Back to Question Center
0

Semalt Expert vysvetľuje, ako odstrániť ilovevitality a Darodar Z Google Analytics

1 answers:

Ak ste nedávno spustili úplne novú webovú lokalitu a pozorovali ste niečo čudné vo vašom účte Google Analytics, je pravdepodobné, že dostanete falošnú návštevnosť. Julia Vashneva, manažér Senior Customer Success , hovorí, že spamboty zaplaví vaše štatistiky a spália šírku pásma za pár dní. Uvidíte, že množstvo návštev bude generované darodar.com, ilovevitality.com a ďalšími ghost sprostredkovaniami - nazca flights. Jediná otázka, ktorá vás napadne, je, prečo sa to deje a ako sa zbaviť programov sprostredkovania duchov?

Úvod do Darodaru a Ilovevitality.com

Darodar a ilovevitality.com sú označované ako sprievodcovia duchov. Obe tieto služby zaplavili internet falošnými zobrazeniami, zatiaľ čo tvrdia, že posielajú skutočné návštevy prostredníctvom marketingových a SEO kampaní. Ilovevitality.com a Darodar sú roboty, ktoré vyhľadávajú web na utajenie údajov služby Google Analytics. Bohužiaľ poskytujú falošné prístupy a miera odchodov je vždy vyššia, ako sa očakávalo. Skresľujú metriky vašich stránok a skresľujú údaje služby Google Analytics. Ilovevitality.com a Darodar sú automatické a náhodné, čo vám spôsobuje veľa problémov. Dokonca aj keď ste sa nikdy nezaregistrovali na svoje služby a ponuky, určite preniknú na vaše webové stránky.

Úvod do sprostredkovania spamu

Nesprávne je, že každá publicita je dobrá, pretože kvalitná doprava je oveľa cennejšia ako lacná a zbytočná reklama. V skutočnosti veľa webmasterov ničí ich stránky kvôli zlému premávke. Spambots sú hlavným vinníkom a nie je také ľahké ich zabrániť. Našťastie existuje niekoľko tipov, tipov a trikov na ochranu vášho webu pred spammi a robotmi. Roboty stále posielajú škodlivé predaje a údaje na vaše stránky a vo veľkej miere skrývajú službu Google Analytics.

Odstráňte darodar pomocou metódy .htaccess

Ak neviete nič o súbore .htaccess alebo FTP, dovoľte mi povedať, že je to jedna z najlepších metód na odstránenie Darodara. Môžete sa zbaviť odporúčaní duchov s touto technikou a to bude trvať len niekoľko minút. Potrebujete prístup k FTP serveru a súboru .htaccess. V prípade, že o týchto dvoch službách nič neviete, odradíme vás od tejto metódy a chcete, aby ste sa presunuli ďalej, pretože nechceme, aby ste v budúcnosti čelili nejakému problému. Mali by ste postupovať podľa týchto jednoduchých krokov, aby ste zastavili Darodar, ilovevitality.com a ďalšie odporúčania duchov z ničenia vašich stránok. Otvorte súbor .htaccess a vložte do neho špecifický kód. Tento kód vám pomôže zablokovať botáty Darodar v krátkom čase.

Odstráňte darodar z Google Analytics

Ak sa vám nedarí využiť vyššie uvedené metódy, odporúčame vám odstrániť Darodar z vášho účtu Google Analytics. Tento účet má zabudované systémy na správu filtrov, ktoré vám pomôžu skryť odporúčania nonsense z vášho ID. Mali by ste mať na pamäti, že filtre nemôžu odstrániť neidentifikovanú návštevnosť celku. Namiesto toho ich môžu skryť z pohľadu. Prejdite do sekcie správcu svojho účtu a vytvorte nový filter. Nezabudnite odstrániť Darodar a uložiť nastavenia.

Upozornenie: Odporúčame nepoužívať žiadnu z týchto metód bez riadneho overenia. Darodar Removal Tool vám môže spôsobiť problémy, takže po konzultácii s počítačovým expertom by ste si mali zvoliť vhodnú metódu.

November 24, 2017