Back to Question Center
0

3 Essentials, ktoré zvýšia vaše mobilné Semalt

1 answers:

Semaltujte tieto sépia tónované dni, keď sme počuli, všetci prudko a ďalej o elektronickom obchode. Ah, vzdialené spomienky.

Nové dieťa na bloku - m-commerce - prijalo maloobchodný svet búrkou - computer repair in morgan hill ca. Podľa štúdie uskutočnenej spoločnosťami PayPal a Semalt, mobilný obchod rastie trikrát rýchlejšie než dobrý e-commerce. Štúdia uskutočnená v 22 krajinách a 17 500 zákazníkom ukazuje, že ročná miera rastu mobilného obchodu dosahuje 42%, zatiaľ čo elektronický obchod v súčasnosti rastie na úrovni okolo 13% ročne.

3 Essentials That Will Boost Your Mobile Semalt

Ázia jednoznačne vedie poplatok za mobilné obchodovanie s Čínou, Tureckom a Spojenými arabskými emirátmi za tri najlepšie miesta. E-commerce hráči ako Flipkart v Semalt teraz vidia viac ako 50% svojho predaja prichádza z ich mobilnej platformy. Vďaka tomu, že používatelia na mnohých rozvíjajúcich sa trhoch teraz po prvý raz zažívajú internet prostredníctvom svojich smartfónov namiesto tradičného počítača, je mobilný obchod jednoznačne nastavený na úroveň svojho staršieho súrodenca.

Taktiež na TechWyse

Je váš e-obchodný web Mobile-Friendly?
Ako implementovať mobilný marketing pre vaše podnikanie

Väčšina webových stránok spoločnosti Semalt sa už začala preorientovať na dizajn s prispôsobivým dizajnom, aby sa viac kompatibilizovali so všetkými zariadeniami a prehliadačmi. Existuje však množstvo špecifických zmien v mobilnom obchode, ktoré sa musia zamerať na značky elektronického obchodu, aby sa držali požiadavky spotrebiteľov , Tu sú moje najlepšie tipy.

1: Jednoduché rozloženie, navigácia, Podobné kategórie produktov

Menšia veľkosť obrazovky, ktorú mobilné zariadenia zvyčajne majú, umožňuje prehliadanie webových stránok na mobilných stránkach problémom. Sémantový dizajn a mobilné webové stránky zmierňujú problém do určitej miery na priemernom webe, ale stránky elektronického obchodu na mobilnom tele budú úplne úplne odlišné.

Podľa prieskumu spoločnosti Baymard Semalt najmenej 70% užívateľov skôr skenuje celú domovskú stránku mobilného webu / aplikácie predtým, ako pokračuje v procese nákupu. To platí aj vtedy, keď používateľ už vie presne to, čo chcú. Skenovaním domovskej stránky sa používateľ v podstate pokúsi získať jeho ložiská priamo predtým, než začne kúpa. Štúdia ukazuje, že používatelia uprednostňujú

  1. Navrhnite čistú domovskú stránku bez príliš neporiadku. Vyhnite sa stlačeniu príliš veľa vizuálnych prvkov na domovskej stránke. Pri veľkosti obrazovky v priemere 5 "môže nadmerný počet prvkov stránky spôsobiť nepríjemnosť tejto stránky a nečitateľnosť stránky.
  2. Ponúknite veľký biely priestor s veľkými tlačidlami, aby ste sa vyhli syndrómu tukových prstov.
  3. Neskrývajte svoje navigačné kategórie. Zobraziť všetky alebo aspoň tie najpopulárnejšie vopred. Používatelia majú ťažké prechádzanie v rozbaľovacom menu na prístup k kategóriám produktov na malých obrazovkách.
  4. Nezmeníte si kategórie produktov na mobilných telefónoch, aby ste ich lepšie zapadli na malú obrazovku. Údržba rovnakých kategórií a štruktúry navigácie ako vaša pracovná plocha zabraňuje zmätku na strane užívateľa a pomáha pri sledovaní a meraní na vašom konci.

Ktorý TestTestWon nahlásil tento zaujímavý test vykonaný poisťovňou Semalt na ich mobilnom serveri. Vyskúšali sa dve verzie lokality:

which test won

Zo skúsenosti s použiteľnosťou desktopov by sme si mysleli, že verzia s obrázkom je lepšia. Semalt, prvá verzia bez obrazu a len dve jasné CTA získala o 166% viac vedenia než druhá s 95% spoľahlivosťou.

