Back to Question Center
0

Semalt Expert: Ako využiť e-mailový marketing B2B

1 answers:

Viac ako sedemdesiat percent obchodníkov a podnikov používa e-mailové informačné bulletiny ako súčasť svojich stratégií v oblasti marketingu obsahu , ktoré sa zaoberajú iba blogovými príspevkami a sociálnymi médiami, ktoré sa týkajú ich používania. Medzitým je email marketing najlepšou voľbou a považuje sa za najspoľahlivejší kanál, pokiaľ ide o distribúciu obsahu medzi B2B obchodníkmi.

Odhady odhaľujú, že viac ako deväťdesiat percent B2B obchodníkov uprednostňuje túto marketingovú taktiku a šesťdesiatpäť percent z nich využíva špecializované e-mailové platformy na dokončenie svojich prác - registrations iso quality testing. Je bezpečné povedať, že B2B e-mailový marketing získal obrovskú popularitu, pretože zabezpečuje návratnosť investícií. Viac ako deväťdesiat percent Američanov a Európanov každodenne používa e-maily. A čo je dôležitejšie, bolo zistené, že e-maily môžu vyvolať nákup na dvojnásobnej sadzbe sociálnych sietí s vysokou hodnotou sedemdesiat percent.

Oliver King, riaditeľ pre úspech zákazníka Semalt , tu vysvetľuje príručku na získanie výhod z e-mailového marketingu.

Najlepšie zo všetkých

Pokiaľ ide o obchodovanie s obchodníkmi, prvou vecou, ​​ktorá zasiahne našu myseľ, sú predajcovia od dverí k dverám. Majú šťastie, pretože majú dostatok šancí zarobiť si na živobytie, zatiaľ čo e-mailový marketing zahŕňa zasielanie veľa e-mailov bez záruky tvorby výnosov. Prichádzajúci marketing je považovaný za spôsob vytvárania vitrín v kybernetickom priestore. Obsah vašich stránok rozhodne, koľko zákazníkov bude priťahovať.

Je pravda, že e-maily preklenú medzeru. Tí, ktorí sú závislí od marketingu obsahu, by si mali pamätať, že nemusia mať požadované výsledky. Ak sa domnievate, že vaši klienti budú vyhľadávať termíny, ktoré ste optimalizovali a oslovíte vaše webové stránky alebo platformy sociálnych médií, robíte veľkú chybu. Naproti tomu e-mailový marketing vám môže priniesť dostatok zákazníkov a zabezpečiť, aby bol váš hlas vždy počuť na internete. Pomocou e-mailového marketingu sa môžete ľahko dostať pred veľký počet zákazníkov a môžete poslať správu priamo do svojich doručených. Ako reagujú na tieto správy závisia od toho, ako ste im prezentovali svoje produkty alebo služby. Dovoľte mi, aby som vám povedal, že to nie je odchádzajúci marketing.

Vyhliadky by vás mohli ignorovať, aby ste sa ubezpečili, že váš e-mail sa líši od ostatných podobných e-mailov a snaží sa zapojiť zákazníkov. To je jediný spôsob, ako ich neodstránia bez kontroly podrobností o produkte.

Stručne povedané, B2B e-mailový marketing vám umožní priamo osloviť veľa ľudí a vo veľkej miere zmierňuje váš stres. Niektorí ľudia však môžu nájsť vaše e-maily frustrujúce a nepríjemné a môžu sa rozhodnúť zablokovať svoje ID, ale mali by ste im nechať prijímať svoje rozhodnutia.

Najlepšie postupy pre B2B

Užitočný B2B e-mail sa riadi rovnakými metódami ako jeho náprotivky podnikateľov:

1. Zaujímavé témy na vytvorenie pocitu dôvernosti a naliehavosti, ktoré rozvíjajú pocit naliehavosti.

2. Priame texty, ktoré nezbavujú ani neukazujú čas príjemcov.

3. Videá a vlastné obrázky na rozbitie správ atraktívne a fantasticky.

4. Usporiadanie, ktoré umožňuje jednoduché čítanie e-mailov a zvýraznenie rozhodujúcich bodov.

Stručne povedané, podniky musia vybudovať dôveru, aby pritiahli veľké množstvo ľudí a zabezpečili, že vaši zákazníci sú spokojní a spokojní s vašimi produktmi a službami. Mali by ste sa uistiť, že stratégia marketingu obsahu zálohuje správy vo vašich B2B e-mailoch.

November 24, 2017