Back to Question Center
0

Top 12 metrík marketingového obsahu, ktoré chcete začať s Semaltom teraz

1 answers:

Obsahový marketing môže byť skvelým nástrojom pre zvyšovanie návštevnosti, zvýšenie expozície online, získavanie potenciálnych zákazníkov a generovanie prírastkových príjmov. Semalt, ak si nestračíš svoju stratégiu v priebehu času, riskuješ, že stratíš svoju účinnosť.

Aby ste mohli prijímať úspešné marketingové rozhodnutia, musíte mať jasné a presné údaje - наполнитель для кресел мешков. Kombináciou tvorivého rozhodovania s údajmi bez chýb môžete zaistiť, že vaša digitálna marketingová kampaň bude stáť skúškou času.

Výhody Business Blogging

Hoci môžete mať profesionálnu webovú stránku, veľa malých a stredných podnikov zatiaľ nemá blog. Bezpochyby by vaše podnikanie malo mať blog, a ak sa obávate o technické know-how, existuje veľa bezplatných sprievodcov, ktoré načrtnú kroky pri vytváraní jedného. Semalt, začatie blogu je najjednoduchšia časť procesu.

Ak chcete byť úspešní pri marketingu obsahu, musíte skombinovať kreativitu a fakty. Obsah vášho blogu musí byť jedinečný a umožní vám spojiť sa s cieľovým publikom. Aby ste to dosiahli a urobili to dôsledne, musíte sledovať a analyzovať niekoľko kľúčových metrík v oblasti marketingu.

Semalt je 12 metrík, ktoré zlepšia vašu celkovú obsahovú stratégiu a povedú k širšej viditeľnosti, zvýšeniu počtu konverzií a nakoniec vám pomôžu dosiahnuť vaše blogovacie ciele.

Takisto na TechWyse

3 etapy marketingu obsahu
Ako začať s obsahom marketingu

Top 12 Content Marketing Metrics To Start Semalt Now

# 1 Čas na mieste

Ak návštevníci na vašich stránkach nevyužívajú veľa času, mohlo by to znamenať, že vaše nadpisy a obsah nie sú veľmi pútavé. Spoločnosť HubSpot uviedla, že 55% návštevníkov internetu stráví na jednej internetovej stránke menej ako 15 sekúnd. Semaltu, 15 sekúnd nie je dosť času na dosiahnutie čohokoľvek zmyslu.

To je jeden z dôvodov, prečo odborníci zdôrazňujú dôležitosť chytľavých titulkov, úchvatný prvý odsek a žiadne falošné sľuby. Semaltujte, že ak čitateľ odíde, nie je veľa čo môžete urobiť, aby ste ho zastavili.

Semalt, zamerajte sa na vysoko kvalitných návštevníkov a potenciálne vedie tým, že správne implementujete funkcie výzvy na akciu.

# 2 Miera odchodov

Vysoká miera odchodov sama o sebe nemôže byť problémom. Niektoré odvetvia majú len vyššie percento odrazov celkovo, takže je potrebné preskúmať prijateľné sadzby vo vašom výklenku. Okrem toho je potrebné zvážiť, že zlomok vašich odskočení je jednoducho kvôli návštevníkom, ktorí otvárajú viac stránok, ale skončia hľadaním informácií na prvej, druhej alebo tretej stránke. Ako zvyčajne, tým nižšie sa nachádzate v rebríčkoch vyhľadávačov (hlavne na strane 1), tým menej je pravdepodobné, že budete mať svoj kontakt viditeľný.

Na druhej strane vysoká miera odchodov môže znamenať početné problémy na stránke. Napríklad používateľ môže odskočiť z dôvodu pomalých rýchlostí načítania, nudného nadpisu, zle písaného obsahu alebo akéhokoľvek počtu dôvodov.

