíviť webovú lokalitu PSA, kde môžete tieto prípady oznámiť alebo dokonca zavolať na číslo pevnej linky 0300 303 0020.

Zastavte podvodný e-mail

Jedným z dôležitých opatrení, ktoré sa týkajú spamu, je oznamovanie. Existuje mnoho oblastí, kde môžete hlásiť spam. Po prvé, je dôležité označiť e-maily ako spam ihneď po ich prijatí. Toto opatrenie odošle správu vášmu poskytovateľovi e-mailu na zachytenie správ z tejto domény alebo adresy. Ďalší krok môže zahŕňať kroky uvedené vyššie. Užívatelia sa tiež môžu zaoberať niektorými z týchto prípadov prostredníctvom čísla policajnej linky, kde môžete priamo nahlásiť prípad spamu. Je tiež dôležité zvýšiť povedomie o niektorých podvodných útokoch, ktoré môžu spôsobiť, že webové stránky budú mať veľký pokles.

Záver

Je dôležité oznámiť podvod a iné nezákonné internetové aktivity. Mnoho jednotlivcov trpí masívnymi stratami na svojich komerčných webových stránkach prostredníctvom nevyžiadanej pošty. V dôsledku toho je potrebné udržať si aktuálne informácie o aktuálnych spôsoboch a spôsoboch nakladania so spamom. V ostatných prípadoch môžete hlásiť spam priamo príslušným orgánom. Toto opatrenie môže spustiť niektoré z najrýchlejších spôsobov, ako pomôcť pri kontrole stavu spamu. Niektoré z oblastí, ktoré môžete nahlásiť spamom, sú uvedené v tomto usmernení. Sú dôležité a môžu zabezpečiť bezpečné kanály na vykonávanie on-line aktivít.

November 23, 2017