Back to Question Center
0

Semalt Expert: Ako zablokovať reklamy v aplikáciách, hrách a prehľadávačoch pre Android

1 answers:

Reklamy sa stali nevyhnutným zlo a rôzne aplikácie a webové stránky poskytujú slobodný softvér, bezplatný obsah a bezplatné služby, pretože inzerenti ich platia. Poskytovatelia služieb preto musia zobrazovať reklamy svojim návštevníkom a vytvárať príjmy za to, že ich dlhodobo udržiavajú v obchodnom svete. Tiež potrebujú príjem za hosting a služby domény, ako aj za rozvoj. Používatelia využívajú výhody bezplatného používania svojich produktov. Umiestnenia reklamy sa však ukážu ako nepríjemné a prispievajú k niektorým nepríjemným zážitkom používateľov - купить шпица + в спб.

Michael Brown, špičkový profesionál z digitálnych služieb Semalt , vám povie niektoré spôsoby, ako zablokovať reklamy vo vašom zariadení so systémom Android.

Môžete ľahko zabrániť zobrazovaniu veľkého množstva reklám vo vašich hrách a aplikáciách, rovnako ako vo vašich prehliadačoch. Dúfame, že tieto metódy budú fungovať tak pre nekorodované, ako aj pre zakorenené zariadenia, ale predtým, než začneme, mali by ste mať správcu súborov, ako je Astro File Manager. Môžu sa použiť aj niektorí ďalší správcovia súborov, ale mali by ste sa pokúsiť zablokovať reklamy na vlastné riziká. Nie sme zodpovední za žiadne vedľajšie účinky na vašom zariadení Android.

Metóda # 1. Adblock Plus (ABP)

Pri tejto metóde použijete blokovanie adries (aplikácie) na zablokovanie všetkých reklám v zariadení Android, ako sú reklamy, ktoré sa zobrazujú v rôznych hrách a aplikáciách. Našťastie existujú rôzne ad-blokátory pre používateľov Android a vývojárov aplikácií. Najlepšie sú však AdAway a Adblock Plus (ABP). Môžete nainštalovať niektorý z týchto programov na základe vašich požiadaviek a očakávaní. Ak chcete zablokovať reklamy pomocou služby Adblock Plus, dovoľte mi, aby som vám povedal, že ide o program s otvoreným zdrojovým kódom a má možnosti, ktoré umožňujú neintervenčné reklamy. Táto metóda je vhodná pre zariadenia bez zakorenia aj pre zakorenené zariadenia. Aplikáciu blokovania reklamy môžete jednoducho nainštalovať na svojom zariadení, ale nakladanie stránok sa vyžaduje vždy, keď spoločnosť Google nedávno odstránila všetky aplikácie reklamných blokov z Obchodu Google Play.

Metóda # 2. Blokovanie reklám s súborom hostiteľov

Môžete ľahko blokovať všetky nechcené reklamy pomocou hostiteľského súboru. Táto metóda vám umožňuje zabrániť veľkému počtu reklám v zariadení s Androidom a funguje len pre zakorenené zariadenia. Hostiteľský súbor je obyčajný súbor vo vašom operačnom systéme. Ak chcete spustiť web pomocou svojho názvu hostiteľa, operačný systém vyhľadá hostiteľský súbor na zhodnotenie príslušnej adresy IP. Ak sa to podarí, použije sa mapovaná adresa IP. V opačnom prípade služba DNS (Domain Name Service) obdrží dotaz, ako nájsť adresu IP hostiteľa. Môžete jednoducho nastaviť hostiteľský súbor. Za týmto účelom by ste mali prejsť na MVP v prehliadači, kde sa otvorí obyčajný súbor. Uložte ho do počítača a neskôr ho skopírujte do svojho zariadenia s Androidom.

Nezabudnite si uvedomiť cestu k súboru. Na zariadení so systémom Android by ste mali otvoriť správcu súborov a skopírovať súbor hostiteľa na toto miesto.

Zbaliť

Je pravda, že reklamy sú podráždene a nepríjemné, ale sú to dobrý spôsob, ako vedieť o najnovších produktoch, službách, webových stránkach a aplikáciách. Mali by ste nechať zobraziť reklamy, ktoré nie sú narušujúce, aby ste mali predstavu o trendoch v týchto dňoch. Prípadne môžete použiť platené aplikácie na zastavenie týchto reklám, aby vás neznervóznili na internete.

November 24, 2017