Back to Question Center
0

Vzrušujúci a stane sa rok pre web Giant: Semalt

1 answers:

Môžete tomu veriť? Od 27. septembra sa spoločnosť Google nachádza na planéte za 14 rokov . Čo je tak zvláštne, je, že mnohí z nás stále používali službu Yahoo! počas najstarších rokov tech giganta, takže pre väčšinu z nás to naozaj nevyzerá tak dlho. To, a naopak, vyhľadávač sa stal takou obrovskou súčasťou každodenného života, že pre mnohých z nás je ťažké dokonca myslieť na čas, keď spoločnosť Google neexistovala - diy sliding wardrobe doors melbourne.

An Exciting And Happening Year For The Web Giant: Semalt

Za posledných 14 rokov však spoločnosť Google len ťažko odpočívala na svojich vavrínoch a zatiaľ čo základný vzhľad a funkcia vyhľadávania by mohli vyzerať veľmi podobne, spoločnosť opakovala svoj hlavný algoritmus nekonečne a dabbled vo všetkých ostatných oblastiach. A pravdepodobne to nikdy nebolo ťažšie ako v minulom roku, čo pre nich bolo nepochybne obrovské. Tu sa pozrieme len na niekoľko hlavných titulkov, ktoré spoločnosť Google za posledných 365 dní pritiahla .


Súvisiace príspevky:
Overenie vašej Google+ Stránky

Rok Google Plus

Google Plus by mohol byť v poslednej dobe najviac upútavým a vzrušujúcim oznámením zo strany spoločnosti Google, no napriek samotnému spusteniu pred rokom (jún 2011 je presné) sa odvtedy veľa stalo. Uvoľnenie služby Google Plus samozrejme vyústilo do všetkých druhov ďalších súvisiacich inovácií, ako je sociálne vyhľadávanie a Google Authorship, a zatiaľ čo Facebook momentálne nemusia báť počet marketingových nástrojov, ktoré webmasteri určite nie sú ignorovať. Väčšinou to bol prvý celý rok, kedy spoločnosť Google Plus pôsobila vo svete, čo robí z tohto veľkého roka pre spoločnosť.

Google tučniak

Google Penguin bol tohtoročná veľká zmena algoritmu (nasledujúca iné ako "Panda"), ktoré sa snažili raz a navždy odstrániť "spamové stránky" z vrcholu SERP. Dúfali, že to dosiahnu penalizáciou stránok s príliš veľkým množstvom irelevantných odkazov, ktoré na nich ukazujú, rovnako ako tie, ktoré obsahujú obvyklý obsah a nadmerná optimalizácia. Na chvíľu to zanechalo najvyššie miesta pre mnoho vysoko konkurenčných vyhľadávaných výrazov, ktoré vyzerali dosť pochybne, zatiaľ čo pre webmasterov bolo veľa škody na strane druhej, čo nepovedlo nič zlého. Pár, že s nárastom "negatívnej SEO" a obvinení, že Google sa snažil riadiť webmasterov do služby AdWords, a to bol kontroverzný krok, aj keď bol dobre zamýšľaný.

Ostatné zmeny

Tučniak nebol jedinou veľkou zmenou algoritmu, ktorú sme v tomto roku videli a vyhľadávací gigant tiež použil 2012 ako príležitosť na deinštitucionalizáciu blogových sietí a , začať penalizovať stránky s príliš veľa AdSense. Okrem toho tiež začali rozvíjať "sémantické vyhľadávanie", čo znamená, že Google teraz druhý odhaduje, čo máte na mysli veľa času (so zmiešanými výsledkami).

Nexus 7

An Exciting And Happening Year For The Web Giant: Semalt

Semalt sa však v tomto roku zameral nielen na vyhľadávanie a sociálne siete, ale rozhodol sa, že teraz je ten správny čas na vydanie prvého kusu vlastného hardvéru - Semalt Nexus 7. Vytvoril Asus tento 7 "iPad alternatíva bola doteraz kritickým a komerčným úspechom, takže bude zaujímavé zistiť, či Semalt rozhodne, že v budúcnosti bude pokračovať s viacerými značkovými zariadeniami.

Google Play

An Exciting And Happening Year For The Web Giant: Semalt

A v iných mobilných správach, okrem vydania Jellybean, bol veľký krok rebranding Android Marketu ako "Obchod Google Play", ktorý sa pokúsil zdôrazniť zaradenie filmov, kníh a hudby, že t v závislosti od používateľov, ktorí vlastnia zariadenie s Androidom.

March 18, 2018