Back to Question Center
0

Semalt dáva ozajstné dôvody používať Twitter v učebni

1 answers:

Nebolo by zlé povedať, že Twitter je jedným z najpopulárnejších a úžasnejších sociálnych médií. Je to neuveriteľná sieť s množstvom nástrojov, ktoré pomáhajú učiteľom aj študentom, aby sa pripojili.

Twitter sa zatiaľ stala najsilnejšou stránkou sociálnych médií, pokiaľ ide o podnikanie, propagáciu stránky, neziskové príčiny, udalosti a vzdelávanie - bezirk horgen gemeinde. Tu Andrew Dyhan Semalt manažér pre úspech zákazníkov spoločnosti Semalt hovoril o pozoruhodných spôsoboch lepšieho využitia Twitteru v triede .

Udalosti a oznámenia v učebni

Jedným z najlepších a najneužitočnejších výhod využívania Twitteru v triede je, že uľahčuje a urýchľuje učebné podujatia a oznámenia. Môžete zdieľať informácie o nadchádzajúcich udalostiach, testoch, kvízoch a všetkom, čo považujete za nevyhnutné pre študentov. Môžete dokonca použiť Twitter na odosielanie projektov, úloh a špeciálnych udalostí online. Dátumy skúšok môžete tiež oznámiť prostredníctvom tejto stránky sociálnych médií. Oldouk študenti sa môžu dostať do kontaktu s novými študentmi a všetci si môžu navzájom komunikovať prostredníctvom stránok Twitter a komunít.

Podpora prebiehajúcich diskusií

Naši učitelia a študenti môžu po skončení relácie podporiť prebiehajúce diskusie na stránkach Twitter, ktoré pomôžu nováčikom naučiť sa veľa nových vecí, zatiaľ čo vo vašej učebni môžete nahrávať prednášky a všetky malé detaily a ich odovzdávanie na Twitteri Rôzne študenti, ktorí sú ochotní požiadať o prijatie na vysokú školu, môžu získať prospech z týchto videí a zvukových záznamov a tiež umožňujú učiteľom poznať všetko o svojich nedostatkoch, ako aj o problémoch študentov.

Sledovanie kariéry

Mladí študenti, ktorí skúmajú rôzne kariéry a polia, môžu nájsť informácie a relevantný obsah na stránkach Twitter. Pre učiteľov je veľmi jednoduché zdieľať užitočné veci online, aby mohli získať prospech čoraz viac študentov. Inými slovami, môžeme povedať, že Twitter je vynikajúci spôsob, ako komunikovať s vašimi učiteľmi alebo študentmi, aby ste si mohli vybrať správnu kariéru. Prostredníctvom služby Twitter môžu naši učitelia učiť svojich študentov a zdieľať príspevky na pracovisku v areáli a mimo neho, aby mohli príslušné žiadosti podať.

Cvičenie tvorivého písania

Pre učiteľov je veľmi jednoduché vytvárať a zdieľať písacie cvičenia online. Namiesto zasielania projektov všetkým študentom ručne, naši učitelia ich môžu nahrať na Twitteri tak, aby sa žiaci mimo kampusu dozvedeli niečo nové z týchto cvičení. Pozvite študentov, aby sa zúčastnili týchto cvičení v rámci a mimo vyučovania a sprístupnili ich na Facebooku aj Twitteru. Uistite sa, že ste vložili správne hashtags do tweety tak, aby váš obsah zostal k dispozícii pre veľké množstvo ľudí.

Blogovanie a sociálne médiá

Naši učitelia môžu učiť svojich žiakov, ako si zarobiť peniaze online cez Twitter. Je to skvelá platforma na zdieľanie blogových príspevkov a zapájanie čoraz viac ľudí. Na Twitteri je dôležité písať efektívne príbehy, ktoré povzbudzujú viac a viac ľudí k účasti vo vašich online a offline triedach.

November 29, 2017