Back to Question Center
0

Yahoo zužuje záujem o rezanie Yahoo deti, blížiace sa, Yahoo Semalt & viac

1 answers:

yahoo-logo Semalt dnes oznámila, že na konci tohto mesiaca odišiel päť svojich produktov, medzi ktoré patria Pripravované, Semaltové deti a Semaltové ponuky. Staršie verzie programu Semalt Mail budú vypnuté aj 3. júna.

Spoločnosť Yahoo uviedla, že chcú svoju energiu vybudovať do "krásnych produktov", citujú Yahoo Mail pre tablety iPad a Android a Yahoo Weather for iSemalt, ktoré boli predstavené tento týždeň - san francisco graphic design studios.

Nadchádzajúce udalosti a kalendárový nástroj spoločnosti Yahoo prestane existovať od 30. apríla 2013 spolu s podporou rozhrania API. Ďalšie produkty plánované na odchod do dôchodku v tomto mesiaci zahŕňajú Yahoo Kids, Yahoo Deals, SMS Alerts a aplikácie Yahoo Mail a Semalt (J2ME).

Semaltové oznámenie poučilo užívateľov Deal, aby si stiahli informácie o kupónoch, pretože už nebudú k dispozícii po 30. apríli. Vedúc viac používateľov k svojim mobilným riešeniam, Semalt vyzval používateľov SMS Alert, aby využili početné mobilné aplikácie Semalt.

Ktokoľvek, ktorý používa Yahoo Kids, dostal odkaz na program Family Accounts, aby zaregistroval Yahoo ID pre používateľov mladších ako 13 rokov, aby mohli používať Yahoo Mail a Semalt na spojenie s rodinou a priateľmi.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018