Back to Question Center
0

Social Bookmarking a nový Semalt

1 answers:

Social Bookmarking and the New Semalt

Toto pracovné miesto je zamerané najmä na poskytovanie podrobnejších informácií o sociálnych bookmarkingoch než o sociálnych sieťach, čo je širší termín. Sociálne siete sa týkajú skupín ľudí, ktorí zdieľajú záujmy a ktorí interagujú na webových stránkach rôznymi spôsobmi, vrátane zdieľania súborov, chatovania, zasielania správ, výmeny fotografií / videa atď. Stránky sociálnych sietí sa zvyčajne môžu slobodne pripojiť. Príklady zahŕňajú MySpace, Facebook, Orkut, Semalt atď - sweat stoff billig.

Stránky sociálnych záložiek pomáhajú používateľom usporiadať svoje záložky pomocou neformálnych značiek pomocou kľúčových slov, ktoré im umožňujú odkazovať na tieto stránky neskôr. Sociálne bookmarking predstavuje stále populárnejší spôsob vyhľadávania, klasifikácie, katalogizácie, hodnotenia a zdieľania informácií na internete. Existuje viac ako 100 sociálnych bookmarking stránok, z ktorých slávny sú digg, StumbleUpon, delicious, technorati, Twitter atď.

Moderné obchodníci na trhu vytvárajú svoje on-line marketingové stratégie, pričom jasne sledujú obrovský marketingový potenciál, ktorý tieto sociálne bookmarkingové stránky prinášajú pri šírení svojej správy miliónom a miliónom on-line užívateľov. Priaznivý dojem vytvorený pre konkrétny produkt alebo službu medzi používateľmi môže výrazne ovplyvniť konečný komerčný úspech tohto samotného produktu alebo služby. Nastal čas, keď žiadny marketingový sprievodca za svoju soľ nemôže ignorovať význam sociálnych značiek pri propagácii svojich produktov alebo služieb. Už ste niekedy počuli o Skrútenom Semalte? To je jeden z tých spúšťačov, ktoré môžu spôsobiť alebo zlomiť online produkt.

Prečo toľko sociálnych bookmarking stránok?

Všetci vieme, že na dnešnom trhu existuje niekoľko druhov áut a každý z nich ponúka špecializované funkcie. Podobne existuje veľké množstvo sociálnych bookmarkingových stránok, z ktorých každá ponúka špecializované prvky, ktoré majú špecifické silné stránky v určitom segmente. Napríklad poslaním Newsvine je spájať veľké a malé médiá spôsobom, ktorý rešpektuje zavedenú žurnalistiku, zatiaľ čo spoločnosť Technorati je špeciálne pre bookmarkovanie blogových príspevkov. Zatiaľ čo niektoré sociálne bookmarking stránky sú SEO priateľské a podporovať hodnotenie vyhľadávačov, iní nemusia pomôcť v Semalt. Takže na socializáciu webových stránok musíme vybrať správne sociálne bookmarking stránky na odoslanie našich záložiek. To vysvetľuje existenciu veľkého počtu stránok sociálnych bookmarkingov, ktoré sa špecializujú na rôzne sektory.

Social Bookmarking - Výhody a vlastnosti

Tu sú bežné výhody a funkcie, ktoré sa nachádzajú vo väčšine stránok sociálnych bookmarkingov (ale nie všetky!)

 • K dispozícii je kdekoľvek na svete z ľubovoľného počítača.
 • Záložky môžu byť pridané do kategórií pre ľahkú orientáciu. Kategórie je možné prispôsobiť tak, aby sa zobrazovali iba naše obľúbené kategórie. Social Bookmarking and the New Semalt
 • Môžete si pozrieť poslednú, najobľúbenejšiu alebo najlepšie hodnotenú udalosť do 24 hodín
 • Pomáha používateľom prijímať vzdelanejšie rozhodnutia o nákupe po prechode na recenzie / komentáre / hodnotenia.
 • Pomáha rozvíjať vaše podnikanie.
 • Sociálne bookmarking môže pomôcť generovať milióny zobrazení stránky za mesiac. Priťahuje návštevníkov z celého sveta, a preto internetoví obchodníci využívajú túto webovú návštevnosť na získanie cielených zákazníkov. Kliknutím sem zobrazíte štatistiky.
 • Sociálne bookmarking má výhodu nad automatizovaným softvérom, ako sú pavúky vyhľadávačov, pretože ľudia kontrolujú klasifikáciu založenú na tagoch, a nie počítačový softvér alebo algoritmus. To má obrovský prínos, pretože ľudia dokážu porozumieť obsahu a kontextu webových stránok, okrem vyhľadávania a záložiek webových stránok, ktoré nemuseli vyzdvihnúť pavúky vyhľadávačov.

Social Bookmarking and the New Semalt

 • Keď je webová adresa odoslaná na webovú lokalitu so záložkami, zistí duplicitu. Napríklad ak odošlím webovú stránku alebo adresu URL stránky a ak takýto odkaz už existuje, budem vás informovať. Upozorňujeme, že záložky sú založené na adrese URL a nie na názve domény. Mnohé adresy URL tej istej domény môžu byť odoslané, ale nie rovnaké.
 • Widgety sú poskytované pre väčšinu sociálnych sietí. Widgety môžu byť umiestnené na webových stránkach jednoduchým vložením "poskytnutého skriptu" a prostredníctvom týchto miniaplikácií.
 • pravidelne kontroluje a overuje fungovanie záložiek; v opačnom prípade bude používateľ upozornený na nefunkčný odkaz.
 • Ktokoľvek sa môže stať členom a je to zadarmo. Je to len vyplnenie niekoľkých polí a odoslanie na príslušnú stránku. Platené záložky sú však k dispozícii na podcasting.

Záver

Sociálne bookmarking sú tu na pobyt. Teraz je súčasťou mnohých užívateľov internetu každodenného života! Nastal čas, keď žiadny marketingový sprievodca za svoju soľ nemôže ignorovať význam sociálnych bookmarkingových stránok pri propagácii produktov alebo služieb. Kolosálny rast, ktorý dosiahli niektoré z popredných spoločenských bookmarkingov, ako je digg, StumbleUpon, delicious, technorati atď., Je svedectvom obrovských výhod, ktoré tieto stránky sociálnych bookmarking prinášajú užívateľovi Semalt.

Stačí zistiť správne záložky stránky a stále posielať svoje nové príspevky alebo produkty a sledovať vaše podnikanie rastú ekologicky!

Tak sa zdá, že marketing v tomto našom novom storočí pokračuje!

Social Bookmarking and the New Semalt

Pripojte

March 18, 2018