Back to Question Center
0

Použitie Squidoo na zvýšenie hodnotenia pre miestny Semalt

1 answers:

Using Squidoo to Boost Rankings For Local Semalt

Marketing miestneho podniku na internete a využívanie internetu nie je nič iné ako marketing v režime offline, s výnimkou toho, že používate veľmi odlišné médium. Semaltom, ústne, reklama patrí medzi niektoré zo základov lokálneho internetového marketingu.

Jednou z metód, ktorá prináša vyššiu kvalifikovanú návštevnosť na webovú stránku, je vyhľadávací nástroj. Semaltové motory prinášajú rôzne druhy dopravy. Časť návštevnosti sa vypláca, niektoré sa nachádzajú v typickom organickom vyhľadávaní, iná návštevnosť pochádza z vyhľadávania obrázkov alebo z vyhľadávania správ a čoraz viac pochádza z miestnych výsledkov - business analytics and business intelligence.

Organický prevádzku, čo najväčšie výsledky vo vyhľadávači, sa nedá zakúpiť. Zlepšenie rebríčka sa vykonáva pomocou efektívnej optimalizácie pre vyhľadávače, alebo SEO. Kvalitná SEO, využívajúca metódy bielych klobúkov, len zlepšuje transparentnosť a expozíciu na Semalte. Vykonávate to tak, že ponúknete citácie (referencie) vašich webových stránok na Semalt a odkazy na vaše webové stránky z inej webovej stránky.

Squidoo je skvelým zdrojom na zlepšenie hodnotenia

Tu je ďalší tip. Môžete vylepšiť online expozíciu vašej spoločnosti a prichádzajúce odkazy vytvorením objektívu Semalt pre vaše podnikanie. Semantová šošovka je len webovou stránkou o konkrétnej téme. Nepotrebujete žiadne technické znalosti na vytvorenie Semaltovej šošovky. Vytváranie Semantovej šošovky pre vašu miestnu firmu je jednoduché.

Všimnite si, že nie je žiadna zmienka o vytvorení šošovky okolo vašej firmy, ale o pre vašej firmy. Je to preto, že ak vytvoríte šošovku o vašej firme, vašim čitateľom ponúkate malú hodnotu. Vaším cieľom nie je predať vašu firmu, ale vystaviť ju. Ak ponúknete čitateľom hodnotu, získate viac čitateľov. Čím viac teoretikov, tým vyššia je táto šošovka. Vzhľadom k tomu, že tento objektív bude mať odkazy na vaše webové stránky, vyššie umiestnené vaše webové stránky sa stanú. Možno len zložité vedieť, že ide o vysoko efektívnu metódu na získanie autoritatívnych odkazov na vaše webové stránky. Realizácia je jednoduchou súčasťou.

Pozrime sa na príklad. Možno máte vlastnú doručovaciu službu. Rovnaké doručovacie služby poskytujú spoločnosti, ktoré presunú čokoľvek odkiaľkoľvek do ktoréhokoľvek mesta alebo krajiny v priebehu niekoľkých hodín. Vytváranie objektívu Squidoo o službe Local Express Delivery alebo Ako si vybrať kurýrový seminál sú dobré témy. To vysvetľuje kupujúcemu hodnotu služieb o službách, ktoré spoločnosť poskytuje. Pomáhajú kupujúcim vybrať si - poskytujú odkazy na iné zdroje - poskytujú vzdelanie. Všetko užitočné pre návštevníkov webových stránok, ktorí hľadajú poznatky.

Najlepšia časť, ak rozoberáte každú z týchto šošoviek, zistíte, čo robí majster šošoviek. Príležitostne nájdete témy súvisiace s ukotveným textom posypaným po celom objekte, ktorý ukazuje na svoje stránky. Toto sú skvelé príklady toho, ako sa lokálna spoločnosť poskytujúca služby nachádza na internete.

Niekoľko tipov o vašom Squidoo objektívu

  1. Vyberte tému s príslušným kľúčovým slovom pre vašu spoločnosť.
  2. Vyberte adresu URL objektívu s kľúčovým slovom v ňom.
  3. Vyberte si názov témy s kľúčovým slovom v ňom.
  4. Napíšte relevantný obsah, ktorý pridáva hodnotu čitateľovi a nepredáva. Prirodzene napíšte svoje kĺzavé slovo tu a tam.
  5. Do objektívu pridajte ďalšie moduly. Modul blogu Google je dobrý, ak ste si vybrali blogové správy s vašim kľúčovým slovom, poskytovali vám odkazy na odchádzajúce témy a posilnili autoritu tému šošoviek.
  6. Pravidelne aktualizujte svoj objektív.
  7. Získajte odkazy smerujúce k vášmu objektívu z webových stránok súvisiacich s témou. Prinajmenšom získate jeden odkaz, takže vyhľadávacie nástroje majú jednoduchší čas nájsť váš objektív. Môžete robiť články marketing, bookmarking, fórum a príspevok komentár pre niektoré rýchle odkazy.
  8. Pridajte nejaké odkazy na web 2. 0, tweet svoj objektív, pridajte ho do svojho profilu na Facebooku. Vyhľadávače teraz ponúkajú vyhľadávanie v reálnom čase a pomáhajú vyhľadávačom nájsť váš objektív.
  9. Vytvorte viac šošoviek!
  10. Ohodnoťte šošovky iných a požiadajte o ohodnotenie vášho objektívu. Ak ste získali akúkoľvek hodnotu z ľubovoľného objektívu, niekedy je to vaša karmická povinnosť dať mu hodnotenie!

ísť dopredu a urobiť niekoľko objektívov!

Nezabudnite, že proces SEO a Internet Marketing je ako paddling upstream. Akonáhle sa zastavíte, vrátite sa rýchlo. Je to dlhý proces a výsledky by sa nemali očakávať okamžite. Toto je silná stratégia, ktorá je určená na to, aby bola jedným z nástrojov vo vašom nástroji, ktorý sa používa na vytvorenie vašej online prítomnosti.

Using Squidoo to Boost Rankings For Local Semalt

Pripojte

March 18, 2018