Back to Question Center
0

Semalt: Ako sa zbaviť Blackhatworth Referrer Spam v službe Google Analytics

1 answers:

Tí, ktorí vedia, čo je sprostredkovanie spamu, pochopili, aké frustrujúce to je, keď sa dostanú do vašej služby Google Analytics. Trend zasielania spamu, ktorý infiltruje správy GA, sa v posledných rokoch zvýšil. Ak ste vlastníkom webových stránok, potrebujete vedieť, ako s ním zaobchádzať, aby ste sa vyhli vážnym účinkom, ktoré môže mať na vaše podnikanie.

Blackhatworth - instalar certificado ssl centos.com je jedným z odkazujúcich spamy, ktoré majú veľa majiteľov stránok a manažérov poškriabaniu hlavy. Je to stránka, ktorá vám posiela falošnú návštevnosť alebo "falošné zásahy" a jeho dôvody sú rôzne. Niektoré španielske sprostredkovania sú zamerané na prilákanie návštevníkov na svoje stránky. Vedia, že existujú stránky, ktoré publikujú zoznamy svojich najlepších sprostredkovateľov. Stránky spamu dúfajú, že dostanú návštevníkov z dôvodu, že sa na takýchto zoznamoch iba objavujú. Tieto stránky tiež banka na zvedavosť manažérov stránok. Dúfajú, že keď vás spamujú, budete chcieť vedieť, prečo sa s vami spájajú. Navštívite ich stránky, aby ste skontrolovali, a to je presne to, čo potrebujú - návštevnosť.

Jack Miller, špičkový profesionál z Semaltu , tu odhaľuje spôsoby ako sa zbaviť tohto druhu spamu odkazov.

Je Blackhatworth.com odkaz spam škodlivý?

Hoci sprostredkovanie spamu môže znieť neškodné, pretože nie je spojené so škodlivými činnosťami, ako je šírenie škodlivého softvéru, je to vážny problém, pretože ovplyvňuje vaše údaje GA.

Pre väčšinu ľudí je nástroj Google Analytics nástrojom na rozhodovanie.Tieto údaje služby Analytics vám umožňujú zobraziť stránky, ktoré vám posielajú návštevnosť.Tieto informácie potom môžete použiť na strategické riešenie, ako zlepšiť štruktúru a obsah vašich stránok, ako aj získavanie nových odkazov.Ak máte skutočné a kvalitné odkazy z iných stránok, je pravdepodobnejšie, že vaše stránky budú vysoko hodnotené v SERP.

Problémom spôsobeným spamom sprostredkovania je to, že skrýva vaše údaje o webovej analýze. Vaše údaje sú skreslené a nedajú sa presne zobrazovať metriky návštevnosti smerovanej na vaše stránky. Rozhodnutia prijaté s použitím týchto nepresných údajov môžu byť škodlivejšie, než sú užitočné pre podnikanie. Bohužiaľ, ľudia, ktorí si neuvedomujú sprostredkovanie spamu, to robia a neskôr sa čudujú, prečo ich stratégie SEO nefungujú podľa očakávania.

Zbavenie Blackhatworth.com Referral Spam z Google Analytics

Nastavenie filtrov na sprostredkovanie nevyžiadanej pošty v službe GA je jedným z účinných spôsobov, ako sa zbaviť falošného prenosu z webových stránok, ktoré sa spamujú. Filtre sa postarajú o stránky, ktoré posielajú falošnú návštevnosť priamo do služby GA, ako aj o stránky, ktoré používajú roboty na návštevu vašich stránok.

  • Prihláste sa do svojho účtu GA a v rozbaľovacej ponuke Zobraziť kliknite na položku Vytvoriť nové zobrazenie a uveďte mu názov.
  • Vytvorte nový filter kliknutím na položku Filtre> Nový filter. Názov nového filtra "blackhatworth.com je dobrý".
  • Po výbere vlastného typu filtra kliknite na položku Vylúčiť av rozbaľovacej ponuke Filter Field vyberte položku Referral
  • .
  • Do poľa Filter Pattern zadajte blackhatworth \ .com a uložte svoje nastavenia.

Môžete to urobiť pre akékoľvek iné odporúčania týkajúce sa nevyžiadanej pošty, ktoré sa môžu zobraziť vo vašich prehľade GA. Uistite sa, že pred filtrovaním akejkoľvek domény najprv skontrolujte, či je skutočne spammer. Nechcete odfiltrovať originálne stránky a omyť skutočnú návštevnosť.

November 24, 2017