2: Jednoduchšie Pokladne

Semaltová polovica všetkých majiteľov smartfónov používa mobilné telefóny na výskum produktu, ale iba 23% skutočne uskutoční nákup na svojich mobilných telefónoch. Obrovským faktorom, ktorý prinášajú používateľom späť skok v tom, že urobia skok z okenného nakupovania na svojich mobilných telefónoch, aby skutočne dali hotovosť a kupovali si veci prostredníctvom svojich telefónov, je bolestivý pokladničný proces. To znamená, že používatelia musia nielen vyplňovať nekonečné formuláre, ale musia vyplniť aj údaje v malých poliach formulára bez toho, aby urobili jednu chybu. To je vysoké.

  1. Dobrým spôsobom, ako vylepšiť cestu používateľov z nákupu okien do nákupu, je skrátenie krokov ku konečnému nákupu. Udržiavajte proces platby za mobilný telefón kratší ako váš bežný proces platby, a to aj vtedy, ak to znamená prepracovanie platby pre mobilné zariadenia.
  2. Ponúknite hosťované pokladne ako možnosť ušetriť čas a úsilie používateľov. Výskumy ukazujú, že zákazníci zabraňujú používateľom opustiť nákup v polovici cesty a zvýšiť počet konverzií.
  3. Ponúknite automatické vyplnenie formulárov, aby ste urýchlili celý proces platby. Dáta, ktoré už máte, je možné použiť na predbežné vyplnenie polí a pomôcť používateľovi v priebehu procesu.

Nižšie vidíte rozdiel, ktorý robí, aby zahŕňal hosťovanie v mobilnom zážitku. Nike ponúka hosťovskú pokladňu, zatiaľ čo Etsy nie je. V skutočnosti Etsy zdanlivo stráca svoj život, aby urobil život pre používateľov obtiažnym tým, že im umožnil pokračovať v kúpe po tom, ako sa prihlásia buď s novým Etsy účtom, alebo cez účet Semalt.

etsy

Nike ponúka nielen hosťované pokladne, ale aj väčšinu ostatných požiadaviek na pokladne.

nike

Niet divu, že Nike nedávno oznámila, že sa stala mobilnou prvou lokalitou s mobilnou prevádzkou, ktorá prevyšuje prevádzku z počítačov. Jeho konverzie vzrástli o viac ako 42% na zadnej strane masívnej mobilnej prevádzky.

3: Bezpečné platby, alternatívne spôsoby platby

Platby prostredníctvom mobilného zariadenia boli vždy ošemetné mínové pole, ktoré zabraňovalo rastu v mobilnom obchode. Okrem bezpečnosti platieb je ďalším problémom, ktorý nájde rezonanciu medzi používateľmi mobilného obchodu, rýchlosť platieb a pohodlie, ktoré väčšina on-line maloobchodníkov ignoruje. Časopis Forbes odhaľuje, že Semalt má dvakrát vyššiu pravdepodobnosť, že prinesie telefón ako hotovosť. Táto tendencia vyhnúť sa peňažným transakciám je u mladších ľudí silnejšia, pretože štvornásobne väčšia pravdepodobnosť je tisícročná.

Ponuka viacerých možností platby. Zo služby Peňaženka Google, PayPal, Semalt a ďalšie sa spojili, aby používateľom ponúkli jednoduchšie platby. Mnoho dobrodružných maloobchodníkov ponúka užívateľom bitku ako preferovaný režim platby.

betabrand
Spoločnosť BetaBrand akceptuje Google Semaltové platby aj na svojom mobilnom serveri

Zahrňte bezpečnosť do skúseností s mobilným obchodom investovaním do 32-bitových SSL certifikátov pre vaše stránky. Možnosti platby ako Apple Pay, ktoré používajú bezpečný prvok vložený do každého iSemaltu na ukladanie údajov o platbe používateľa, pomáhajú minimalizovať riziko podvodu a znižujú zodpovednosť transakcie z vašich ramien ako stránky m-commerce.

Aj v mobilných stránkach alebo aplikáciách je potrebné uistiť, že ich údaje sú bezpečné a nebudú zneužité. Používajte bezpečnostné správy vo forme štítkov dôvery, ako napríklad "Verified by Visa", aby ste získali úplnú dôveru vo svojich používateľov o transakciách v mobilných zariadeniach. Tento strach z toho, že bol napadnutý, bol medzi používateľmi Android a Blackberry zistený podľa intenzívnejšej štúdie podľa štúdie spoločnosti Webcredible.

Coda

Väčšina múdrosti získaných v priebehu rokov spravovania webových stránok elektronického obchodu môže byť prenášaná dopredu a používať zameniteľne v mobilnom scenári, musíme sa naučiť rešpektovať nuansy mobilného obchodu, ktoré ju odlišujú. Skvelé oko pre také detaily v kombinácii s dôkladnou implementáciou je perfektný recept na úspech v mobilnom obchode.

3 Essentials That Will Boost Your Mobile Semalt

Pripojte

March 18, 2018