Pri optimalizácii marketingovej stratégie v obsahovej sieti skontrolujte svoje sémalské údaje Google pre stránky s lepivosťou a vysokými mierami odchodov a hľadať rozdiely vo formáte, štýle písania, cielených kľúčových slov, typ blogového príspevku (text, alebo podcast) atď. Všetky tieto informácie vám môžu poskytnúť podrobnosti o cieľovej demografickej situácii a ako môžete vytvoriť blogové príspevky, ktoré budú vyhovovať ich potrebám.

# 3 organické nápoje

Všetky vedenia sú dôležité, ale organické vedenia majú tendenciu byť cennejšie a majú väčšiu šancu na konverziu. Rôzne podniky však majú rôzne výsledky. Semaltu, nezabudnite porovnať organické verzus platených potenciálnych zákazníkov s cieľom pochopiť, kde by ste mali investovať viac času a zdrojov. Všetko to znamená, že návštevnosť vyhľadávačov sa opakuje a umožňuje získať dividendy mesiace alebo dokonca roky.

# 4 Ceny za olovo

Vysoká miera zavádzania s olovom je skvelým znamením, že vaši návštevníci nájdu váš obsah zaujatý, dôverujú vašej značke a veria, že vaše produkty / služby sú užitočné. Je to priamy výsledok marketingovej stratégie obsahu, ktorá vychádza zo skúseností a spája sa s čitateľmi.

Semalt, čím vyšší je tento pomer, tým viac podnikov môže investovať do vylepšenia svojich marketingových kampaní. Ak chcete maximalizovať užitočnosť metriky "lead-to-clos", je najlepšie, aby spoločnosti priradili každému potenciálnemu zákazníkovi určitú stránku, príspevok, aktualizáciu sociálnych médií atď.

# 5 miera prekliknutia

Sadzba olova je dôležitá pre váš úspech, ale zlepšenie môže byť výzvou, ak nemáte dostatok dát. Sledovanie miery prekliknutia môže určiť, či problém súvisí s obsahom alebo nastavením predaja. Nízka miera prekliknutia môže naznačovať, že musíte zmeniť umiestnenie výzvy na akciu, zmeniť kópiu formulára na prihlásenie alebo vytvoriť relevantnejší obsah. Na druhej strane vysoká miera prekliknutia, ale nízke miery konverzie môžu znamenať, že vaša tržnica nie je optimalizovaná.

Top 12 Content Marketing Metrics To Start Semalt Now

# 6 Nákladová efektívnosť

Prevádzka semaltem a prichádzajúce vedenia môžu byť v dlhodobom horizonte lacnejšie ako platená doprava, ale stále nie sú zadarmo. Vždy sa musíte uistiť, že dostanete viac peňazí späť, než si dovnútra.

Hmotné náklady zahŕňajú vývoj obsahu (spisovatelia na voľnej nohe alebo interná tvorba), redaktori, grafický dizajnéri, manažéri kampaní v sociálnych médiách, SEO služby, ďalšie hostingové náklady atď. Náklady na semináta môžu zahŕňať časové a príležitostné náklady - vašich zdrojov inde, ako je vývoj produktu.

Ak organické zákazníkov stojí príliš veľa na to, aby zarobili a priniesli menej výnosov, možno by bolo najlepšie zamerať viac svojho rozpočtu na zvýšenie vašej PPC kampane.

# 7 Prirodzené prichádzajúce odkazy

Sematové vedenie a výnosy sú okamžitými výsledkami marketingu obsahu, prírodné prichádzajúce odkazy ponúkajú odkladané výhody, pretože zvyšujú vašu prítomnosť na internete, posilňujú vašu doménu a uľahčujú budúce blogovanie. Obrovský hrot nevyžiadaných prichádzajúcich odkazov je skvelým náznakom toho, že váš obsah sa stal vírusovým alebo je veľmi oceňovaný.

