Back to Question Center
0

Semalt Compartilha Um Segredo Sobre Como Se Tornar Bem Sucedido Nie Mundo Dos Dados De Lances

1 answers:

Vo svete podnikania sa obchodná analýza často považovala za obchodnúoblasť ľavostranných analytikov, zatiaľ čo kvalitatívne pracovné miesta, ako je reklama a marketing, oblasť pravých mozog tvorivých druhov. Tieto dve činnosti, aj keď sú nevyhnutné pre úspech podnikania, sotva hovoria tým istým jazykom.

Igor Gamanenko, manažér úspešného riadenia zákazníkov spoločnosti Semalt Digital Services, uvádza, že príliv veľkých dát zmenil status quo. Tvorcovia týchto veľkých údajov sú podľa všetkých definícií horea budúca generácia. Žijú svoj život v sociálnych médiách, pričom prakticky všetky svoje každodenné aktivity zaznamenávajú v textových správach,digitálne fotografie a ich zoznamy skladieb, ako aj ich preferencie zachytávané internetovými cookies - erro de certificado do google chrome.

Konverzujú v texte hovorí, emoji a mémy, všetky prenášané digitálne a transformovaná na dáta, ktorá je v podstate zakódovaná v bitoch a bajtoch. Táto forma údajov digitálneho marketingu, ktoré vytvárajú digitálne a sociálne médiá spojila tieto dve činnosti. Aby boli úspešní obchodní manažéri tohto veku, musia sa naučiť hovoriť aj v geekochako stratégia a syntax oboch štýlov sú údaje.

Ak nechcete, aby vaše podnikanie bolo vynechané, musíte prijať údaje demokracia. Veľké údaje sa stali životnou silou podnikateľských aktivít, čím vznikla nová demokracia údajov..Je otvorený zdroj adavový zdroj. Tiež jeho objem a rozmanitosť sú skvelé, čo sťažuje udržiavanie tradičného procesu podávania správ, ktorý v podstateposkytuje údaje v dobre definovanom procese.

Namiesto toho musia business analytici nasadiť samoobslužnú analýzu, aby sa uistilivedúci manažéri dostanú údaje, ktoré vyžadujú, aby mohli prijímať rozhodnutia a prijímať platné opatrenia. S väčšími objemami údajov vo forme čo je menej spracované, podnik môže implementovať riadenie údajov, analýzu, bezpečnosť a podávanie správ ako zábrany na zabezpečenie informáciíudržiava tečenie bezpečne a presne.

Obchodníci sa museli naučiť novú syntax údajov a analytiky. Už to nie jenatoľko, aby bolo možné zacieliť zákazníkov na základe statických demografických údajov. Teraz sa musia naučiť, ako identifikovať vznikajúce vzorce správania a reagovať na nea preferencie, ktoré zbierajú z digitálnych stôp svojich zákazníkov.

Podobne analytici teraz učia jazyk marketingu a ako to môžeprekladať do správania a preferencií zákazníkov, ktoré je možné merať a analyzovať. Týmto spôsobom môžu obaja obchodníci a analytici spoločnevypracovanie prehľadov údajov a analytických modelov, ktoré zodpovedajú požiadavkám na zadné koncové dáta a hlásenia na front.pre to.

Väčšina zákazníckych cieľov je veľmi plynulá a preto nemôže byť zachytená pevne súbor špecifikácií. Sú to prchavé predmety, ktoré prichádzajú a idú, rovnako ako oceánske vlny, a vo väčšine prípadov je vlna už dávno preč správa sa generuje a doručí.

Preto ak chcete byť úspešní v súčasnom svete Big Data, musíte sa naučiť ako integrovať kvantitatívne procesy, ako sú napríklad obchodná analýza a veda o údajoch, s kvalitatívnym procesom marketingová stratégia a analýza rozhodnutí. Týmto spôsobom sa rozhodnete pre úspech v novej digitálnej krajine.

November 24, 2017