Back to Question Center
0

Príďte Sprievodca Essere Pubblicato Su 3 Piattaforme Di Contenuti Superiore? L'orientamento Da Esperto Di Semalt

1 answers:

Kvalitný obsah nie je jediným faktorom, ktorý by ste mali zvážiť, ak si prajete zverejniť veľké mená v médiách, pretože musia mať vstupnú stratégiu. Hospodárska súťaž sa naďalej zvyšuje, najmä ak sa zameriava na také firmy ako Forbes, Huffington Post a Business Insider. Stáva sa to ťažšie, aj keď požiadavky vydavateľa sa líšia.

Ak sa človek drží stratégii, ktorú poskytol vedúci expert Semalt Frank Abagnale, existuje šanca na úspech.

Pitch znamená všetko

Obsah môže mať veľa túžby, ale redaktori o ňom ešte nie sú informovaní. Je na autorovi, aby to opísal tým, že začne s pútavým ihriskom. Spisovateľ, vydavateľ a podnikateľ David K. William uvádza, že ihrisko nemusí byť len dobré podľa noriem, ale astronomické kvôli veľkému množstvu, ktoré denník dostáva denník. Také ihrisko musí mať:

  • Uchopenie predmetu, ktoré trvá asi 15-20 sekúnd od času vydavateľa.
  • Jasný a stručne napísaný text.
  • Autoritatívny hlas.
  • Dobre nahromadený blog na zálohovanie ihriska.

Relevantnosť a hodnota záležitostí

Tieto dva aspekty prevažne vychádzajú z potrieb čitateľa. Autor by mal zaobchádzať s akýmkoľvek miestom hosťa ako s možnosťou pestovať značku, ale nesmie propagovať obsah. Daniel Vaczi pre AdHere uvádza, že jednotlivec by mal vyskúšať svoju publikáciu, aby určil, čo je pre čitateľskú základňu dôležité. Redaktori by mali mať dôvod veriť v obsah, ktorý sa vyvíja. Keď sa dozviete o cieľovej skupine, je možné, aby ste sa držali trendov a pokračovali v prezentovaní obsahu, ktorý je pre nich dôležitý.

1..Zmeny v službe Huffington Post

Publikácia miluje hosťovských blogerov, ale v októbri 2015 zatvorila okno pre nových prispievateľov. Dôvod, ktorý poskytla Catherine Alfordová, pravidelná prispievateľka, na pozorné centrá bolo to, že na platforme došlo k záplave obsahu, pretože umožnilo ľuďom nahrať a ich obsah sa okamžite zobrazí. Neznamená to, že spisovatelia nemôžu pristáť na pozíciu hosťa, pretože ide len o neurčitú prestávku. Potenciálni prispievatelia sa musia uchýliť k použitiu formulára ihriska.

2. Forbes miluje plodných spisovateľov

Forbes sa väčšinou zaoberá spisovateľmi, ktorí už publikovali obsah. John Steimle, pravidelný prispievateľ spoločnosti Forbes, tvrdí, že publikácia sa zaoberá jednotlivcami, ktorí majú skúsenosti a môžu sa zaviazať aspoň k článku za týždeň. Pomocou sociálnych médií alebo e-mailu môžete kontaktovať spoločnosť Forbes. Je to jeden zo spôsobov, ako vytvoriť vzťah s publikáciou, ktorá ponúka príležitosť dozvedieť sa, ako funguje, a ako pripraviť chytľavé ihrisko.

Ak je ten, kto je spokojný so svojim ihriskom, požiada ich spoločnosť Forbes o zaslanie e-mailu prostredníctvom spoločnosti idea@forbes.com.

3. Business Insider chce najvyššiu kvalitu

S viac ako 60 miliónmi čitateľov publikácia ponúka skvelé publikum pre spisovateľa a vyžaduje len odborné znalosti na oplátku. Taylor Lorenz vysvetľuje, že väčšina prispievateľov z oblasti BI je odborníkmi z rôznych odvetví. BI žiada všetkých potencionálnych prispievateľov, aby prešli existujúcimi materiálmi, aby vedeli, čo editori očakávajú predtým, ako poskytnú ihrisko.

Je veľmi možné získať "jednorazovú" publikáciu v Business Insider. Tiež akceptujú pôvodný obsah už na blogu, pokiaľ spisovatelia vlastnia práva k nemu. Prispievatelia pristupujú na adresu contributors@businessinsider.com pri poskytovaní poverenia, kategórie príspevkov a odkazu na predtým publikovaný obsah.

záver

Získanie ožiarenia pre hlavný obsah si vyžaduje veľa práce. Sú chvíle, keď ľudia majú šťastie a skončia prácu pre veľkých vydavateľov. Avšak napriek dlhej ceste pre ostatných, výsledok na konci stojí za všetko úsilie. Vytvorením blogu a vývojom značky a následne po každom kroku editora, dosiahnutie tohto cieľa sa stáva viac možným Source .

November 23, 2017