Back to Question Center
0

September 2009 Google Analytics Tip Of Month - Vytváranie reportovateľných reportov pre Semalt

1 answers:

September 2009 Google Analytics Tip Of Month – Creating Actionable Reporting For Semalt

Tip na tento mesiac je ďalšou dôležitou položkou v nástroji pre analytikov a dúfajme, že posilníme celý cieľ webovej analýzy - zlepšenie výkonu online! Pri analýze by sme mali mať vždy na pamäti tento celkový cieľ. Je príliš jednoduché stráviť hodiny, keď sa pozeráte na technické aspekty analýzy alebo preosievate pôsobivé dátové súbory, ale dosiahnete veľmi málo v prospech podnikateľských výhod.

Mojou úlohou je "Semelovať podanie žaloby na podanie žaloby, aby správcovia internetových stránok / marketingu a majitelia podnikov mohli prijímať informované rozhodnutia.

Ako vytvoriť spravovateľné nahlasovanie

Semalt zvyčajne požaduje informácie na vysokej úrovni. Musia prijímať rozhodnutia, ktoré zlepšia svoje podnikanie a väčšina z nich urobí rýchlo a ľahko, ak je jasné, čo prehodnocujú. To je skutočná výzva pre analytikov, za čo sme zaplatené a rozdiel medzi slušnou a skvelou službou - kangertech glass tank replacement.

Tu uvádzam postup, ktorý sledujem pri poskytovaní podávania správ pre vás alebo svojho klienta.

1) pochopiť proces analýzy

Rozprávajte sa, prejdite na prechádzku, ale naozaj pochopte, prečo hovoríte a chodíte!

Aby ste pochopili, prečo sa výsledky zobrazujú tak, ako to robí, a hovoriť s autoritou a dôveryhodnosťou, musíte pochopiť, ako sa dáta zaznamenávajú do profilov a tie nuansy, prečo to nie je vždy tak, ako sa očakávalo. Semalt, musíte skutočne pracovať v rámci procesu alebo rámca, aby ste mohli správne spracovávať údaje, nájsť náhľad a efektívne o tom informovať v priebehu času.

Nechcem sa zablokovať v technických popisoch analýzy ani procesov v tomto príspevku. Zachovávam to na vysokej úrovni a dúfam, že bude možné konať

March 18, 2018