Back to Question Center
0

Semalt Expert: 10 citlivých Cyber ​​Security reality

1 answers:

Sektor kybernetickej bezpečnosti sa neustále rozširuje, keď sa do tohto odvetvia zapojilo viac odborníkov.V dôsledku toho sa stále viac a viac škodlivého softvéru navrhuje a takmer 230 000 nových malware sa začína denne.Odhaduje sa, že každoročne sa investuje 100 miliárd dolárov na riešenie cyber-zločinu - strutture gonfiabili napoli italy.

Pokiaľ používate internet, máte náchylnosť na kybernetické útoky. Nasledujúcinápady Nikka Chaykovského, Semalt Vedúci manažér úspechu zákazníka, zobrazuje, ako nebezpečné je, aby prehliadač fungoval bez efektívnej ochrany.

1. Najnebezpečnejší kybernetickí útočníci na celom svete

FBI má zoznam najnáročnejších 19 internetových zločincov, za ktoré je zodpovednýstraty používateľov webových stránok v rozmedzí od 350 000 do 100 miliónov USD. V tejto chvíli sú subjekty JABBERZEUS najviac hľadané FBI.

2. Najpočetnejšie nákladný počítačový vírus v histórii

MyDoom je vnímaná ako celosvetovo najnákladnejšia v histórii kybernetického počítačabezpečnosť. Približne sa odhaduje, že vírus doteraz spôsobil škody vo výške 38,5 miliárd dolárov.

3. Najvhodnejším cieľom útočníkov sociálnych médií

K dnešnému dňu je na celom svete viac ako 1,6 miliardy používateľov sociálnych médiíprednostný cieľ hackera. Používatelia, ktorí trávia značný čas na sociálnych sieťach, sa pravdepodobne stanú obeťami týchto útokov.

4. 99% počítačov je vystavených riziku využívania zostáv

Viac ako 99% počítačov má programy ako sú Adobe Reader, Oracle Java a AdobeFlash nainštalovaný v ich operačných systémoch. Prítomnosť týchto softvérov tvorí kanál, na ktorý môžu útočníci optimalizovať prístupgadget..

5. Internetoví zločinci uprednostnili prístup k ovplyvňovaniu obetí

Obete počítačového útoku sú ľahko manipulované, pretože ľudia tvoria najslabší článokv oblasti kybernetickej bezpečnosti. Ako taký, sociálne inžinierstvo odkazuje na prístup zabezpečiť, aby jednotlivci prezradili dôverné manipulácioupsychologicky.

6. Bezpečnostná opatrnosť: vnútorné úlohy

Vo väčšine prípadov približne 59% pracovníkov ukradne organizačné údaje, keď súsú vystrelené alebo keď odstúpia. Iné zasvätenci, ktoré majú získať ochranu, zahŕňajú zlomyseľné zasvätencov, neopatrné zasvätencov a zneužívajú zasvätencov.

7. Vaša vláda zvyšuje vašu zraniteľnosť

Je skutočnosťou, že vlády na celom svete navrhujú škodlivý softvér so zámerompoužívať ako digitálnu zbraň. Malware nájde cestu do súkromnej organizácie a osobných počítačov, čo má za následok lepší vývojzločineckého škodlivého softvéru.

8. Existuje okamžitá mapa, ktorá zobrazuje útočníkov v akcii

Spojené štáty sú preferovaným cieľom pre počítačových zločincov. NapríkladOblasť ministerstva obrany USA utrpelo viac ako 100 miliónov dolárov v dôsledku útoku vykonaného čínskym zločincom.

9. Počítačová kriminalita je vážnou výzvou pre svet

68% peňazí stratených v dôsledku internetových útokov sa považovalo za nedobytné.Cyber-zločin nie je nákladovo náročný, ale vedie aj k ďalším výzvam pre spoločnosti na celom svete.

10. Hacktivizmus je primárnou inšpiráciou, ktorá katalyzuje počítačové útoky

Hacktivizmus predstavuje viac ako 50% všetkých kybernetických útokov na celom svete. Termín jezastúpenie disidentských aplikácií počítačov s cieľom posilniť politickú agendu.

Záver

Vždy si pamätajte, že by ste nemali podceňovať internetových zločincov. Takže žiadna ochranaje účinné, žiadna hrozba nie je príliš minimálna. Bez ohľadu na veľkosť ohrozenia počítačovej bezpečnosti by sa mali zaviesť primerané opatreniaaby ste zabránili akémukoľvek útoku, ktorý by ste mohli čeliť.

November 23, 2017