Back to Question Center
0

Semalt Expert: Ako sa vysporiadať so 6 záväzkami služby Analytics

1 answers:

Vyváženie stratégií obsahového marketingu s presnými meraniami je dôležité. Navyše, mali by ste analyzovať, aký je váš obsah. Analýza interakcie je komplikovaná, ale je jednou z najúspešnejších marketingových taktík - info auto 2000 pluit.

Podľa odborníka z Semalta Ivana Konovalova stále viac a viac obchodníkov prideľuje rozpočet na trvajúce marketingové stratégie obsahu a chcú vidieť vynikajúce výsledky.

Jedným zo slabých stránok marketingových kampaní v oblasti obsahu je interpretácia údajov. Keď obchodníci podcenili alebo reagovali nadmerne na správu o analýze, pravdepodobne budú mať problémy, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú ich budúce stratégie.

Problém č. 1: Príliš veľa návrate

Ak zistíte, že dochádza k veľkej návštevnosti a novej prevádzke, musíte zmeniť marketingové stratégie. Rôzni obchodníci sa snažia nájsť rovnováhu medzi návštevnosťou a novou návštevnosťou svojich webových stránok, ale mali by ste určiť hodnotu všetkých jedinečných názorov, pretože rast vášho webu bude závisieť od týchto názorov. Cieľom vašej stránky by malo byť vyhradené čitateľstvo, skvelé vedenie a zábava. Okrem toho by ste sa mali snažiť získať čo najväčšiu návštevnosť, bez kompromisov v kvalite. Pokúste sa premeniť návštevníkov na spokojných zákazníkov.

Problém č. 2: Spameri a robotovia môžu narušiť vašu návštevnosť

Pravidelne by ste mali kontrolovať návštevnosť sprostredkovania. Je dôležité poznamenať, že sú zlé boty a dobré roboty. Špatné roboty skreslia vaše analytické údaje. Je pravdepodobné, že spamový duch bude mať vplyv na váš účet Google Analytics a budete musieť vytvoriť filtre, ktoré by ste ich mohli zbaviť. Ghost spam nemá prístup k vašim webovým stránkam. Namiesto toho posiela falošné zobrazenia a miera odchodov je 100%. Jednou z najčastejších chýb je zablokovanie spamového ducha z súborov .htaccess. Filtre zabezpečia, že spamové správy nebudú v budúcnosti zasiahnuté vašimi webovými stránkami.

Problém # 3: nevysvetliteľné poklesy v číslach

Vidíte nejaké nevysvetliteľné poklesy v číslach? Predtým, než sa panikajete o tejto situácii, mali by ste prijať opatrenia a skontrolovať prehľad služby Google Analytics, aby ste získali presnejšie údaje. Niektoré registrácie a návštevy vašich webových stránok budú pravdepodobne nepravdivé. Ak chcete získať predstavu o kolísaní počtu vašich čísel, mali by ste preskúmať údaje za obdobie obdobia a zistiť, či je lokalita na negatívnom trende alebo pozitívnom. Uistite sa, že vaše marketingové stratégie sú až na značku a v ňom nie je žiadny bot spam.

Problém # 4: Vysoká miera odchodov

Vysoká miera odchodov je jedným z hlavných problémov, s ktorými obchodníci a webmasteri majú v dnešnej dobe. Nikdy nie je dobré pre žiadnu webovú stránku, ale v závislosti od toho, prečo bola vaša stránka navrhnutá, miera odchodov vám veľa nepoškodí. Uistite sa, že ste prijali dlhodobé marketingové stratégie, kde zákazníci znamenajú pre vás všetko. Mali by ste prijať stratégie na zníženie miery odchodov. Ak vaši návštevníci narazia na niektoré konkrétne stránky viac ako ostatné, môžete tieto stránky ponechať ako také a zmeniť nastavenia ostatných. Vysoká miera odchodov zo serverov je dôsledkom problémov UX s vašimi webovými stránkami.

Problém č. 5: Stránky na reláciu sú nižšie, ako sa očakávalo

Kvalitná návštevnosť vašich stránok môže v najkratšom čase zvýšiť vaše zárobky. Ak sú však vaše stránky na reláciu nižšie, než sa očakávalo, mali by ste okamžite prijať opatrenia. Je pravdepodobné, že vaše konverzie budú ovplyvnené. Vysoká úroveň stránok na návštevu ukazuje, ako sú vaše stránky zaujímavé a ako vaše publikum surfuje vo vašom obsahu. Jediným riešením tohto problému je zmena témy a celkového rozloženia vašich webových stránok. Mali by ste používať správne, pyramídové štruktúry iba na SEO účely.

Problém č. 6: Návštevníci trávia na vašich webových stránkach dostatok času

Ak máte strach, pretože návštevníci trávia veľa času na vašich webových stránkach, mohlo by to byť príznakom, že ste títo čitatelia nedostanú nič pútavé a informatívne. Toto je čas, kedy musíte poslať svoje publikum späť na vaše stránky ponúknutím špeciálnych zľav na predaji. Naviac, obsah vašich webových stránok by mal byť užitočný a užitočný. Využívajte rôzne typy médií a odovzdávajte videá, obrázky a kvalitné články na svojich webových stránkach, aby ste oslovili veľké množstvo ľudí.

November 24, 2017