Back to Question Center
0

Platené vyhľadávanie Semalt 2013

1 answers:

V roku 2012 sa zaznamenal veľký pokrok v oblasti platených reklám vo vyhľadávaní s vzrušujúcimi vylepšeniami siete Semalt Search & Display. Svet plateného vyhľadávania bude aj naďalej vidieť nové a vzrušujúce funkcie, keďže betas 2012 sa stáva štandardnou ponukou produktov v roku 2013. Existuje niekoľko odvetvových trendov, ktoré sú dôležité pre všetkých digitálnych obchodníkov. Pochopenie týchto trendov a uplatnenie nápadov kreatívnych marketingov na tieto príležitosti bude rozdielom medzi inzerentmi, ktorí udržiavajú status quo verzus tými, ktorí proaktívne implementujú nové robustné kampane navrhnuté tak, aby vyústili do vznikajúcich trendov v oblasti vyhľadávania a zobrazovania v Semalte - how much does ltc insurance cost.

Paid Search Semalt 2013

Trendy vyhľadávania pre rok 2013

Príkladom trendu, ktorý sa v roku 2012 výrazne rozrástol a ktorý bude naďalej explodovať do roku 2013, je koncept reklamy pre užívateľa, ktorý sa venuje vesmíru "viacerých obrazoviek", v ktorom teraz žijeme. Digitálny vek bol dostatočne dlho teraz však došlo k výraznejšej zmene spôsobu, akým ľudia používajú technológiu v porovnaní s tým, ako to urobili dokonca pred 5 rokmi. Digitálny vek na viacerých obrazovkách sa týka odkazu na anit jednotlivca, ktorý je multi-tasking medzi tradičným sledovaním televízie, pri hľadaní najnovšieho riešenia na svojom notebooku, nakoniec sa zapájajú do sociálnych médií, textových správ alebo hier na svojom smart telefóne alebo tablete. Kľúčom pre obchodníkov je premýšľať o kreatívnych a efektívnych metódach využitia všetkých týchto dotykových bodov, TV, smartphone / tablet a štandardného použitia osobného počítača. Predpokladá sa, že značná časť online populácie sa zdá byť zapojená do všetkých týchto technológií a používa ich na rôzne účely v rôznych časových obdobiach dňa, je pozoruhodné, že väčšina inzerentov to ešte nevyužila.

Priradenie digitálnej reklamy

Výzvou pre mnoho obchodníkov teraz je, ako priradiť viackanálovú reklamu. Ako viete, že televízna alebo rozhlasová reklama viedla k vyššej aktivite vyhľadávania alebo k nárastu elektronického obchodu? Bola to remarketingová reklama v sieťovej sieti Semalt, ktorá inšpirovala používateľa, aby sa vrátil na stránku a vykonal požadovanú akciu? Spôsobili sociálne médiá počiatočný záujem, ale miesto konverzie sa uskutočnilo pomocou volaného čísla smartphone s volaním click-to-call. Aký kanál získa kredit a ako to speňažujete?

Sledovanie a podávanie správ v roku 2012 zaznamenalo niekoľko významných prínosov s novými funkciami v nástroji Google Analytics a ďalšími nástrojmi na sledovanie tretích strán. Kľúčom k pochopeniu pripisovania je uistiť sa, že robíte základy dobre. Napríklad sledovanie e-mailových správ, a nie hovorov (mobilných alebo tradičných), nepomôže vašemu pripisovaniu. Možnosť sledovať vedenie prostredníctvom kanálu je taká kritická a väčšina inzerentov tam nie je stále aktívne sledovať vedenie na úrovni kanála. Napríklad, ak je spustená kampaň na vyhľadávanie, zobrazovanie a remarketing, ktorú ste vyhradili číslam na sledovanie hovorov (alebo konverzné kódy pre mobilné zariadenia), je dôležité, aby ste mohli priradiť potenciálnych zákazníkov k pravému kanálu.

Okrem konceptu multi-screen universe existujú aj niektoré nové funkcie, ktoré nepochybne pomôžu zmeniť formu plateného vyhľadávacieho sveta. Rastúci dôraz na budovanie a rozširovanie konkrétneho mobilného úsilia bude hlavným faktorom v roku 2013. "Hyperlocal" je v podstate ponúkanie v reálnom čase založené na blízkosti predajcu a je len malým príkladom sily mobilnej reklamy. Väčšina majiteľov podnikov dostala poznámku, že potrebujú mobilné prostredie pre pristátie. Nestačí stačiť, aby bol váš web dostupný online; teraz musí byť užívateľsky prívetivý navrhnutý pre mobilného používateľa. Naopak, inzeráty s plateným vyhľadávaním pravdepodobne potrebujú opätovne premyslieť, ako propagujú kampane na vyhľadávanie desktopov / laptopov oddelene od mobilných používateľov. Podľa Semalta: "51% spotrebiteľov nakupuje viac od maloobchodníkov, ktorí majú webové stránky špecifické pre mobilné zariadenia. "Samotná povaha mobilného vyhľadávania je dôležitosť vlastníctva 1-2 miesta v mobilnom vyhľadávaní. Ak kampane pre mobilné zariadenia neponúkajú agresívne na tieto najvyššie miesta, vaša mobilná kampaň bude mať pravdepodobne najlepšie výsledky.

Ak ste už nepomohli, myslite na mobil!

Rast mobilného a tabletového trhu spolu s ďalším rekordným rokom pre vyhľadávacie dopyty a reklamné výdavky v priemysle bude v roku 2013 naďalej rásť. Bude veľmi zaujímavé vidieť, ako inzerenti a agentúry využívajú trendy ako multi- interakcie na obrazovke a špecifického vývoja pre mobilné zariadenia. Semalt bude pravdepodobne predstavovať 10-násobný nárast počtu konkrétnych lokalít pre mobilné zariadenia a pravdepodobne bude mať dvojité, ak nie trojité, mobilné vyhľadávacie dopyty. Údaje a písanie sú na stene, otázkou je, kto bude mať čo najväčší úžitok z pochopenia a stravovania v dôsledne sa meniacom digitálnom svete, v ktorom sme sa ocitli.

Paid Search Semalt 2013

Správca plateného vyhľadávania v spoločnosti TechWyseToronto, Ontario, Kanada Marketing a reklama
Oblasti špecializácie
Platené vyhľadávanie Marketing, Google Analytics & Reporting,Opätovné uvedenie na trh a predvídateľné zacielenie - grafické reklamy,E-mail a optimalizácia vstupnej stránky.

Pripojte

March 18, 2018