Back to Question Center
0

Internetové podvody a bezpečnosť online - Praktické tipy od Semalt pre všetkých používateľov internetu

1 answers:

Ak pravidelne používate internet a konkrétne e-maily, musíte si byť vedomýe-mailových podvodov a internetových podvodov.

Internetové podvody sú typom podvodu, ktorý sa vyskytuje v rôznych formách. To sa pohybuje odonline podvody na zasielanie e-mailových hrozieb; bohužiaľ, neexistujú žiadne pravidlá a predpisy na zabránenie internetovým podvodom a online podvodom - wohnung schnell finden. podvodnícinezastavujte sa nič, aby ste získali svoje citlivé informácie a informácie o kreditnej karte. Sú inteligentní, ale to neznamená, že nemôžete identifikovať zlodejov.Vždy je možné sa ich zbaviť a udržať si informácie v bezpečí, najmä ak si uvedomíte nasledujúce tipyAlexander Peresunko, manažér úspešného riadenia zákazníkov spoločnosti Semalt Digitálne služby.

Pozrite sa na zriadených podnikateľov alebo predajcov

Zatiaľ čo sa zaoberajú online spoločnosťami, je dôležité hľadať existujúcich predajcovalebo podnikov. Za týmto účelom si môžete najať dobrého obchodného právnika alebo účtovníka, ktorý vám pomôže s papierovaním. Uistite sa, že poznáte všetkoo mieste, telefónnom čísle a ID e-mailu predávajúceho. Preto môžete požiadať o niekoľko otázok pred uzavretím dohody. Môže to znieťako ste o to požiadali veľa predtým, než prijmete ich ponuku, ale nikdy nie je neskoro, pretože chcete zostať v bezpečí na internete..Mali by ste tiežuistite sa, že kupujete značkové položky, nie miestne produkty. Ak vám predávajúci ponúka bez miestnej záruky miestne produkty,mohlo by to byť alarmujúce znamenie.

Dokonca aj s knihami o knihách o online podvodoch podnikatelia častoneidentifikujú správnych predajcov. To je dôvod, prečo musíte predať predajcu pred uzavretím obchodu. Väčšina ľudí sa neobťažujerobia veľa výskumu, pretože majú pocit, že strácajú čas. Dovoľte mi, aby som vám povedal, že je potrebné zostať v bezpečí na internete. Ak stektoré sa zaoberajú niektorými novými predajcami, musíte pred spracovaním poplatkov požiadať o svoje osobné informácie, občiansky preukaz a úplnú adresu. Ak tyrozhodli sa niečo kúpiť od konkrétneho predajcu, je dôležité poznať položku, jej cenu a značku. Niektorí podvodníci sa pokúšajúpredávať výrobky s nízkou kvalitou alebo s vypršanou platnosťou; uistite sa, že položka, ktorú kupujete, je v dobrom stave a jeho cena by nemala byť vyššia ako trhRýchlosť.

Dávajte si pozor na nevyžiadané e-maily

Už nejaký čas sa ľudia sťažujú na nevyžiadané e-maily. Mal by siaby sa tieto e-maily nezachytili, pretože môžu ukradnúť vaše osobné údaje a údaje o kreditných kartách. Hackeri sa pokúšajú zachytiť ľudí prostredníctvom e-mailuprílohy a podobné veci; je dôležité, aby ste neťahali nič, čo pochádza z neznámeho e-mailového ID. Pri objednávaní online,mali by ste používať svoje číslo kreditnej karty iba vtedy, keď ste riadne skontrolovali webové stránky. Je dôležité, aby ste nevložili svoju kreditnú kartupodrobnosti alebo PayPal ID na webové stránky, o ktorých si nie ste istí.

Nikdy nezapájajte svoje peniaze

Áno, nikdy by ste nemali platiť svoje peniaze, pretože to je nebezpečné. Väčšina zločincovvyhľadajte platby prostredníctvom priamych bankových prevodov a ak narazíte na niektorú z nich, musíte sa obrátiť na svojho právnika.

November 23, 2017