Back to Question Center
0

Semalt Expert opisuje štandardné .htaccess pravidlá WordPress

1 answers:

Nedávno ste si možno všimli súbor .htaccess, ktorý sa nachádza v koreňovom adresári vašej webovej lokality WordPress. V tomto článku sa dozviete viac dôvodov pre túto úpravu, ktoré stanovil špičkový expert z Semalt , Artem Abgarian.

Existuje mnoho prípadov spamových útokov, ktoré narúšajú spôsob, akým naše webové stránky reagujú v službe Google Analytics. Sprostredkovanie spamu spôsobuje množstvo falošných návštev na webových stránkach, ktoré ovplyvňujú kvalitu informácií o analytike - curso de fotografia digital en español. Existujú niektoré pravidlá WordPress .htaccess, ktoré diktujú povolenia pre aspekty, ako sú webové prehľadávače a roboty. Väčšina hostiteľských služieb webových stránok používa server Apache. Keď sa webové stránky inštalujú do programu WordPress, existujú niektoré pravidlá, ktoré zadávajú v súbore .htaccess. Táto položka je súbor, ktorý sa zobrazí v koreňovom adresári vašej webovej lokality. Rôzne servery majú niekoľko spôsobov, ako robiť úpravy v permalink. V niektorých prípadoch správcovia webu používajú niektoré kódy, ktoré pomáhajú pri odstraňovaní niektorých spamových odkazov.

Pravidlá WordPress .htaccess

Keď prebieha inštalácia webových stránok v aplikácii WordPress, väčšina dôležitých aspektov jej predvolenej inštalácie sa zobrazí ako riadky kódu. Bežné kódy na vašich webových stránkach by mali byť procesom, ktorý sa deje s opatrnosťou. V niektorých prípadoch môže celá webová stránka zlyhať. Ak si nie ste istí tým, čo robíte, konzultácie s niektorými SEO agentúrami alebo kvalifikovaným personálom môžu zabrániť nepriaznivým účinkom. Niektoré riadky kódu, ktoré odkazujú na Apache.org, zahŕňajú:

# BEGIN WordPress

RewriteEngine On

RewriteBase /

RewriteRule ^ index \ .php $ - [L]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}! -f

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}! -d

RewriteRule. /index.php [L]

# END WordPress

Pravidlo opätovného prepisovania v koreňovom priečinku poskytuje ďalšie funkcie týkajúce sa možnosti výkonu tejto webovej stránky. Tento súbor obsahuje cestu k priečinku, v ktorom nainštalujete priečinok WordPress. Weboví vývojári používajú tento odkaz na to, aby im pomohli pri vytváraní účinných opatrení na kontrolu povolení pri používaní webových stránok. Napríklad webová lokalita môže pri pokuse o prístup získať chybu 404.

Prvý a posledný riadok tohto kódu obsahuje "#". Tie by mali slúžiť na účel pripomienok, aby vám ukázali, ako získať prístup k vášmu súboru .htaccess. Niektoré z prínosov pravidiel WordPress .htaccess zahŕňajú prevenciu útokov spamu zo sprostredkovania služby Google Analytics. Smernice "Rewriterule" môžu pomôcť zabrániť botu v prístupe k index.php. Tento účinok je rozhodujúci pri blokovaní falošnej návštevnosti, ktorá môže pochádzať z domén s odkazom na spam.

Záver

Sprostredkovanie spamu sa stáva bežným problémom, ktorý postihuje spoločnosti a ich webové stránky. V niektorých prípadoch sú webové stránky so serverom Apache závislé od súboru .htaccess, ktorý sa nachádza v koreňovom adresári vašej webovej lokality. Táto funkcia je štandardná aj pre bežné webové stránky WordPress. Tento súbor obsahuje pravidlá, ktoré diktujú interakciu webových návštev alebo prehľadávačov s vašou databázou. Tento článok o vývoji webových stránok obsahuje niektoré z techník, ktoré môžete použiť na úpravu odpovede na vaše webové stránky. V niektorých prípadoch môžete zablokovať škodlivé programy sprostredkovania. Falošná návštevnosť by nemala byť problémom, ktorý by ovplyvnil dopravné informácie služby Google Analytics. Niektoré z nich

November 24, 2017