Back to Question Center
0

Odborné poradenstvo od Semalt o tom, ako chrániť webovú stránku WordPress od Cyber ​​kriminálnikov

1 answers:

Bezpečnosť WordPress je často označovaná ako "vytvrdzovanie". Aj keď neviete, ako sa zlepšiťnávštevnosť vašich webových stránok, je dôležité zabezpečiť si poverenia stránok. Nebolo by nesprávne povedať, že milióny až miliárd webových stránoksú poháňané službou Blogger alebo WordPress - dell trade up program.

Nik Chaykovskiy, The Semalt Senior Customer Success Manager, hovorí, že WordPress je najznámejšie a užívateľsky prívetivé rozhranie. Tento systém správy obsahu má veľavýhod a nevýhod. Ak napríklad nezachovujete heslá, môžete stratiť svoje poverenia a prístup na svoje webové stránky.Tu je niekoľko tipov na to, ako brániť svoju webovú stránku WordPress od hackerov.

Zálohujte svoje webové stránky často

Frekvencia záloh WordPress je v súčasnosti jednou z najdiskutovanejších tém.Je dôležité, aby sa vaše stránky WordPress správne zálohovali. Mali by ste to robiť raz alebo dvakrát týždenne, aby ste zostali bezpečne a bezpečne na internete.Denné zálohovanie je však veľmi odporúčané, pretože chráni vaše webové stránky pred možnými krádežami a malwarovými útokmi. Existuje veľaWordpress pluginy, ktoré vám môžu pomôcť s chrbtom, ale BackupBuddy je jedným z najlepších. To vás bude stáť nie viac ako 100 dolárov a môže obnoviť vašehackovaný blog alebo webové stránky za pár sekúnd. Pripravte sa! Zálohovanie je ideálnym doplnkom pre tých, ktorí hľadajú bezplatný softvér WordPress.To vám umožní vytvoriť automatizovanú zálohu, prenášať súbory do Dropbox a v budúcnosti obnoviť vaše dáta..Treťou možnosťou je UpdraftPlus.Je to interaktívny a užívateľsky prívetivý záložný doplnok.

Limit Pokusy o prihlásenie

Čas od času sa hackeri snažia zlomiť vaše webové stránky WordPress tým, že hádajú vašehesiel. Z tohto dôvodu by ste mali obmedziť prihlasovacie pokusy o bezpečnosť na internete. Štandardne by vám WordPress umožňoval používať rôzne heslá,ktorých cieľom je udržať vaše informácie v bezpečí a bezpečnosť. Na svoju webovú stránku by ste mali pridať ďalšiu vrstvu zabezpečenia obmedzením prístupu na dve stránkytri krát. V prípade, že sa niekto pokúsil prihlásiť pomocou nesprávneho hesla, vaše webové stránky sa dostanú zamknuté, ale jeho údaje zostanú v bezpečí. Tam súveľký počet modulov WordPress, ako sú obmedzenia pokusov o prihlásenie. To vám umožňuje obmedziť počet neúspešných pokusov o prihlásenie. Pomocou tohto pluginu môžete vymôže tiež zablokovať viacero IP adries, ale je dôležité, aby ste si zapamätali svoje vlastné heslo. A ak hackeri používajú rôzne proxy, tento plugin byautomaticky zablokovať všetky, aby vaše webové stránky boli v bezpečí. Všetky jeho možnosti sú prispôsobiteľné a užívateľsky prívetivé. IP môžete dočasne zablokovať alebonatrvalo.

Nepoužívajte "admin" ako svoje používateľské meno

Jedna z najväčších chýb, ktoré ľudia robia, je, že používajú ako administrátora meno administrátora.Nemali by ste to urobiť, ak chcete, aby vaše webové stránky WordPress boli bezpečné a bezpečné. Automatizované roboty často pristupujú k webovým stránkam pomocou tohto slova a môžuhádať heslá v žiadnom okamihu. Je pravdepodobné, že hackeri budú využívať vaše tajné informácie, údaje o webových stránkach a ďalšie veciužívateľské meno. Ak chcete, aby vaše stránky boli v bezpečí, je dôležité, aby ste ako primárne používateľské meno nikdy nepoužívali admin. Namiesto toho by ste malivyberte používateľské meno a heslo, ktoré nemožno odhadnúť nikomu.

November 23, 2017