Back to Question Center
0

Alt tagy a titulky Tagy Optimalizácia s Semalt

1 answers:

Dôvodom, prečo sa ľudia rozhodnú zahrnúť obrázky do textu, je posilniť posolstvo, ktoré sa v nich nachádza, a priťahovať ľudí, aby si ich prečítali. Frank Abagnale, Semalt Customer Success Manager, hovorí, že by ste mali vždy zapamätať pridať ďalšie atribúty do obrázkov, ktoré sa chystáte umiestniť. Značky Alt a title zvyšujú dostatočný text pre vyhľadávačov , aby sa mohli prehľadávať, aby sa zvýšila viditeľnosť. Alto značka zhrňuje všetko, čo vidíte v obrázku slovom.

Štítky a značky štítkov

Štítky Alt a title nie sú technicky označené a informujú len o obsahu a funkcii obrázka na tejto stránke - african palace casino bonus code. Čítačky obrazovky tiež spoliehajú na alter tagy, ktoré opisujú pre nevidiacich a zrakovo postihnutých ľudí, o čo ide.

Všetky obrázky musia teda obsahovať iné značky. Oni nielen stavať SEO, ale aj pomôcť zrakovo postihnutým ľuďom pochopiť použitie obrazu v príspevku. Atribúty titulu nie sú v článkoch nevyhnutné, ale v niektorých prípadoch sa môžu ukázať ako prínosné. Avšak, nechať ich von by nebol váš článok poškodený. ​​

Ľudia, ktorí používajú obrázky na zviditeľnenie samotného príspevku, by mali prestať robiť tak, pretože by mali byť v CSS a nie v článkoch HTML. že zmeníte obrázky, použite nulový atribút, ktorý ponecháva opis prázdny Ak sa čítače obrazovky stretnú s takou značkou image alt, jednoducho to preskočia .

Alt Text a SEO

Spoločnosť Google trvá na tom, aby jej používatelia vytvorili pre svoje obrázky iné texty, pretože na ne kladie veľa hodnoty. Napríklad podľa Analýzy obsahu Yoast SEO musíte mať aspoň jeden obrázok s alt značkou, ktorá sa zameriava na kľúčové slovo alebo frázu, ktorá zvýši kvalitu vášho článku. Avšak aj keď to používatelia robia, nemali by spamovať kľúčové slovo do všetkých ostatných značiek. Značky alt a title, ktoré obsahujú kľúčové slová, by mali ísť ruka v ruke s vysoko kvalitnými a súvisiacimi obrázkami.

Ak existuje kľúčové slovo, ktoré môže pomôcť ľuďom nájsť obsah na obraze, nezabudnite ich zahrnúť do alt textu.

Atribút Alt a Title v aplikácii WordPress

Ďalšie miesto, kde môžete použiť značky alt a title, je v obrázkoch, ktoré sa na svoje príspevky v službe WordPress odovzdávajú. WordPress priradí titulnú značku ako predvolenú alt značku, ak majiteľ zabudne pripojiť jeden k svojim snímkam. Kopíruje text nadpisu z popisu názvu a vloží ho do atribútu alt tag. Je to lepšie ako mať atribút prázdneho alt, ale je stále slabý v zlepšovaní prístupnosti vašich stránok.

Vezmite si čas vytvoriť informatívny alt tag a zahrnúť ho do obrázkových príspevkov. Rozhranie WordPress vám umožní manuálne pridať alt text kliknutím na obrázok a vybrať upraviť.

Jediný spôsob, ako image SEO môže mať prospech váš článok a ďalšie príspevky je, ak dostanete drobné detaily správne. Okrem toho nezanecháte zrakovo postihnutých ľudí z vášho obsahu.

November 24, 2017