Back to Question Center
0

Semalt Expert spracováva na bezpečnostných hrozbách pre systém Android

1 answers:

Keďže počítače naďalej nahrádzajú významné aspekty ľudského života, kybernetická bezpečnosť postupuje alarmujúcou rýchlosťou. Každý sa sťažuje na problémy, ako je malware a vírusy. V iných prípadoch sa môžu hackeri zamerať na zraniteľné mobilné platformy, ako je Android, a dostať sa s veľkým množstvom peňazí - vps with windows 8. Antivírusy nie sú oboznámené s mobilnými zariadeniami, aké sú v operačnom systéme Windows. Navyše, nechať veľa aplikácií bežať na pozadí zariadenia Android zabíja jeho RAM rýchlosť robiť zariadenie oneskorené a nepríjemné použitie. Je možné vyhnúť sa škodlivému softvéru v zariadeniach so systémom Android.

Oliver King, manažér úspešnej zákazníckej služby Semalt , opisuje niektoré opatrenia, ktoré môžu zabrániť trójske kone z našich mobilných telefónov:

Buďte opatrní pri inštalácii aplikácií

Pred inštaláciou je dôležité venovať pozornosť zdroju aplikácií. Napríklad ľudia môžu dostať žiadosti od dodávateľov, ktorí sa podieľajú na internetových podvodoch. Môže dôjsť k niekoľkým prípadom podvodu, ktoré môžu zahŕňať získanie informácií o kreditných kartách obetí, ako aj údaje o zákazníckych osobách. V prípade používateľov telefónov s Androidom skontrolujte, či je začiarknutá možnosť povolenia inštalácie aplikácie z neznámych zdrojov. Táto funkcia je v predvolenom stave pri odobratí zariadenia Android. Je však potrebné túto skutočnosť skontrolovať, pretože niektorí výrobcovia alebo predajcovia môžu narušiť konfiguráciu.

Bočné načítanie aplikácií môže byť riskantným zámerom v operačnom systéme Android.Vždy je potrebné inštalovať aplikácie z obchodu s aplikáciami zariadenia.Bočné nakladanie sa týka akéhokoľvek iného zdroja inej aplikácie kde majú používatelia prístup k všetkým zabezpečeným aplikáciám .. Aplikácie v obchode na prehrávanie v službe Google majú určité osobitné kvalifikačné štandardy, ktoré zabezpečujú ochranu predajcu kupujúceho, ako aj iné rizikové aktivity.

Používajte bezpečný antivírus

Niektorý softvér na ochranu pred spywarom môže byť užitočný pre používateľa zariadenia s Androidom. Inštalácia týchto aplikácií môže napríklad skontrolovať škodlivý softvér, ktorý sa nachádza na prílohách e-mailov, pred narušením bezpečnosti telefónu. Môžu zablokovať aj inštaláciu aplikácií tretích strán, ktoré môžu mať škodlivý vplyv na mobilný telefón obete.

Vyhnite sa mnohým obchodom s aplikáciami tretích strán

V súčasnosti prichádza mnoho obchodov s aplikáciami. Tieto obchody s aplikáciami môžu obsahovať niektoré trójske kone, ktoré môžu spôsobiť, že človek stratí osobné informácie pre hackerov a iných kybernetických zločincov v meste. Napríklad v Číne existuje trojan pod názvom Gemini. Bol prítomný v niektorých miestnych predajniach aplikácií. Tento Trojan zhromažďoval informácie o užívateľovi, ako je umiestnenie a kde a volania protokolov každého užívateľa telefónu a odosielanie informácií na tajné miesto.

Záver

Bezpečnosť našich telefónov a použitia internetu je na našej strane. Ak chcete udržať počítač alebo mobilné zariadenie v bezpečí, musíte najskôr zaviesť určité bezpečnostné opatrenia. Napríklad aktualizácia firmvéru a bezpečný antivírusový softvér môže zastaviť škodlivé skripty pri vykonávaní vo vašom systéme. V dôsledku toho je potrebné, aby zariadenie s Androidom bolo chránené pred niektorými z týchto útokov. Niektoré z týchto opatrení sú v tomto usmernení. Môžete byť schopní chrániť zariadenie pred vírusmi a získať bezpečné prehliadanie.

November 23, 2017