Back to Question Center
0

Semalár Dicas de Compartilhamento Como Melhorar Sua Taxa de Conversão Do Site

1 answers:

Michael Brown, Semalt Customer Success Manager, verí, že miera konverzie je kľúčom k úspechu akéhokoľvek online obchodu.

Prilákanie návštevníkov na webových stránkach nestačí, pretože spĺňa len jeden cieľ, ktorým je vyvolanie záujmu zákazníka. Musia sa plne zaviazať k nákupu, čo je konverzia. Získavanie ľudí na konverziu však nie je jednoduché - que hosting contratar. Nasledujúci text predstavuje niekoľko zásadných úvah týkajúcich sa zásad konverzného kurzu, ktoré môžu podniky používať.

rýchlosť

Zákazníci nemajú v dnešnej dobe veľa času. Medzi svojimi hektickými životmi a ich posadnutosťou na tablety a smartfóny potrebujú "všetko, čo robia, tri sekundy". Ak zákazník pristane na webových stránkach firmy a stránky trvajú príliš dlho na to, aby odpovedali alebo vôbec neboli načítaní, je pravdepodobné, že okamžite opustia webovú stránku. Je nepravdepodobné, že budú mať dôveru v produkt od spoločnosti, ktorá si neužíva čas na to, aby zlepšila svoje skúsenosti tým, že zlepší rýchlosť stránky. CXL.com potvrdzuje tento pojem v článku, v ktorom sa uvádza, že 57% zákazníkov zostáva na mieste maximálne tri sekundy predtým, ako sa rozhodne odísť.

jednoduchosť

Podobne ako v predchádzajúcom princípe ľudia nemajú dostatok času na to, aby prešli dlhými a vytlačenými prezentáciami. Majú záujem iba o to, čo je pre nich to najdôležitejšie..Neznamená to, že podnikanie ich nemôže pobaviť pozdĺž cesty. Znamená to len to, že by sa mali vyhnúť dlhým špirám, ktoré majú potenciál stratiť význam. Jednoduché informácie majú viac mier konverzie. Aj keď používajú veľké údaje, obchodníci by si mali zapamätať, že ich rozdelia na menšie, zrozumiteľné kusy.

Laser Focus s CTA

Zatiaľ všetky princípy trvajú na spodnom riadku. Aj keď podnik optimalizuje obsah na zabezpečenie rýchlosti a jednoduchosti, musí tiež požiadať o predaj. Ako marketingový pracovník berie logiku, ak očakávame, že návštevníci budú konvertovať bez toho, aby o to požiadali. Z tohto hľadiska by mala stačiť jasná a stručná výzva na vstupnú stránku. Je ironické, že niekoľko tlačidiel CTA, umiestnených strategicky na rôznych stránkach stránok, je menej pravdepodobné, že zvýšia miery konverzie. Jedna, dobre napísaná a krátka CTA stačí.

Identifikujte a analyzujte cieľové publikum

Predtým než robia čokoľvek inak, marketingoví pracovníci by mali skúmať, na koho podnikanie chce konvertovať, cieľové publikum a cieľové demografické skupiny. Nie je zmysluplné poskytovať informácie na webových stránkach bez jasného smeru. Po skončení výskumu môže marketingový tím prispôsobiť všetok obsah v oblasti copywritingu, sociálnych médií, blogov a celého marketingového plánu tak, aby odrážali potreby cieľovej skupiny. Týmto sa zákazníkom zdá, že zámerom umiestnenia obsahu na tento účel bolo konkrétne zameranie na riešenie ich problémov. Jedným slovom, bez ohľadu na to, kto je publikum, nikto nemá rád stráca čas.

Vyhýbajte sa hláseniu Vypnutie

Po identifikovaní cieľového publika musia obchodníci zistiť, že obsah, ktorý poskytujú, je prispôsobený ich požiadavkám. Stručne povedané, všetko, čo sa odhalí, by sa malo odrážať späť k značke. Chystáte sa nastražiť negatívne ovplyvňuje dôveru a dôveru, čo vedie k strate zákazníkov, pretože zostávajú lojálni voči značkám, ktoré sa držia prísľubu, ktorý sľubujú.

záver

Konverzia je podnikateľským úspechom, pričom tieto princípy zaručujú, že z nich vychádzajú perspektívy do klientov.

November 24, 2017