Back to Question Center
0

Semalt Expert definuje ako blokovať nežiaduce reklamy vo všetkých aplikáciách

1 answers:

Rozšírenia ad-blokovania, ako je Adblock Plus, sú všeobecne známe medzi správcami webu a bloggermi, či už používajú na zabíjanie nepríjemných a rušivých reklám alebo na zníženie rýchlosti počítačového zariadenia. Jednou z významných nedostatkov je to, že rozšírenia pracujú s prehliadačmi len vtedy, keď ich neaktualizujete mesiace alebo ich nenainštalujete z legitímnych zdrojov. Ak chcete zablokovať reklamu z niektorých domén po celom svete, môžete ľahko upraviť hostiteľské súbory počítača a zastaviť prehliadač, iPhone alebo inú aplikáciu, aby otvorili reklamy tejto konkrétnej spoločnosti - кобель таксы для случки.

Igor Gamanenko, vedúci odborník z Semaltu , tu vysvetľuje, ako celý postup funguje.

DNS sa považuje za telefónny zoznam na internete. Váš počítač alebo prenosný počítač použije dve rôzne metódy na vyhľadanie servera v sieti. Spočiatku boli použité hostiteľské súbory, ale teraz sa tieto súbory stali komplikovanějšími vďaka univerzitám a hostiteľom DARPA. Neskôr bola zavedená DNA s cieľom obrátiť vyhľadávanie na služby pre všetkých používateľov. V týchto dňoch takmer všetky operačné systémy vykonávajú vyhľadávanie podľa názvu na IP pomocou kontroly hostiteľských súborov. Ak súbor nie je nájdený, posielajú otázky DNA.

Časom sa DNA stala vážnym bezpečnostným problémom na internete. Akýkoľvek typ zariadenia, ktorý má schopnosť zmeniť vyhľadávanie podľa názvu na IP, vykorení váš systém DNS do presvedčenia o vzdialených serveroch a protokole SSL bez toho, aby ste o tom vedeli. Bezpečnosť certifikátu SSL zabezpečuje, že vaše skúsenosti s online nakupovaním na DNA sú bezpečné a bezpečné. Ak zmeníte svoj reklamný server na lokálny počítač, môžete bez problémov vykonať na vašom zariadení rôzne úlohy. To je to, čo naozaj chcete urobiť? Niektoré ďalšie výhody tohto systému boli uvedené nižšie.

1. Môže urýchliť internet, pretože pred použitím DNA kontroluje lokálny hostiteľský súbor.

2. Je užitočná pre všetky typy prehliadačov a môže pracovať pre rôzne vlastné aplikácie, ako sú RealPlayer, iTunes, Twitter a iné.

3. Môže fungovať na úrovni rozlíšenia názvu OS a nemá nič spoločné s prevádzkou TCP a UDP.

4. Je závislá od platformy, MS Windows, OSX a Linux. Ak systém používa IP (internetový protokol), určite bude mať hostiteľský súbor niekde.

5. Môže zastaviť sledovanie reklamy a hostiteľský súbor je pre to vynikajúci zdroj. Ak sa nechcete sledovať, možno budete musieť používať súbory cookie na zrušenie.

6. Môže ľahko zablokovať škodlivý softvér a spyware. Ak je do servera pridaná poloha servera, zvyšuje sa bezpečnosť vášho počítača a zabezpečí sa výborná sieťová skúsenosť.

Blokovanie hostiteľského súboru s vytvorenými súbormi Spoločenstva:

Najprv musíte nájsť hostiteľský súbor, ktorý sa nachádza niekde vo vašom počítači. Ďalšou úlohou je zablokovať tento súbor komunitne vytvorenými súbormi. Ak nemáte hostiteľský súbor, môžete prejsť bez toho, aby ste ho zmenili. Ak však máte hostiteľský súbor, mali by ste urobiť záložné kópie, aby ste sa uistili, že vaše údaje nie sú stratené. Nie je potrebné vytvárať hostiteľské súbory a pridávať viacero reklamných serverov, pretože váš počítač bude stále efektívne fungovať.

Záverečná poznámka:

Keď ste zablokovali ľubovoľnú webovú lokalitu so záznamom vo vašom hostiteľskom súbore, je to ako jadrová bomba. Ale nemôžete sa obávať, pretože ho môžete zablokovať na svojom PC a zabrániť tomu, aby sa dostal nabitý.

November 24, 2017