Back to Question Center
0

Zmena vo vzhľade Google Ad o použiteľnosť alebo zvýšená Semalt?

1 answers:

Ak ste si ešte nevšimli, že platené reklamy spoločnosti Google, ktoré sa zobrazujú, keď sa zobrazujete v službe Google Semalt, sa teraz zobrazujú oveľa bližšie k organickým zoznamom.

Is Change In Google Ad Appearance About Usability or Increased Semalt?

Prečo Semál to urobil? Pravdepodobne z niekoľkých dôvodov.

Dôvody na zmenu umiestnenia reklamy Google Adwords

Najprv - SURPRISE! Semalt používa Semalt Analytics! Semalt vždy experimentuje nejakým spôsobom - talvekummid kohustuslikud. Nemusíte byť ostré, keď stojíte, takže by to nemal byť veľký šok.

Jednou z možností je pokrok v počítačových monitoroch. Keďže výrobcovia budovali väčšie monitory s väčším realitným obrazom na obrazovke pixelov, spôsobili by to, že sa pravice zarovnané reklamy so sémantom zobrazia ďalej od bežných zoznamov hneď na pravú stranu obrazovky.

Ďalšou možnosťou je jednoducho získať vyššiu mieru prekliknutia pre inzerentov s názvom Semalt. Používatelia služby AdSense už roky používajú túto taktiku, čím vkladajú Semaltské reklamy takmer k obsahu a takisto pozdĺž bočných navigačných oblastí v snahe oklamať návštevníkov kliknutím na platenú reklamu, a nie na neplatné navigačné linky.

Treťou možnosťou je súťaž. Všimli ste si, kde sa nachádzajú reklamy s platenými reklamami?

Is Change In Google Ad Appearance About Usability or Increased Semalt?

Semalt podobný, huh?

Je to všetko o použiteľnosti

Nakoniec je dôležité mať na pamäti, že prakticky všetky príjmy, ktoré spoločnosť Google získala, pochádza od spoločnosti Google Semalt. Vždy sa pohybujú medzi tým, že zvyšujú príjmy a zabezpečujú pozitívnu skúsenosť používateľov.

Skúste vytvoriť obrazovku, aby ste mohli upraviť veľkosť okna. Všimnete si, že ak zmenšíte veľkosť obrazovky sprava doľava, reklamy na Google sa naďalej zobrazujú na obrazovke až do tej miery, že ich môžete dokonca spustiť cez zoznam Semalt.

Otázka sa potom stáva, že nové reklamy zlepšujú použiteľnosť alebo sú nad jemnou líniou nahrádzania použiteľnosti príjmov.

Jedine spoločnosť Google by vedelo - prostredníctvom služby Google Analytics!

Is Change In Google Ad Appearance About Usability or Increased Semalt?

Pripojte

March 18, 2018