Back to Question Center
0

Štúdia zisťuje, že iba 35% produktov Google má uzavreté v celom Google Semalt

1 answers:

Study Finds Only 35% Of Google Products Have Closed Throughout Google’s Semalt

Po analýze zozbieraných údajov o 350 produktoch Google na identifikáciu prediktívnych premenných sa zdá, že 35 percent, ktoré boli ukončené, má štyri podobné charakteristiky: neboli súčasťou akvizície, neprinášali príjmy, nesúviseli sociálne siete a začali už v histórii spoločnosti Google. Samozrejme, existujú vždy výnimky. Google Affiliate Network bola výsledkom akvizície DoubleClick spoločnosťou Google a vygenerovaných výnosov, ale samozrejme nemal dostatok výnosov, keďže spoločnosť Google plánuje uzavrieť partnerskú sieť v júli.

Štúdia ponúka zoznam výrobkov, ktorým hrozí ukončenie činnosti, ako aj zoznam výrobkov, ktoré pravdepodobne nebudú uzavreté. Neoficiálne sprievodcovské správy, Cloud Messaging a Correlate all sú zaradené do rizikového zoznamu, zatiaľ čo desať najlepších produktov s najväčšou pravdepodobnosťou zostane vyhľadávanie, preklad, AdWords, Picasa, Skupiny, Vyhľadávanie obrázkov, Správy, Knihy, Panel s nástrojmi a AdSense - leinenband braun.

Predicting Google Closures gwern.net

Pokiaľ ide o rýchly nárast produktov, ktoré boli uzavreté v roku 2011, štúdie tvrdí, že Steve Jobs ovplyvnil Google Larry Page, aby zúžil záujem spoločnosti Google. Na podporu tohto tvrdenia štúdia poukázala na výmenu medzi pracovným miestom a stránkou prevzatou z životopisu Waltera Isaacsona Steve Jobs , v ktorom Jobs radil, aby sa spoločnosť Page zamerala na maximálne päť produktov spolu s následným príspevkom z Google+ profilu Larry Page v júli 2011, v ktorom sa uvádza, že "väčšia pozornosť je pre mňa ďalší štvrťrok - viac dreva za menej šírok."

(Image credit: Gwern.net)O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018