Back to Question Center
0

Jednoduchý dôvod, prečo Google nemôže postaviť váš web - Odpoveď podľa Semalt Expert

1 answers:

Ak si myslíte, že kľúčové slovo vypchávky je nevyhnutné v SEO, urobíte veľkú chybu! Náplň kľúčových slov je termín, ktorý vysvetľuje, že používate veľa slov bez toho, aby ste venovali akúkoľvek pozornosť kvalite. Inými slovami, môžeme povedať, že zahŕňa použitie veľa fráz a zmysluplných slov v článku a cieľom webmasterov je priniesť viac a viac prevádzky, zlepšenie vyhľadávač poradie ich stránok. Bohužiaľ, náplň kľúčových slov vedie spoločnosť Google k uloženiu sankcií na vašich webových stránkach.

Igor Gamanenko Semalt manažér riadenia úspechu zákazníka tvrdí, že je možné vyhnúť sa tomuto trestu tým, že sa pridržiava perfektnej hustoty kľúčových slov. Nemali by ste používať veľa slov a fráz, pretože budú vyhľadávačmi označené ako spam. Tiež by ste nemali zabudnúť, že spoločnosť Google nepodporuje ľahké plnenie kľúčových slov - computer lease. V skutočnosti implementovala niekoľko stratégií, aby sa ubezpečil, že všetky články sú napísané správnym tokom, jazykom a nedochádza k vyčisteniu kľúčových slov. Tu vám povieme, ako sa vyhnúť plneniu kľúčových slov a udržať kvalitu obsahu na slušnej úrovni.

Čo je to, čo je kľúčové plnené?

Skôr než budeme diskutovať o niečom inom, dovoľte mi povedať, že plnením kľúčových slov je nevhodné používanie kľúčových slov a fráz vo vašom obsahu. Uistite sa, že vaše články sú dobre napísané a dodržiavajte minimálny počet slov na účely SEO. Mali by ste tiež pochopiť základné pojmy plnenia kľúčových slov. Keď pracuje špecialista na SEO, pokúša sa vytvoriť kľúčové slová na zlepšenie poradia vašich webových stránok. V skutočnosti by takéto tieňové techniky mohli priniesť váš obsah na vrchol, ale výsledky nikdy nie sú dlhodobé.

Akonáhle sa vaše stránky dostanú na prvé stránky spoločnosti Google, vyhľadávací nástroj vyhodnotí ich kvalitu a môže ich znížiť, ak ste ich naplnili kľúčovými slovami. To je dôvod, prečo by ste nikdy nemali najať SEO odborníka, ktorý je dobrý pri písaní nezmyselných článkov a venuje viac pozornosti kľúčové slovo plnku, než kvalita.

Podľa Wikipédie spoločnosť Google považuje vycpávanie kľúčových slov za nečestnú prax. Takže pre spisovateľov na voľnej nohe a kurátorov obsahu je nevyhnutné zabezpečiť kvalitu písaných článkov. Mali by udržať kľúčové slová na minime a pokúsiť sa poskytnúť užívateľom stále viac a viac užitočných informácií.

Kľúčové slovo Plniace Percento:

Ak máte zmätenosť o percentuálnych percentách plnenia kľúčového slova, dovoľte mi povedať, že niektoré kľúčové slová, ktoré používate v článku, by mali zodpovedať pravidlám a predpisom spoločnosti Google. Najčastejšie SEO odporúčajú, aby hustota kľúčových slov nemala byť viac ako dve percentá a najlepšie kľúčové slová môžu byť vo vašich článkoch zvýraznené. Môžete vypočítať hustotu kľúčových slov pomocou mnohých nástrojov. Odporúčame vám, aby ste nepoužili jedno kľúčové slovo viac ako dvakrát v článku s 300 slovami. Môžete zvýšiť počet slov a zahrnúť rovnaké kľúčové slovo zo štyroch až päťkrát, ale to je maximálny limit.

Moz môže pomôcť:

Moz.com je známa webová stránka pre poradenstvo v oblasti SEO, ktorá vám poskytuje riešenia všetkých vašich problémov týkajúcich sa SEO. Môžete si vytvoriť účet na tejto stránke a položiť si otázky. Môžete tiež využiť svoje predplatné a stiahnuť si pluginy, ktoré môžu vyhovovať vašim stránkam najviac.

November 24, 2017