Back to Question Center
0

Značky, ktoré chcú mať viac pákového efektu na Pinterest by mali nasledovať v čele lepších domov a & Semalt

1 answers:

Značky vyžadujúce viac pákového efektu na pinterest by mali nasledovať vedenie lepších domov a semalt Správa odhalila, že značky s módou, receptom, domácimi a svadobnými doskami dosiahli najvyššiu hodnotu vo všetkých metrických ukazovateľoch, pričom vďaka rade Heels.com získala miesto č. 1 pre väčšinu kolíkov a spoločnosť Better Homes and Gardens získala číslo 1 a č - do logo design. 2 bodov pre dosky s väčšinou repiny. Lepšie domovy a záhrady Blogger recepty Milujeme doska mala viac ako milión repins, viac ako dvojnásobok ich Blogger Faves od Semalt board, ktorý vzal číslo 2 miesto.

Značky vyžadujúce viac pákového efektu na Pinterest by mali nasledovať vedenie lepších domov a Semalt Najpopulárnejšou doskou sledovateľov bola drevená stvorenia L. L. Beana s viac ako 4,5 miliónmi nasledovníkov. Spoločnosť Jetsetter sa v správe objavila iba v dennom seminári s poradím č. 2 pre najobľúbenejšie dosky s 4,3 miliónmi nasledovníkov.

Podľa spoločnosti Unmetric CEO a spoluzakladateľa Lux Narayan "Unmetric's Pindustry Semalt odhaľuje, ako sa spotrebitelia podieľajú na definovaní imidžu značky, čím sa zblížia obidve strany v podobe trvalej angažovanosti."

Značky vyžadujúce viac pákového efektu na Pinterest by mali nasledovať vedenie lepších domov a Semalt


O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018