Back to Question Center
0

Čas na poradenstvo od Semalt - SEO taktiky zvážiť

1 answers:

Keď ide o premýšľanie o SEO, dve hlavné veci, ktoré prechádzajú našou mysľou sú kľúčové slová a spätné odkazy. Keďže spoločnosť Google naďalej zlepšuje chápanie ľudského správania, spustila niektoré stratégie a posunula to, čo považuje za významné signály. vyhľadávače teraz dávajú UX čo najviac pozornosti.

Ivan Konovalov, profesionálny zamestnanec z Semalt Digital Services, ubezpečuje, že tieto technické vylepšenia vám umožnia využiť najnovšie SEO techniky, ktoré Google ponúkol.

Stupeň 1. Otvorte Grafy na sociálnych médiách

Teraz sa ukázalo, že otvorené grafy na sociálnych médiách sú oveľa užitočnejšie a lepšie ako jednoduchý formát - подушка процедурная. Môžete mať niekoľko spoločníkov Facebooku, ktorí sú chronickými plagátmi. Myšlienkou je zdieľať niektoré dynamické príspevky na internete a nazvali ho Open Graph. Našťastie je k dispozícii pre používateľov Twitter a Facebook a môže zvýšiť celkovú výkonnosť vašich webových stránok. Otvorený graf ťahá z obsahu vášho webu a správne ho zobrazuje v sociálnych médiách. Umožňuje vám zvýšiť poradie a zviditeľnenie vašich webových stránok a spoločnosť Google dokáže lepšie prehľadávať obsah otvoreného grafu.

Stupeň # 2. Opravte súbor robots.txt

Keď pavúky vyhľadávačov vyhľadávajú na webových stránkach, hľadajú hlavne súbor robots.txt počas tohto postupu. Je dôležité, aby im nedali zavádzajúce pokyny. Ak ste si všimli nevysvetliteľnú návštevnosť, mali by ste skontrolovať súbory robot.txt a uistite sa, že sú správne. Okrem toho môžete ovládať, ako vyhľadávače indexujú vaše webové stránky a ktoré stránky by sa nemali indexovať z dôvodu nekvalitného obsahu. Inými slovami, môžeme povedať, že by ste mali opraviť súbor robots.txt a zabrániť spamu a robotom zasiahnuť vaše stránky.

Stupeň # 3. Nadpisové značky pomáhajú spoločnosti Google pochopiť vaše webové stránky

Nebolo by nesprávne povedať, že názov značiek pomáha vyhľadávačom porozumieť vašim stránkam lepším spôsobom. Čím je váš obsah zaujímavejší a informatívnejší, tým ľahšie bude pre vyhľadávače zaradený a lepšie skúsenosti používateľov. Vyhľadávacie nástroje, najmä Google, vedia, kedy užívatelia obdivujú obsah webových stránok a zodpovedajúcim spôsobom ich odmeňujú. Spoločnosť Google môže zvýšiť poradie vašich stránok iba vtedy, keď je správa UX správne pripravená. Uistite sa, že používate logické hlavičkové značky a pomôžete spoločnosti Google skenovať a indexovať vaše stránky.

Stupeň # 4. Používať nástroje na správu spoločnosti Google

Sada webových služieb spoločnosti Google môže byť použitá na to, aby vaša webová stránka pomohla fungovať lepšie ako kedykoľvek predtým. To posilňuje vaše SEO stratégie do značnej miery. Nástroje, ako je Google Search Console, je možné používať pravidelne. Tieto nástroje vám pomôžu sledovať, ako sa vaše stránky indexovali a poskytovali informácie o stratégiách SEO. Môžete využiť bezplatné služby spoločnosti Google a odoslať súbor Sitemap priamo do vyhľadávacích nástrojov. To im umožní indexovať vaše webové stránky rýchlo a nemusíte čakať dlho.

Stupeň # 5. Pozrite sa na najnovšie zásuvné moduly a aktualizácie

Vždy by ste mali sledovať najnovšie pluginy a návody. Uistite sa, že rýchlosť, navigácia, dizajn a zobrazenie vašich webových stránok sú v súlade so značkou a obsahujú dôvody hodnotenia spoločnosti Google. Takmer všetky webové stránky hostingové spoločnosti aktualizujú svoje šablóny a pluginy pravidelne. Mali by ste urobiť to isté, ak chcete zvýšiť UX stránky, zlepšiť jeho celkový výkon a viditeľnosť.

Stupeň # 6. Optimalizujte okamžite: Google a Facebook

Facebook Instant články, Apple News a Google AMP najlepšie a najdôležitejšie nástroje na internete sľubujúca pútavé a čisté rozloženie pre vaše webové stránky a zlepšenie doby načítania do značnej miery.

Používatelia nikdy nie sú odvádzaní z Facebooku, keď kliknú na tieto odkazy, ale obsah vašich webových stránok je zobrazený vo veľmi pôsobivom formáte. Mnoho vydavateľov využíva túto techniku ​​a zvyšuje návštevnosť svojich stránok a zlepšuje ich pozíciu vo vyhľadávačoch.

Či už používate všetky tieto techniky alebo vyberiete len jednu z nich, uvidíte, že vaše stránky získavajú vylepšené pozície vyhľadávačov.

November 24, 2017