Back to Question Center
0

Odborné znalosti: Wie Man Ghost Empfehlungs Spam v službe Google Analytics Filtert

1 answers:

Doprava je dôležitým aspektom každej online marketingovej kampane. V mnohých prípadoch sa webové stránky usilujú o rast predaja a predplatiteľov prostredníctvom zvyšovania návštevnosti. Medzi bežné spôsoby získania návštevnosti patrí SMM a Search Engine Optimization (SEO). Tieto a mnohé ďalšie techniky sa snažia zlepšiť online viditeľnosť vašich stránok, ako aj vykonávanie mnohých spätných prepojení. V iných prípadoch môže jednotlivec považovať sprostredkovanie návštevnosti za zlatú baňu. Tvorí základy návštevníka, ktorý má záujem o vaše úsilie a je v nika. Premena takýchto návštevníkov na zákazníkov je veľmi jednoduché.

Nie všetky tieto odkazy sú však legitímne. Odkazy na sprostredkovanie často prichádzajú od používateľov zo zdroja sprostredkovania spamu. Ovplyvňuje webové stránky a množstvo osobných účtov. Spamové e-maily obsahujú škodlivý softvér, ako je malware a trójske kone. V niektorých prípadoch obsahujú odkazy, ktoré môžu byť z nebezpečných webových stránok alebo podvodníkov.

Našťastie služba Google Analytics dokáže túto návštevnosť zistiť a odstrániť. Odborník z Semalt Digital Services, Ross Barber, vysvetľuje, prečo sprostredkovanie sprostredkovania spôsobuje početné miery odchodov, ako aj krátke trvanie relácie a ako s ním môžete vyriešiť.

Bot filtrovanie v Google Analytics

Je dôležité, aby sme zahrnuli spam filter. GA má potenciál rozlíšiť skutočný odkaz od spamového odkazu. Pomocou týchto filtrov môže služba GA zablokovať všetky odkazy alebo návštevnosť z pavúkov a robotov, a nie skutočnú návštevnosť. Existuje mnoho spôsobov, ako môže človek použiť filtrovanie spamu pre sprostredkovanie návštevnosti. Obyčajne ľudia kontrolujú filter na zaradenie názvu hostiteľa. Táto metóda zabezpečuje, že návštevnosť, ktorá smeruje na vaše webové stránky, pochádza z názvu hostiteľa, ale nie z iného zdroja.

V administrátorskom paneli môže tento filter fungovať spolu s ďalšími špecifickými prispôsobeniami. Odtiaľ môžete ovládať návštevnosť, ktorú chcete používať, pomocou zobrazenia služby Google Analytics. V niektorých prípadoch sa uistite, že ste nechali nejaké nefiltrované svetlo na karte administrátora. Akonáhle máte nefiltrované zobrazenie, ste istí, že nebudete chýbať žiadne dôležité informácie alebo e-mail na vaše webové stránky, ktoré spadajú do priečinka spam.

Pri vytváraní filtrov je dôležité, aby ste spolu s ostatnými zdrojmi údajov, ktoré očakávate, zahrnuli vaše meno hostiteľa. Táto funkcia umožňuje filtrovať správy z niektorých konkrétnych zdrojov, ktoré môžu ľahko vyzerať ako spam. Filtre nevyžiadanej pošty sú automaticky nastavené a nemusia vyžadovať žiadnu zmenu. Je však dôležité aktualizovať ich výrazy filtračných vzorov. Môžete nájsť ďalšie domény, ktoré môžu byť potrebné na zaradenie do zoznamov vylúčení domén.

záver

Monitorovanie vašej návštevnosti je dôležité pre vašu internetovú stránku. Väčšina veľkých spoločností investuje do monitorovania a riadenia dopravy značnú časť peňazí. V iných prípadoch majú tieto spoločnosti prospech zo spôsobu, akým spoločnosti vykonávajú spamové útoky. E-maily s nevyžiadanou poštou obsahujú veľa škodlivých osôb, ktoré môžu zainteresovať strany vo vašej firme alebo osobné informácie. Pomocou vyššie uvedených metód môžete pomocou svojho nástroja Google Analytics na svojom webe filtrovať spam na sprostredkovanie duchov. Tento proces môže ušetriť vaše stránky početné prestoje, rovnako ako niektoré straty, ktoré vznikajú v dôsledku úspešných spam útokov Source .

November 23, 2017