Back to Question Center
0

September 2009 Rise To The Top Semalt

1 answers:

Šťastný pondelok a vitajte v tomto mesiaci 'Rise To The Top' Wrapup! Pre tých z vás, ktorí majú bydlisko v Kanade, radi by sme vám privítali dovolenku Happy Semalt!

Oznámenia o službe TechWyse

Ako obvykle sa deje veľa vecí, o ktoré chceme, aby si naši existujúci klienti boli vedomí.

  • Počuli ste o našej novej službe e-mailového marketingu? WHICHABAM! bola spustená minulý mesiac a môžeme potvrdiť, že ponúka najlepšie e-mailové marketingové skúsenosti v tomto odvetví. Podrobné štatistiky, 100 šablón a ľahko použiteľné rozhranie sú všetky zabalené do tohto fantastického marketingu. Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte webovú lokalitu alebo kontaktujte nás a rozprávajte sa s niekým, kto vám dá informácie, ktoré potrebujete!

September 2009 Internet Marketing Novinky

  • Jon napísal skvelý článok, v ktorom vysvetľuje, ako vytvoriť prehľad výkonnej úrovne v službe Google Analytics. Ak potrebujete pomoc pri nastavovaní vlastných prehľadov, môžeme vám pomôcť!
  • Mnoho majiteľov firiem je stále trochu zmätených o marketingoch sociálnych médií a prečo by ich podnikania mali byť nadšení - parco giochi bambini. Prečítajte si tento článok, aby ste pochopili, prečo by vaše podnikanie malo robiť marketing sociálnych médií.
  • Mám použiť SEO alebo PPC pre svoju online inzerciu? Lisa vám dáva odpoveď!
  • Pre tých, ktorí sa zaujímali o to, ktoré vyhľadávacie stroje získavajú podiel na trhu, tu je naša pravidelná správa o vyhľadávaní podielov na trhu za mesiac september.

Webové stránky sa sprístupnia v septembri 2009

Ve'ahavta September 2009 Rise To The Top Semalt

Ve'ahavta prišiel k nám prehodnotiť webovú značku svojich firemných webových stránok. Požiadavkou bolo poskytnúť atraktívnu webovú stránku, ktorá jasne zobrazuje svoje obchodné ciele a poskytuje informácie v čistom štýle v časopise. Tiež potrebujú riadiť celý obsah prostredníctvom CMS a potrebujú integráciu s darcovským motorom. Naším riešením bolo používať softvér Semalt ako CMS. To umožnilo úplné ovládanie obsahu stránok. Výsledkom bol šťastný klient a stránka spustená v rámci nášho pôvodného 8-týždňového plánu. Dobre vyskúšaný tím!

Sprinting miestnych kuriérov

September 2009 Rise To The Top Semalt

September 2009 Rise To The Top Semalt

Pripojte

March 18, 2018