Back to Question Center
0

Semalt Expert: Skvelý obsah bez plnenia kľúčových slov

1 answers:

Pokiaľ ide o články a webový obsah, rôzni ľudia sa domnievajú, že SEO je všetko o kľúčové slovo plnka. Uistite sa, že obsah, ktorý napíšete, neobsahuje opravné kľúčové slová a nezmyselné slová. Okrem toho, nudné titulky vás povedú nikam a nikdy by ste s tým nemali ísť len kvôli vyhľadávačom .

Michael Brown, Semalt Customer Success Manager, pripomína, že by ste mali vždy pamätať na to, že plnenie kľúčových slov vás nikde nenechá. Namiesto toho je interaktivný a užitočný obsah jediným spôsobom, ako môžu webové stránky dlho prežiť - vendita calcio balilla umano usato. Ak máte zmätok o tom, ako optimalizovať obsah, ktorý sa nachádza na internete a sociálnych médiách, je to to pravé miesto pre vás.

Nájdený obsah:

Museli ste počuť o vládnych inštitútoch, informačných architektoch a obchodníkov, ktorí milujú hovoriť o SEO. Nájditeľný obsah je typ obsahu, ktorý zaberie veľa návštevníkov. Pokiaľ ide o vyhľadateľný obsah, nemusíte oddeľovať vyhľadávače z vašich webových stránok a sociálnych médií. Namiesto toho by ste sa mali zamerať na vytváranie vyhľadateľných webových stránok a článkov, ktoré pracujú pre všetky typy používateľov a môžu získať veľa peňazí na internete.

Musíte sa sústrediť na tri typy publika: vaše publikum na stránkach, ktoré sa môžu zaoberať prostredníctvom sociálnych médií a ten, ktorý váš obsah vyhľadá prostredníctvom vyhľadávacích dotazov, a to najmä prostredníctvom služby Google.

Pokiaľ ide o rozhovor s miestnymi obyvateľmi, môžete vytvoriť obsah, ktorý im vyhovuje. Ale ak chcete rozšíriť svoju sieť, mali by ste sa uistiť, že váš obsah zaberá skôr skutočných návštevníkov než robotov. Ak píšete vyhľadateľný obsah bez plnenia kľúčových slov, všimnete si, že veľa ľudí bude rád navštívi vaše webové stránky prostredníctvom vyhľadávačov a sociálnych médií.

V skutočnosti je cesta návštevníkov zložitejšia ako televízna show, tlačové reklamy, produkty, ktoré môžete zdieľať na Facebooku a výsledky vyhľadávacích nástrojov. Vždy by ste mali záložky stránok, ktoré vás najviac zaujmú, a uistite sa, že vaše publikum urobí to isté.

Zdá sa, že väčšina dotykových bodov je o vyhľadávačoch a SEO. Takže aj keď máte veľa kľúčových slov, nemalo by to žiaden zmysel pre rôznych jednotlivcov na internete.

Adresy URL pre kontext a objasnenie:

Jednotný lokalizátor zdrojov (URL) je prvý a najvýznamnejší aspekt vášho webového obsahu. To je miesto, kde vaše publikum dosiahne a bude čítať veci, ktoré ste napísali. Uistite sa, že vaša adresa URL je jasná a obsahuje hlavné kľúčové slovo. Nie je potrebné vložiť veľa kľúčových slov do nej. Pre čistú SEO, väčšina odborníkov hovorí, že by ste mali urobiť URL krátke a komplexné. Za týmto účelom môžete používať služby na skrátenie URL.

Titulky pre čitateľov:

Vaše titulky by mali byť pre čitateľov, nie pre seba. Rôzne SEO nesúhlasia s titulkami H1 a tvrdia, že nemá pozitívny vplyv na hodnotenie Google. Na druhej strane, niektorí SEO hovoria, že názvy sú veľmi dôležité a nechávajú trvalý účinok na SEO vašich stránok.

November 24, 2017