Back to Question Center
0

Semalt: Ako zablokovať všetky reklamné systémy zadarmo?

1 answers:

Reklamy prehliadačov sú vizuálne nepríjemné, ale predstavujú významné bezpečnostné riziko. Existuje niekoľko morálnych dôsledkov blokovania týchto reklám. Zavedením blokátorov reklamy vo svojom prehliadači môžete znížiť platy týchto kódov, navrhovať a poskytovať obsah, ktorý sa zvyčajne zobrazuje zadarmo. Samotné reklamy, ktoré chcete blokovať, sú tie isté, ktoré poskytujú finančné prostriedky na zaradenie všetkého ostatného online - san jose computer. Napriek tomu frekvencia týchto reklám v konečnom dôsledku podkopáva zážitok z prehliadania.

Michael Brown, marketingový guru z Semaltu , tu uvádza pár bodov, ktoré si treba pamätať:

 • Blokujúce reklamy sú veľmi legálne, čo znamená, že nemajú žiadne obmedzenia. Rozhodnutie, ako zablokovať reklamy, závisí výlučne na vás. Ak sa rozhodnete použiť blokovaciu jednotku reklám, uistite sa, že je čistá a bude vám dobre slúžiť. Majú však určité obmedzenia.
 • Finančné prostriedky na blokovanie adries pochádza od jednej organizácie alebo jednej osoby. Preto je potrebné vykonať ich výskum v spoločnosti pred použitím služby. Musíte sa uistiť, že bude eticky zablokovať všetky reklamy tak dlho, ako ste sa s nimi zaregistrovali. Existujú prípady, keď sa zmení vlastníctvo služby Blokovanie reklám a noví vlastníci získajú poistné od niektorých spoločností, aby preskočili svoje reklamné adresy.
 • Pridanie rozšírenia do prehliadača nepochybne spomalí prehliadač. Ak máte efektívny stroj, nemali by ste sa o to obávať. V opačnom prípade sa budete musieť obmedziť na dve alebo tri karty súčasne.
 • Rozšírenia vyžadujú neustále aktualizácie, ktoré zaberajú viac času a zdrojov.
 • Reklamné blokátory nemôžu fungovať bez predplatného. Musíte vybrať zoznam webových stránok, ktoré chcete zablokovať, a ručne ich pridať do zoznamu blokov.
 • Ak používate viacero prehliadačov, nie je možné spustiť blokovanie reklám v celom systéme.

Našťastie existuje lepšie riešenie, ktoré je bezplatné bez predplatného. Blokuje reklamy na celý systém navždy. Nepotrebuje softvér na inštaláciu, čo znamená, že nebude spomaľovať váš systém.

Tu je postup:

Nainštalujte hostiteľské súbory z MVPS. Zmeňuje známe webové adresy reklamného servera s nulovým znakom. Keď sa počítač pokúsi získať prístup na internet, vráti tento nulový znak, čo znamená, že neťahá reklamu, čo vám zase ušetrí veľa času a zdrojov. Nasleduje postup, ako ručne blokovať reklamy metódou MVPS.

 • Potvrďte, že máte oprávnenia správcu. Otvorte konzolu "Spustiť" stlačením tlačidla okien a R súčasne.
 • Zadajte "Services.Msc" a vyhľadajte možnosť "Client DNS". Kliknite pravým tlačidlom na ňu a prejdite nadol na položku "Vlastnosti" a potom kliknite na položku "Zastaviť".
 • V rozbaľovacej ponuke "Typ spustenia" vyberte možnosť "Ručné" alebo "Zakázané". Odborníci odporúčajú možnosť manuálne.
 • Použiť nové nastavenia a reštartovať.
 • Nahraďte hostiteľské súbory v "C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc" s aktualizovanými.
 • Pokiaľ sa antivírusový alebo okránový obranca pokúša prijať opatrenie proti akcii, zamietne.

Teraz viete, ako zablokovať reklamy bez blokovania reklamy, kedykoľvek ste na internete. Nezabudnite pravidelne aktualizovať hostiteľské súbory a nahraďte ich v určenom adresári.

November 24, 2017