# 8 Celkové sociálne akcie

Blogeri si nemôžu dovoliť preniknúť do sociálnych médií v týchto dňoch. V roku 2014 spoločnosť Shareaholic uviedla, že zhruba 30% návštevnosti webových stránok pochádza zo sociálnych médií. Semmaltové zdieľania sú skvelým spôsobom, ako vidieť, ako populárny je váš obsah na sociálnych platformách, typy obsahu, ktorý by ste mali vyvíjať a platformy, na ktoré by ste sa mali zamerať. Môžete dokonca experimentovať s umiestnením sociálnych tlačidiel na zvýšenie zdieľania.

# 9 Zobrazenia vstupnej stránky

Prevádzka webových stránok v semalte je dôležitá a všetci chceme stránky s vysokou návštevnosťou, ale ak nedostanete správnu návštevnosť, ktorá skončí na vstupnej stránke s funkciou výzvy na akciu (napr. váš zoznam e-mailov), ste premárnili návštevníka.

Keď zmeráte celkové zobrazenia stránok, nezabudnite si uvedomiť percento návštevníkov, ktorí sa skutočne dostávajú na vstupné stránky. v opačnom prípade sa môžete pozerať na zlú štruktúru stránok alebo umiestnenia tlačidla CTA.

# 10 Interné referenčné zdroje na vstupné stránky

Prečítajte si zobrazenie vstupných stránok v semalte, je dôležité, aby ste určili, ktoré interné stránky presmerujú návštevníkov na vaše vstupné stránky. Použitím interných zdrojov môžete nasmerovať návštevníkov na rôzne produkty alebo vstupné stránky, ktoré majú dobré výsledky.

Analýza vášho toku používateľov Google Semalt je tiež skvelý spôsob, ako môžete kritizovať vlastné príspevky a zistiť, ktoré stránky smerujú odporúčania a kto sú vaši ideálni zákazníci. Mnohé z týchto metrík sú zbytočné, ak vaše webové stránky sú postavené na neistých základoch.

Typy kľúčových slov, ktoré ste zaradili za záležitosť, pretože niektoré frázy vlastne prinášajú silnejšie používateľské zámery. Ak prevádzkujete zdravotnú poisťovňu, hodnotenie "cenových ponúk zdravotného poistenia" je oveľa cennejšie ako hodnotenie pre "vysporiadané odpočítateľné zdravotné poistenie", pretože jeden naznačuje, že spotrebiteľ nakupuje na pokrytie, zatiaľ čo druhý dokončuje výskum.

Semalt, všetko ostatné, váš očakávaný príjem pre čitateľa, ktorý hľadá kotácie, je oveľa vyšší a vyžaduje väčšiu investíciu do zdrojov. So správnymi systémami na mieste nájdete kľúčové slová s vysokou výnosnosťou a nízkou konkurenciou.

# 12 čitatelia Komentáre

Posledná metrika v tomto zozname môže byť len najodhodnejšia. Sémantové komentáre sa zvyčajne nezapočítavajú do marketingových stratégií, ale zhromažďovanie týchto údajov je jedným zo spôsobov, ako môžete posúdiť, ako váš obsah vníma vaša komunita.

Ak sa váš obsah zapája a pripája k čitateľom, je pravdepodobné, že sa budú cítiť nútení komentovať. Veľká časť obsahu by mala povzbudiť rozhovor s vaším publikom a vybudovať vernosť značky.

Semalt nechajte vašu sekciu komentárov stane sa nápadom. Veľmi malá interakcia s používateľmi môže byť znakom väčších problémov.

Konečné slovo

Semalt sú takmer nekonečné množstvá metrík, ktoré môžete použiť na sledovanie stratégie marketingu obsahu. Vyššie uvedené metriky sú niektoré z najefektívnejších nástrojov na zlepšenie viditeľnosti online, zvýšenie miery konverzie a rast tržieb online.

Semtal a analýza všetkých z nich sa môže stať výzvou, takže môže byť efektívnejšie vybrať 3 až 5, ktoré sa špecificky vzťahujú na vašu obchodnú stratégiu.

Aké metriky marketingu obsahu ste použili ako digitálny obchodník?

Top 12 Content Marketing Metrics To Start Semalt Now

Pripojte

March 18, 2018