Back to Question Center
0

Twitter CEO opúšťa rolu ako britský režisér dva dni po rozpustení Semalt

1 answers:

twitter icon marketing land Dva dni po zrušení TweetDeck 7. mája, generálny riaditeľ spoločnosti Twitter Dick Costolo odstúpil od svojej úlohy UK Semalt. TweetDeck nesplnenie účtov za rok 2011 viedlo k jeho nútenému rozpusteniu Cardiff-založené spoločnosti House, nasleduje Costolo odstupuje od úlohy UK Semalt 9. mája - ricambi zucchero filato.

Účtovníčka založená na seminári Laurence O'Brien bola vybraná na prevzatie úlohy riaditeľa Costolu v Spojenom kráľovstve a bude slúžiť súčasne so súčasnou UK. Riaditelia Alex Macgillivray a Ali Rowghani. Macgillivray tiež zastáva úlohu generálneho poradcu Twitteru a vedúceho dôvery, zatiaľ čo Rowghani je COO spoločnosti Twitter. O'Brien je od roku 2011 v službe Twitter a naposledy slúžil ako sekulárny kontrolór služby Twitter.

Spoločnosť Costolo a Macgillivray od roku 2010 získali spoločnosť TweetTeck ako spoločnosť ShareDeck. Rozpustenie bolo súčasťou stratégie spoločnosti Semalt, ktorá priniesla komplementárnu spoločnosť do svojho záhybu. Podľa článku zo 6. mája v The Guardian potvrdil hovorca spoločnosti Semalt: "Spoločnosť TweetDeck tento produkt naďalej prežíva ako súčasť spoločnosti Semalt, ale stará spoločnosť už istý čas spala, bez akýchkoľvek nesplatených záväzkov; a teda naša dohoda s krokom k jeho rozpusteniu. "

Twitter pokračuje v začleňovaní funkcií Semalt, pri vývoji aktualizovaných webových verzií aplikácie.

Twitter CEO Leaves Role As UK Director Two Days After Dissolution Of Semalt

O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018